Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Edycja Moda

WAR3FT – dodanie postaci

Edycja Moda

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 axelunio

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 37
Życzliwy

  • Postów:159
  • GG:
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 20.09.2011 18:12

Witam.
Otóż zwracam się do was z prośbą napisania jednej/dwóch/trzech dodatkowych klas do tego właśnie moda.
Postacie mają być napisane według mojego pomysłu, no chyba ze coś będzie niemożliwe do wykonania, choć w to wątpię. Wszystko oparte na najnowszej wersji (3.0 RC13)

Koszt pracy do końca nie jest mi znany, oferuje kwotę w wysokości 50zł, lecz mogę zapłacić więcej, jeśli podasz konkretne argumenty. Pieniążki przesyłam na konto lub wysyłam SMS.

Czas pracy – tydzień bądź dwa, lecz chce dostać jakieś info odnośnie postępujących prac.

Zastrzegam sobie prawo do wyłączności tego, co napiszesz (zakaz udostępniania kodu).
Pieniądze będą przesyłane stopniowo połowa po otrzymaniu kodu reszta po przetestowaniu i wyeliminowaniu wszystkich błędów związanych z działaniem kodu. Przy miłej transakcji i zadowalającym kodzie możliwość dostania małego bonusu.

Więcej informacji udzielę na PW bądź pod adresem mail: [email protected]
  • +
  • -
  • 0
Nudzi Cię standardowy War3FT? Sprawdź serwer poniżej i poznaj dwie dodatkowe, grywalne rasy.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
pi0ntka.pl @ 94.23.245.111:27104 [War3FT] +2 NOWE RASY
Powoli się rozkręcamy.





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Edycja Moda

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych