Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
phpBB

[ROZWIĄZANE] Szukam sklepu!

phpBB

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 SzaKalaKa

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:10
  • Imię:Daniel
  • Lokalizacja:KObylany
Offline

Napisano 14.11.2011 23:23

Witam. Szukam sklepu darmowego a fajnego i normalnego, nie przez amxbans.
- jeśli ktoś ma darmowy proszę o link na tym forum są chyba 3 lub 4 żaden nie bd :(
- jeśli nie to zapłacę jak ktoś zrobi.

Proszę podać cenę od razu.
  • +
  • -
  • 0

#2 Gh0st

    :)

  • Power User

Reputacja: 852
Czempion

  • Postów:920
  • GG:
  • Imię:Tomek
  • Lokalizacja:Rabka-Zdrój
Offline

Napisano 15.11.2011 15:08

Darmowego a Fajnego sklepu to nie dostaniesz. :P
  • +
  • -
  • 0

#3 Kawon

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 887
Czempion

  • Postów:5 165
  • Steam:steam
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Dzierzgoń
Offline

Napisano 16.11.2011 08:22

Zapraszam do zamówienia Witaj Panelu zarządzania

W tą sobotę wydaje wersje v2.

czemu to [PHP] AutoAddAdmins ! ( Wersja 1.5 ) - AMXX.pl: Support AMX Mod X wygląda tak samo jak to twoje <8.
  • +
  • -
  • 0

DarkGL to mój autorytet.


#4 Gh0st

    :)

  • Power User

Reputacja: 852
Czempion

  • Postów:920
  • GG:
  • Imię:Tomek
  • Lokalizacja:Rabka-Zdrój
Offline

Napisano 16.11.2011 15:33

Zapraszam do zamówienia Witaj Panelu zarządzania

W tą sobotę wydaje wersje v2.

Boże, kogo to obchodzi że wydajesz drugą wersje. Kolega prosił o link do darmowego sklepu
Twój sklep niedość że płatny to jeszcze autor jakiś nie kapujący
  • Wersja 1.0 i nagle 2.0 ?
  • Wiele osób mi pisało na gg o twoim sklepie że nie można u ciebie liczyć na żadną pomoc jeżeli coś nie działa :o ( nic nowego ) i mówili że wolą mój
  • Jest darmowa wersja ? jaka jak trzeba wysyłać sms'y. tańszy sms bo tańszy ale z z konta bierze kase.

Użytkownik Gh0st edytował ten post 16.11.2011 15:34

  • +
  • -
  • 0

#5 kajtek2008

    Nowy

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:7
Offline

Napisano 16.11.2011 23:02

@Gh0st
Kolego autor się pyta to daje INFORMACJE ( dodał również ze "- jeśli nie to zapłacę jak ktoś zrobi." czytaj ze zrozumieniem)

Darmowego a Fajnego sklepu to nie dostaniesz. :P


Chyba popełniłeś Gafę.





Wersja v1 jest od roku z drobnymi aktualizacjami. Więc nie jest nagle, v2 jest opracowywana w sumie od 3 mc, a nie tak jak twoje co dzień, nowa wersja. Dodatkowo w przeciwieństwie do ciebie Planuje oficjalne wydania, na określoną datę, a nie jak tobie się zachcę to wydajesz.



Proszę nie kłamać ze nie daje żadnej pomocy gdyż kazda osoba ma to w Pakiecie. Pozatym od założenia konta po plugin wszytko jest automatyczne, więc nie ma możliwości ze wgra i nie będzie działało. Musi działać bo tak to napisałem. Poza tym w panelu są podane dane kontaktowe, gg jak i email, w razie problemów.

Jeśli dalej będziesz się tak odnosił do tego mojego projektu uznam to za pomówienie....( przepis karny art. 212 § 1. k.k.)


@ Kawon

Łatwo się domyślić ze Gh0st wzorował się na moim sklepie, co potwierdzi to identyczna kopia header w pierwszych wersjach, i stopka.



Jaką daje gwarancje?

Firmową, a nie prywatnej osoby.
Dane naszej firmy: CKK Alfa-Consulting NIP 8360011843 Jarosław Ostrowski Regon 750469377 Al. Wyścigowa 4A/39 02-681 Warszawa

Użytkownik kajtek2008 edytował ten post 16.11.2011 23:17


#6 ReprezentantGP

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:8
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Giżycko
Offline

Napisano 16.11.2011 23:39

Znalazłem ten temat, dosłownie przypadkiem. Jeśli chodzi o sklepik wykonany przez kajtka, działa w 100%. Na początku miałem problemy, aby to ogarnąć. Pomoc dostałem natychmiastową. Wszelkie informacje, o których nie wiedziałem, dostałem. Twoje narzekanie w tym momencie jest nie na porządku dziennym.

Twoja nieudolna kopia tego skryptu, jest niczym w porównaniu do sklepiku wykonanego przez Kajtka. To nic że trzeba płacić. Polska to kraj demokratyczny, jeśli coś tworzysz od podstaw, masz prawo na tym zarobić, a sklep za 5zł/miesiąc to bardzo dobra oferta dla nowo powstałych sieci serwerów.

Kajtek pomaga wszystkim, którzy oczekują jego pomocy z konfiguracją. Dla mnie wykonał prawie wszystko, zapoznał z obsługą i nikt nie narzeka. Jesteśmy już partnerami od kilku dobrych miesięcy i jakoś nasz współpraca toczy się dalej bez jakichkolwiek problemów.
  • +
  • -
  • 0

#7 Gh0st

    :)

  • Power User

Reputacja: 852
Czempion

  • Postów:920
  • GG:
  • Imię:Tomek
  • Lokalizacja:Rabka-Zdrój
Offline

Napisano 17.11.2011 18:40

Znalazłem ten temat, dosłownie przypadkiem. Jeśli chodzi o sklepik wykonany przez kajtka, działa w 100%. Na początku miałem problemy, aby to ogarnąć. Pomoc dostałem natychmiastową. Wszelkie informacje, o których nie wiedziałem, dostałem. Twoje narzekanie w tym momencie jest nie na porządku dziennym.

Twoja nieudolna kopia tego skryptu, jest niczym w porównaniu do sklepiku wykonanego przez Kajtka. To nic że trzeba płacić. Polska to kraj demokratyczny, jeśli coś tworzysz od podstaw, masz prawo na tym zarobić, a sklep za 5zł/miesiąc to bardzo dobra oferta dla nowo powstałych sieci serwerów.

Kajtek pomaga wszystkim, którzy oczekują jego pomocy z konfiguracją. Dla mnie wykonał prawie wszystko, zapoznał z obsługą i nikt nie narzeka. Jesteśmy już partnerami od kilku dobrych miesięcy i jakoś nasz współpraca toczy się dalej bez jakichkolwiek problemów.


Jaka kopia ? SMS_SHOP to nie jest Kopia, może AutoAddAdmins Pierwsza wersja to tak :-p Ale wszystko ładnie już jest pozmienianie.

Po co w sklepie OnLine wgrywanie Pluginów / Map ? bezsens.
Jaką masz pewność że ten sklep jest zabezpieczony i jak napisany? zerową , może mówić że obiekt a pewności i tak nie masz bo nie widzisz kodu .
Pozatym kajtek też jest nie fer bo jego szablon jest ze strony ( za sms ) :
Darmowe szablony stron, za SMS, tutoriale

Usunięta stopka, i można uznać że sprzedajesz ten szablon.


Jeśli dalej będziesz się tak odnosił do tego mojego projektu uznam to za pomówienie....( przepis karny art. 212 § 1. k.k.)

Uznawaj se za co chcesz, ja i tak swoje wiem.

//Edit
P.S.
On cię namówił do napisania tego posta ?:) bo nie wieże że przypadkiem tutaj trafiłeś

Użytkownik Gh0st edytował ten post 17.11.2011 18:42

  • +
  • -
  • 0

#8 Kusek

    z Wikipedii

  • Power User

Reputacja: 446
Wszechobecny

  • Postów:1 655
  • Imię:Krystian
Offline

Napisano 17.11.2011 19:19

tutaj już się robi offtopic... na waszym miejscu przeszedłbym na GG/skype/ts, gościu napisał że chce link do sklepiku to mu kajtek podał, więc WTF?!!
  • +
  • -
  • 0

#9 Onyke

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 708
Guru

  • Postów:2 178
Offline

Napisano 17.11.2011 19:23

http://amxx.pl/topic...-shop-v10-beta/
Z płatnych to tylko od XvAK'a
http://forum.gamehostingtalk.pl/showthread.php?8840-SHOP-ENGINE-ver.-2.5-%C2%A9-XvAK
Temat zamykam, autor prosił o linki do sklepów, a nie o wymianę zdań kto, co, od kogo skopiował.
  • +
  • -
  • 0

#10 Onyke

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 708
Guru

  • Postów:2 178
Offline

Napisano 17.11.2011 19:23

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: phpBB

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych