Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Pause plugins.


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 proszeczek

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:47
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 07.11.2011 13:39

Witam chciałbym się dowiedzieć czy istnieje jakaś możliwość zapusowania pluginów na daną mape ? Naturalnie chodzi mi o jakiś plik CFG na daną mapę, a nie o ręcznę pausowanie pluginów.

Zapytam też czy istnieje możliwość ustawienia cvarów na daną mapę, tylko nie mówie o tych z server.cfg tylko z amxx.cfg.

Chodzi mi o to, że chciałbym np na swój serwer FFA dodać mapy typu Gun Game lub też Climbing np Kreedz, I teraz pytanie gdy gracze wybiorą jedną z tych map, to czy da się ustawić, że na gun game włącza mi plugin gun game, a na Kz włącza Kreedz plugin, i później na standard z powrotem czyta standardowo pluginy z plugins.ini ?

Albo czy da się ustawić po prostu cvary na daną mapę, tzn że wszysytkie pluginy będą włączone w plugins.ini, a tylko na dane mape dane pluginy będą włączane cvarmi a na standardach wyłączana

Przykład:

amx_gungame <1|0>

Moja wersja amx mod x 1.8.1
  • +
  • -
  • 0

#2 Waleq

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 47
Pomocny

  • Postów:184
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Bełchatów
Offline

Napisano 07.11.2011 13:57

Wystarczy dodać w folderze config folder mapa i w nim dla każdej mapy dodać dane ustawienia w plugin nazwa_mapy.cfg.

Przykładowo dodajesz cfg do wszystkich map i piszesz w nich:
amx_gungame 0
A na mapach GG:
amx_gungame 1

  • +
  • -
  • 0

#3 proszeczek

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:47
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 07.11.2011 15:04

Wystarczy dodać w folderze config folder mapa i w nim dla każdej mapy dodać dane ustawienia w plugin nazwa_mapy.cfg.

Przykładowo dodajesz cfg do wszystkich map i piszesz w nich:

amx_gungame 0
A na mapach GG:
amx_gungame 1


Rozumiem ale nie do końca, bo nie zrozumiale napisałeś. Rozumiem ze w pliku gg_gungame.cfg ustawiam cvary dla mapy gg_gungame.bsp ale jak ma sie nazywac folder w ktorym wrzucam te configi ? Tak jak Ty to napisales "mapa" ?

"w nim dla każdej mapy dodać dane ustawienia w plugin nazwa_mapy.cfg." Dodać ustawienia w plugin ?

Wiem już jak mam to zrobić ale nie wiem co chciałeś mi powiedzieć ;P

I jeszcze jedno mam pytanie. Jeśli ustawie własnie takie cvary w configu danej mapy, to czy te cvary maja wpissane w pliku amxx.cfg? przykładowo jeśli mam wlaczone wszystkie pluginy cvarami w amxx.cfg to czy jak wpisze do configa danej mapy zeby ten cvar byl wylaczony to bedzie wylaczony mimo ze w amxx.cfg jest wlaczony ?
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych