Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Problem z komplikacja coda


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 zysku

    Początkujący

  • Zbanowany

Reputacja: -5
Nowy

  • Postów:13
  • Imię:Przemek
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 27.07.2011 09:03

Witam. Mam znowu problem z moim cod modem. Mianowicie cod na poczatku jak byl nowy komplikowal sie swietnie a gdy dodalem klase assasian jest 5 errrow. Moze mi ktos dodac kilka klas? i temow?
klasy:
Poprawic assasiana

InviTRan (Mega Premium) - "Posiada 1/4 szansy na natychmiastowe zabicie z usp oraz 1/3 na natychmiastowe zabicie z fiftesena (czy jakos tak;d) Podczas kucania jest niewidoczny, ma zwiekszona grawitacje (wysoko lata) Odrobine szybciej biega, Posiada 4 rakietki."

Murzyn (Ultra premium) "Posiada m4a 1/12 szansy na natychmiastowe zabicie, awp, 1/1 z kosy(prawy przycisk myszy), bardzo szybko biega"

SpeedHacker (zwykla klasa) - "Bardzo szybko biega, Posiada deagle,usp, 1/2 szansy na natychmiastowe zabicie z awp"


ITEMY:

MEGA DGL - Zadaje +400 dmg wiecej
REGULATOR NIEWIDKI- Masz 30 premi niewidocznosci
KASK KICKA- Trafienia w glowe /cie nie zabijaja.
Rosyjskie M4A- Zadaje 70 brazen wiecej.
SUPER ROCKET- Posiadam 6 rakietek.
DZIECKO NEO- Bardzo szybko biegasz.

na razie to wszytsko:) I prosilbym o zwiekszenie expa: zabicie: 2000exp bomba: 4000exp Bardzo dziekuje. Prosilbym aby te klasy pemum nie byly na jednej fladze:) Zeby ta flaga nie byla tez dla aadmina:) Jezeli zly dzial proszę o przeniesienie:)

Załączone pliki



#2 alc0

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 22
Życzliwy

  • Postów:104
  • Steam:steam
  • Imię:Kacper
  • Lokalizacja:Podkarpacie
Offline

Napisano 27.07.2011 11:44

Za dużo roboty żeby się z tym bawić :P Poczytaj poradniki i sam sobie dodawaj klasy i itemy.

Poprawiłem ci tego Assasin'a:
Większość to błędy w strukturze pluginu, musisz zwracać uwagę na wcięcia w tekście... Pewnie robisz to notatnikiem i nie zawsze wszystko jest tam gdzie być powinno, poza tym brakowało kilku przecinków.
Nie wystarczy że dopiszesz klasę pod innymi, tu tez musisz to zrobić:
enum { NONE = 0, Snajper, Komandos, Strzelec, Obronca, Medyk, Wsparcie, Saper, Demolitions, Rusher, Rambo, Partyzant, Szpieg, Szturmowiec, StrzelecWsparcia, LekkiZolnierz, Rebeliant, Ninja, Assasian};
Z tego co widziałem w opisie chcesz żeby miał 1/1 z kosy, więc musisz dodać tą klasę tu:
case 8:
		{
			if(klasa_gracza[id] == Komandos || klasa_gracza[id] == Assasian)
				DajPrzedmiot(id, random_num(1, sizeof nazwy_przedmiotow-1));

ŁAP i korzystaj z poradników i AMXX-Studio 1.4.3

Załączone pliki


  • +
  • -
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3 zysku

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: -5
Nowy

  • Postów:13
  • Imię:Przemek
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 27.07.2011 13:43

A moglbys w nim zwiekszyc exp za zabojstwo 2000 a za pake 4000? Bo mi nie dziala;/ Jak pisze to w konsoli to pisze unknown comand a w codzie mi tez nie dziala;/

Dodano 28 lipiec 2011 - 17:13:
Moglby ktos zwiekszyic mi ten exp i dodac ta klase premium invitran?:( Bardzo bym prosil:)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych