Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Slap admina


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 t2022

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
Offline

Napisano 17.01.2009 16:02

zainstalowałem jakiś tam amx x z packem bodajże Razora. Było wszystko ok, ale postanowiłem zmienic go na paczke mafii. Ale gdy zainstalowałem pake Mafii nie mogłem slapowac po 0 obrażeń. Poszperałem i znalazłem wkleiłem i moge ale problem polega na tym, że nie moge slapnąć siebie (przy packu Razora mogłem) i szukam pluginu czy czegoś co rozwiąże ten problem. Dodam że na packu razora przy adminach miałem * i mogłem slapować wszystkich nawet siebie ale pozostali admini nie mogli slapować mnie, ale mogli siebie nawzajem. Admini nie mają immunitetu (flagi a) lecz ja ją posiadam.

Z góry dziękuję!

No ale moi koledzy z klanu to takie matoły że jak zobaczą że mogą mnie slapnąć to zaraz będzie co chwila slap :/
  • +
  • -
  • 0

#2 MafiaDL

    Naj-Najstarszy Moderator

  • Przyjaciel

Reputacja: 561
Wszechwiedzący

  • Postów:3 492
  • GG:
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Warsaw
Offline

Napisano 17.01.2009 16:04

możliwe ze tam był jakis plugin zostaje usunięcie sobie flagi "a" lub czekaj aż ktoś odpisze
  • +
  • -
  • 0

#3 t2022

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
Offline

Napisano 17.01.2009 19:45

O mam dodam, że paczka była Razora z tegoż tematu http://amxx.pl/viewtopic.php?t=7114

Może teraz coś poradzicie :)
  • +
  • -
  • 0

#4 Mysliwy^^

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 10
Początkujący

  • Postów:264
  • GG:
  • Lokalizacja:Mragowo
Offline

Napisano 17.01.2009 19:59

prawpodobobnie chodzi o to ze przy 1.80 jak zauwazylem nie mozna slapowac siebie jezeli masz immunitet itd przy 1.81 masz juz taka opcje jedyne co to musisz se sciagnac immunitet lub poprostu wymienic packa na jakiegos z amxmod 1.81
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych