Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
- - - - -

instalacja psychostats a w sumie zadanie cron


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 freetu

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 71
Pomocny

  • Postów:505
  • Lokalizacja:Kwidzyn
Offline

Napisano 17.09.2011 20:50

Witam, mam taki problem.

Posiadam 3 serwery i chcę mięć na każdym z serwerów psychostats, jednak każde oddzielne. Do tej pory tak było na dwóch serwerach, jednak nie ja to wgrywałem i obecnie mam problem bo zmieniałem hosting i muszę teraz ja to zrobić. Więc do rzeczy:
pliki od statystyk wgrywam normalnie do tego nie mam pytań, jednak co zrobić z plikiem lib, stats.pl,stats.cfg ?? OIne mają być w głównym katalogu a do 3 statystyk powinny być po 3 rodzaje, co jest nie możliwe.
Więc moje pytanie czy mogę zrobić to w ten sposób:

1) Do głównego katalogu wgrywam folder lib (z niego będą korzystać wszystkie 3 statystyki, natomiast zakładam nowy folder o nazwie staty, następnie kolejne foldery przykładowo: tp, csdm, cod i w każdym z tych folderów będzie umieszczony plik stats.pl oraz stats.cfg a w cronjobs ścieżkę ustawiam na /home/staty/cod/stats.pl i będzie ok?

Czy może

2) W głównym katalogu tworzę folder staty/cod/ i tu wklejam pliki lib, stats.pl , stats.cfg a ścieżka będzie /home/staty/cod/stats.pl

Który z powyższych przypadków będzie prawidłowy?

Noi jak skonfigurować crona w directadminie ? :D

Może komuś się przyda rozwiązanie tego problemu to:
pliczki stats.pl , stats.cfg mogą być w dowolnym folderze ale w tym folderze musi być folder lib z zawartością ;)
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych