Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Motd czary mary


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szaki

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:7
  • Imię:k
  • Lokalizacja:k
Offline

Napisano 27.08.2011 00:49

Cześć. Mam problem. Wyedytowałem motd:

<html><head><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-2">
<style type="text/css">body{background: #2a2a2a; font-family: Stencil,Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; color: #ffffff;}
a{text-decoration:none;}a:link{color:#fff;}a:visited{color:#fff;}a:active{color:#fff;}
a:hover{color:#fff;text-decoration:underline;}.i{color:#0099ff;font-family:Impact, Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;}
{color:#fff;font-weight:bold;text-align:center;}hr{color:#fb0;height:1px;}img{border:0px #000 solid;}
.l{width:234px;height:126px;margin:8px;}</style></head> <body><table cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%" height="100%"> <td><span class="i">KILLSTRIKE.pl</span><br /><span class="w">[FFA] 1# 193.33.176.183:27015</span><br /> <br >Dodaj do ulubionych juz teraz<br /</<td colspan="2"> <hr>Witamy wszystkich na serwerze <span class="i">KILLSTRIKE.pl</span> <br /><br />Gramy <span class="i">KONCERT ZYCZEN</span> <br />Gramy <span class="i">DYNAMICZNE FFA</span> <hr><span class="i">Odwiedz nas na <span class="i"> </html> <a href="http://www.killstrik...l"></span><span class="i">KILLSTRIKE</span><br /><br />WSZYTKIM ZYczymy milej gry
</table></body></html>

w generatorze html wszystko wygląda ze jest ok, ale już sam mam wątpliwości.
Mianowicie mimo ze w serwer.cdf i amxx.cfg odpowiednie scieżki są dodane, to za kazdym razem wyświetla mi sie standardowy motd. anie jednej zmiany?
OCB?
  • +
  • -
  • 0

#2 exTez

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 34
Życzliwy

  • Postów:99
  • Imię:Piotr
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 27.08.2011 06:25

Z posta wychodzi tak : gracz wbija na serwer i w MOTD wyświetla mu się to co dałeś ?
Do server.cfg dopisz :
motdfile "motd.html"
lub
motdfile "motd.txt"
Następnie odnajdź ten plik lub go stwórz (w folderze /cstrike) , wklej swoją zawartość , restart serwera / zmiana mapy i to wszystko.

Użytkownik exTez edytował ten post 27.08.2011 06:39

  • +
  • -
  • 0
Dołączona grafika

#3 Waq

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 45
Pomocny

  • Postów:141
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Brak
Offline

Napisano 27.08.2011 06:35

Znajdz w folderze motd.txt i tam to wklej
  • +
  • -
  • 0

#4 Szaki

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:7
  • Imię:k
  • Lokalizacja:k
Offline

Napisano 27.08.2011 08:50

nie wiem czy czytaliście co napisałem. Wyedytowałem motd w server cfg i amxx.cfg dodałem tą scięzkę a mimo to po połączeniu pojawia się;
You are playing Counter -strikee 1.6 ....

Możliwe że czyta mi to z innego pliku czy jak?
  • +
  • -
  • 0

#5 Julia

    Profesjonalista

  • Girl

Reputacja: 36
Życzliwy

  • Postów:163
  • Steam:steam
  • Imię:Julia
  • Lokalizacja:Gdynia
Offline

Napisano 27.08.2011 09:01

Bo motd edytuje się w motd.txt a nie server.cfg ani amxx.cfg.
Albo Ty czegoś nie rozumiesz, albo nie potrafisz w sposób zrozumiały dla innych zwerbalizować swoich myśli...
BTW, plik amxx.cfg nic do tego nie ma.
A w server.cfg na pewno masz: motdfile "nazwa.txt"

Użytkownik Julia edytował ten post 27.08.2011 09:08

  • +
  • -
  • 0

#6 Szaki

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:7
  • Imię:k
  • Lokalizacja:k
Offline

Napisano 30.08.2011 10:30

Widzę, że muszę używać przecinków. Tak edytowałem motd.txt w folderze cstrike. W server.cfg na pewno mam dodaną linijkę o której piszesz. Probowałem i z .html i z .txt. Wchodzę na serwer motd jakby sie wczytywał i pojawia się ten standard który podałem wyżej.

Podbije temat. Wiem dlaczego mimo że wszystko jest zrobione motd nie smiga - mianowicie neobans. Kiedy tylko neobans nie załączyło motd wyświetlił się prawidłowo. Jest jakiś sposób lub plugin który pozwoli mi ten problem rozwiązać?
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych