Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Nowy Plugin

Napisanie pluginu na serwer 4fun + VIPPotrzebuje pluginu który po wejściu na serwer..

Nowy Plugin

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 8ball1

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 72
Pomocny

  • Postów:196
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Trzebiatów
Offline

Napisano 17.08.2011 11:36

Potrzebuje pluginu który po wejściu na serwer i tylko po pierwszym wejściu na serwer (po zmianie mapki żeby nie wyskakiwał już ten wybór, tylko po ponownym wejściu na serwer) wymusi wybór pomiędzy:

Wybierz kim chcesz grać:

1) Gracz Normalny
2) Gracz VIP

0) Zamknij wybór


1. Jeżeli wybierzemy Gracz Normalny to nic tym nie spowodujemy, zostanie tylko wyłączony ten wybór, aby móc grać zwykłym graczem.

2. Wyboru Gracz VIP może dokonać osoba, która wcześniej przeze mnie dostała odpowiednią flagę, natomiast jeżeli gracz tej flagi nie otrzymał chciałbym aby w sayu np na zielono pokazywała się wiadomość: "NIE jestes uprawniony do korzystania z funkcji VIP'a. Dowiedz sie wiecej na forum www.cs-bosman.pl" Lub coś podobnego ; )

3. Jeżeli ktoś nie ma flagi uprawniającej go do wyboru Gracz VIP fajnie gdyby odtwarzał się dźwięk błędu + wiadomość którą opisałem punkt wyżej i aby wybór gracza nie wyłączał się, tylko aby gracz był zmuszony sam do wyboru Gracz Normalny

4. Natomiast jeżeli wybierzemy Gracz VIP to chciałbym aby automatycznie został przypisany nowy model dla gracza można je ściągnąć tutaj, ale jedyny model który by mnie interesował to z tego zdjęcia owy interesujący mnie model.

5. Kolejne to że każdy VIP dostaje na początku rundy darmową kamizelkę + hełm oraz jeśli jesteśmy w CT to do kamizelki z hełmem dołączany jest def.

6. Wybór MENU na początku rundy również można włączyć komendą /menu w say.


Bardzo zależy mi na tym MENU po wejściu na serwer

Dodano 19 sierpień 2011 - 09:06:
odświeżam !
  • +
  • -
  • 0

Cs-Bosman.pl [De_Dust2] [FFA] [1000 FPS] - IP 188.116.33.132:27050
Dołączona grafika
Cs-Bosman.pl [De_Dust2] [BF2] [1000 FPS] - IP 79.133.198.50:27055
Dołączona grafika
Cs-Bosman.pl [GunGameExpMod] [600 FPS] - IP 31.186.81.18:27016
Dołączona grafika






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowy Plugin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych