Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Problemy z wchodzeniem na serwer przez graczy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Ghostface

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:1
  • Imię:Matthias
  • Lokalizacja:Poznań
Offline

Napisano 21.07.2011 09:09

Witam !

Mam taki problem odnośnie mojego serwera Cs.
Stoi on na Lunixie, wgrałem najnowszego Amx'a oraz Dproto, wszystko działa poprawnie. Co więcej mój mod serwera to - Zombie.
Ten mod, oraz jego pliki poprawnie działały na moim poprzednim serwerze na tym samym hostingu, maszynie itp. Ale to nie ważne.

Problem tkwi w tym że jak ktokolwiek (Nie tylko ja) wejdzie na serwer, w połowie ładowania (Dokładnie przy - Preaching Resource), gra zawiesza się ale serwer wciąż funkcjonuje.
Oczywiście najpierw pobieramy pliki z serwera (To działa), ale po pobraniu reconnect'uje się (Jak na wielu serwerach) i właśnie w połowie ładowania serwer jak by zawiesza cs'a.

Czy to jest problem z jakimś plikiem ? Wyłączyłem amx'a i wszedłem na serwer więc to nie wina hostingu ani hlds.
Nie chciał bym robić reinstala bo dużo mam plików do wgrywania (Nie plugi, pliki). Więc nie wiem co robić ... Hosting nie odpowiedział na mój e-mail więc nie wiedzą co robić, mam nadzieję że wy mi pomożecie.
Próbowałem wyłączać pluginy po kolei, bez skutku, pluginów mam mało ... Więc to raczej nie obciążenie. W logach nie ma żadnego errora, wszystko włącza się poprawnie.

Jak wchodzę na serwer, logi rejestrują że wchodzę, mam vipa, adma bez żadnych errorów a po chwili zacina mi się cs.
W logach i konsoli żadnego errora, tylko informacja że "Wyszedłem z serwera".

Bardzo Proszę pomóżcie mi, jeśli chcecie plugins.ini to mogę dać, ale macie jakieś pomysły oprócz reinstala ?

Z Góry Dziękuję Za Każdą Pomoc.
Pozdrawiam !
  • +
  • -
  • 0

#2 DZIAREK

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:203
  • GG:
  • Imię:Daniel
  • Lokalizacja:Szczecin
Offline

Napisano 22.07.2011 19:20

Pokaż logi z konsoli jak to występuje
skopiuj całą zawartość i ją tu daj.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych