Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Płatne AMXBansy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Snejk47

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:78
  • GG:
  • Imię:Snejk
  • Lokalizacja:Bytom
Offline

Napisano 04.09.2011 13:37

Czy jeżeli miałbyś możliwość zapłacenia na przykład 10zł za serwer + plugin + API i support, gdzie cała procedura opiera się na rejestracji, opłaceniu i wgraniu pluginu z ustawieniami, po czym cieszymy się webowymi banami, na których można dawać adminów/vipów itp. zapłacił byś? Co o tym myślicie?

Pozdrawiam.

#2 ogury

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 43
Pomocny

  • Postów:438
  • Lokalizacja:Internet
Offline

Napisano 04.09.2011 19:53

Nie, bo instalacja AMXBans to dzieciniada.

#3 BaQStiC

    Supra Team

  • Power User

Reputacja: 108
Zaawansowany

  • Postów:628
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Daniel
  • Lokalizacja:Ck / Wroc
Offline

Napisano 04.09.2011 19:55

A co to za pytanie?
10 zl na ile? Miesiac czy jednorazowo?
  • +
  • -
  • 0

#4 Snejk47

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:78
  • GG:
  • Imię:Snejk
  • Lokalizacja:Bytom
Offline

Napisano 04.09.2011 20:08

Na miesiąc, do tego user mógł by korzystać z global banów, czyli jeżeli cziter dostał by na serwerze X bana na zawsze, to na na Y gdzie plugin też byłby zainstalowany też by nie wszedł.

"Nie, bo instalacja AMXBans to dzieciniada. " Może i dziecinada, ale czy płacąc tyle samo za serwer,a tutaj nie musisz się o nic martwić nie lepiej było by wybrać taką opcję? :)

#5 ogury

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 43
Pomocny

  • Postów:438
  • Lokalizacja:Internet
Offline

Napisano 04.09.2011 20:32

Serwer gry czy serwer www?
Linuxpl kosztuje około 4-5 zł/miesiąc (najtańszy pakiet), do tego jak się umie szukać, to ma się sponsora (np. ja znalazłem).

Snejk, nie popisałeś się. Przecież na sieci serwerów z amxbans tak jest,
Dostajesz bana na serwerze #1 - nie możesz wejść na pozostałe, gdyż są przypisane do tej samej bazy danych.

Ogółem mówiąc:
Za 10 zł dostajesz zainstalowane amxbans + serwer z proserwer.pl za 3,66. Nic poza tym.

Użytkownik AX!S edytował ten post 04.09.2011 20:33


#6 BaQStiC

    Supra Team

  • Power User

Reputacja: 108
Zaawansowany

  • Postów:628
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Daniel
  • Lokalizacja:Ck / Wroc
Offline

Napisano 04.09.2011 20:53

Za 10 zl to ja moge zainstalowac i udostepnic baze danych na amxbans'a.
:spadowa:
Co do topicu... nie placilbym...
  • +
  • -
  • 0

#7 Hiroshima

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 327
Godlike

  • Postów:4 984
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Málaga
Offline

Napisano 04.09.2011 21:06

jesli bys chcial zrobic cos w stylu wspolna baza banow i co najwazniejsze znalazlbys sponsora i nie pobieral za to oplaty (a widze ze o nic innego jak o $ ci nie chodzi, dodam tylko ze ten pomysl jest glupi) to moze gdybys byl osobą wiarygodna by wypalilo.
cos jeszcze musze dodawac?
nie tak dawno miales problem z instalacja tego amxbans (chyba) a teraz chcesz zwojowac rynek :lol: smieszne...
  • +
  • -
  • 0

#8 Snejk47

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:78
  • GG:
  • Imię:Snejk
  • Lokalizacja:Bytom
Offline

Napisano 04.09.2011 23:25

"nie tak dawno miales problem z instalacja tego amxbans (chyba) a teraz chcesz zwojowac rynek", yy? Nigdy nie instalowałem AMXBansów bo nigdy nie traciłem czasu na stawianie serwerów, śmieszne.

"Snejk, nie popisałeś się. Przecież na sieci serwerów z amxbans tak jest,
Dostajesz bana na serwerze #1 - nie możesz wejść na pozostałe, gdyż są przypisane do tej samej bazy danych."
Tu nie o to chodzi.

"Za 10 zl to ja moge zainstalowac i udostepnic baze danych na amxbans'a."
To dlaczego tego nie robisz? Sorry, ale jesteś idiotą.

"a widze ze o nic innego jak o $ ci nie chodzi, dodam tylko ze ten pomysl jest glupi" tak samo mogę napisać o czymś innym, uzasadnij, po to się pytam.

Hmm.. jak koledzy mówili, że łączny poziom inteligencji użytkowników tego forum jest mniejszy niż jakość serwerów proserwer.pl to nie wierzyłem.. (nie patrzcie na posty, pisałem tu może z 3 tematy, jakiś bug)

Co do linuxpl.com 20GB transferu na miesiąc to mało (kolega ma 4 serwery i 50GB za mało na same amxbansy), do tego ich usługi też nie należą do najlepszych.

Zdaję sobie sprawę, że średnia wieku na tym forum to 13~ lat i każdy kupuje 30 slotów za sms 1,22 od mamy, ale co zrobić, liczyłem na ludzi, którzy stawiają normalną sieć (wiem, tu takich mało).

"jesli bys chcial zrobic cos w stylu wspolna baza banow i co najwazniejsze znalazlbys sponsora i nie pobieral za to oplaty" to teraz sobie wyobraź taką sytuację, gdzie korzysta z tego 200 osób i 1 osoba ma tylko 1 serwer 16 slotowy. Wyobrażasz sobie koszty czegoś takiego? 3200 slotów gdzie wykona się 160000 req/25 minut. W ciągu dnia jadło by to 40~ GB transferu. (A teraz wchodzimy na linuxpl.com i czytamy, że ich najdroższy serwer nie dał by rady, wchodzimy więc np. na http://serveradmin.p...-dedykowane_f_6 (możecie podawać inne przykłady, losowe z googla) i czytamy, że ich pakiet za 300zł NETTO czyli 369zł/mc dał by radę z transferem. Ciekawe jak by to stało z RAMem, chociaż 8GB pewnie by na jakiś czas wystarczyło).

Jeszcze jedno, pisząc AMXBansy nie mam na myśli tych GMBansów czy coś tylko własne autorskie, dla sprostowania by ktoś nie myślał, że za 10 zł kupuje serwer i to instaluje udając coś. Wszystko przebiegało by w 5 sekund automatycznie.


@edit, http://amxx.pl/topic...amxbans/unread/ no proszę, a jak ja chcę 10 zł (i to tak sobie przykładowo strzeliłem) to niby za drogo :)

"moze gdybys byl osobą wiarygodna by wypalilo." a Ty myślisz, że to by polegało na "zapłać mi 10 zł, ale nie przez Allegro bo mnie złapią, a ja Ci (nie)zrobie banów?

Dodatkowo grupą docelową nie są ludzie, którzy mają jeden 16 slotowy serwer, na którym nikt nie gra.

Użytkownik Snejk47 edytował ten post 04.09.2011 23:30


#9 Klycior

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 43
Pomocny

  • Postów:370
  • GG:
  • Lokalizacja:Tarnowskie Góry
Offline

Napisano 04.09.2011 23:43

Snejk47, pomysł ogólnie nie jest zły lecz wątpię że ma przyszłość.

Najbardziej zadziwiła mnie twoja informacja, do kogo kierowany jest ten temat:


'Dodatkowo grupą docelową nie są ludzie, którzy mają jeden 16 slotowy serwer, na którym nikt nie gra. '


Przedstaw mi sieć serwerów, która posiada kilka serwerów Counter Strike, a nie posiada AmxBansa ?


Wątpię że osoba, która już ma gdzieś zlokalizowanego AB będzie chciała przenieść się do Ciebie za 10 zł mc.

Co do samego transferu to też dziwnie, ja posiadam cztery serwery, może nie jakoś mega rozreklamowane, do tego forum, na którym też coś się tam dzieje, i tranfer nie przekracza mi 30GB miesięcznie.

Za hosting płacę 99 zł rocznie, co wychodzi mniej niż 10 zł za hosting pod Forum jak i AmxBansa.

Mów co chcesz, ale na twoim miejscu bym w to nie brnął.

Jak już chcesz inwestować to proponuję wpaść na coś bardziej oryginalnego.

A tak w ogóle, to trochę nie miło że obrażasz wszystkich do okoła, kazałeś aby każdy wyraził swoją opinie to było trzeba być przygotowanym na takie posty.

Edit:I nie zapominaj o fakcie niesłusznych banów, bo automatycznie gracz może zapomnieć aby grać na serwerach, na których występuje twoje wersja AmxBansa.

Użytkownik Klycior edytował ten post 04.09.2011 23:49

  • +
  • -
  • 0

#10 Snejk47

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:78
  • GG:
  • Imię:Snejk
  • Lokalizacja:Bytom
Offline

Napisano 04.09.2011 23:54

"Wątpię że osoba, która już ma gdzieś zlokalizowanego AB będzie chciała przenieść się do Ciebie za 10 zł mc."
I trzeba było by ją przekonać, po za tym 10 zł to był przykład, zależny od zainteresowanych, do tego jakiś program partnerski itp. i mógłbyś mieć to za darmo. Jeżeli wiedziałbym, że znajdą się chętni to było by taniej, tak by było z czego opłacić serwer.

"i tranfer nie przekracza mi 30GB miesięcznie." Kolega, o którym mówię, też ma 4 serwery, ale praktycznie 2 stoją puste, jeden FFA gdzie jest w dzień 31/32 i do 3 nocy gra często po 14 osób, a drugi gdzie jest 27/28 lecz grają tylko w dzień (Zombie Mod) i amxbansy stoją na osobnym serwerze, zjadając 50GB~ (nic więcej na nim nie ma).

"A tak w ogóle, to trochę nie miło że obrażasz wszystkich do okoła, kazałeś aby każdy wyraził swoją opinie to było trzeba być przygotowanym na takie posty. "
No przepraszam, ale jak czytam, nie które posty to mnie roznosi.

@edit, "Edit:I nie zapominaj o fakcie niesłusznych banów" to też zostanie odpowiednio uwzględnione (tak samo jak bany za ping, wiadomo, że ktoś może mieć gdzieś ping 400, a na innym serwerze 20, dlatego serwer by sprawdzał za co jest ban i odpowiednio by się stosował (w tym wypadku sprawdzał ping gracza, jeżeli jest mały, a gracz ma bana wyświetlał by mu informację, że ma takiego bana, ale tu ma dobry ping i może grać))

Użytkownik Snejk47 edytował ten post 04.09.2011 23:56


#11 Hiroshima

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 327
Godlike

  • Postów:4 984
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Málaga
Offline

Napisano 05.09.2011 00:09

Hmm.. jak koledzy mówili, że łączny poziom inteligencji użytkowników tego forum jest mniejszy niż jakość serwerów proserwer.pl to nie wierzyłem.. (nie patrzcie na posty, pisałem tu może z 3 tematy, jakiś bug)


http://amxx.pl/topic...__fromsearch__1
http://amxx.pl/topic...__fromsearch__1

no faktycznie jakis bug... szukac dalej? :)

o jakim/czyim poziomie inteligencji przepraszam mowisz?
  • +
  • -
  • 0

#12 Snejk47

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:78
  • GG:
  • Imię:Snejk
  • Lokalizacja:Bytom
Offline

Napisano 05.09.2011 00:13

Huh, to nie mój temat, nigdy nie miałem serwera i nigdy nie instalowałem takich rzeczy, mógłbyś sprawdzić logi IP? (ktoś inny używał mojego konta?)

#13 Hiroshima

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 327
Godlike

  • Postów:4 984
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Málaga
Offline

Napisano 05.09.2011 00:18

Dołączona grafika

na pewno ktos sie wlamal na Twoje konto w 2010 roku i popisał sobie posty :)

nie potrafisz sie wyslowic, nie potrafisz uzywac tagow bbcode na forum (np quote) a chrzanisz glupoty i obrazasz innych.
  • +
  • -
  • 0

#14 Adminek AMXX.PL

    Admin :)

  • Bot

Reputacja: 156
Profesjonalista

  • Postów:7 489
  • Lokalizacja:AMXX.PL
Offline

Napisano 05.09.2011 00:19

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: podyskutowalismy

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych