Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Plugin który daje ankietę na forumProśba o napisanie pluginu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Andy19

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:156
  • GG:
  • Imię:Karol
  • Lokalizacja:Białystok
Offline

Napisano 20.07.2011 12:08

Witam, może ktoś jest chętny do napisania pluginu "Ankieta na serwerze"
Czyli plugin miał by polegać na wyświetlaniu w say lub HUD pytania i kto chce brać udział w ankiecie piszą w normalnym say np. say:/tak czyli są na tak w pytaniu w ankiecie. Dobrze by było żeby zliczone głosy na tak-nie zapisywały się w logach serwera a pytanie ankiety na serwerze pojawiały się np co 10 min lub x2 na jednej mapie.
Uważam że ten plugin nie tylko dla mnie mógł by przydać się, ze względu że nie każdy wchodzi na forum żeby dyskutować nad zmianami a nam administratorom łatwiej by było wprowadzać zmiany znając opinie większej liczby osób.
  • +
  • -
  • 0
Dołączona grafika- IP:[79.133.194.91:27245] Zapraszam serdecznie.
Dołączona grafika - IP:[80.72.37.11:27055] Zapraszam serdecznie.

#2 Hiroshima

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 327
Godlike

  • Postów:4 984
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Málaga
Offline

Napisano 20.07.2011 12:16

jedna z bardziej sensownych propozycji ostatniego czasu.
Jak dobrze Cie zrozumiałem plugin ma czytac pytanie i mozliwe odpowiedzi z bazy forum, ankiety ktorą dodasz poprzez forum?.
Mozliwosc glosowania na stronie/forum z mozliwoscia wlaczenia/wylaczenia, musiałby tez zapisywac nick gracza/steamid oraz IP osoby ktora juz oddała głos w trakcie gry na serwerze.
Pytanie tylko pod jaki skrypt forum to dopasowac :D wiekszosc uzywa phpbb by przemo a ja mam fajną modyfikację która umożliwia czytanie tylko ankiet z wybranego ID działu.
Ewentualnie mozna byłoby zrobic to na oddzielnej bazie mysql (nie kazdy bedzie mogl nadac dostep dla zewnetrzynch hostow do bazy mysq na swoim hostingu forum, np ja :P [ 1&1 na 2 lata za free ] Wyniki dałoby się importować przez iframe, w zasadzie to tylko chwila więcej roboty dla osoby ktora dodaje tą ankiete i chce aby ukazała się na forum)

Użytkownik hiroshima edytował ten post 20.07.2011 12:19

  • +
  • -
  • 0

#3 Andy19

    Profesjonalista

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:156
  • GG:
  • Imię:Karol
  • Lokalizacja:Białystok
Offline

Napisano 20.07.2011 12:31

Miło to odebrałem dziękuje za docenienie pomysłu.
Zastanawiałem się nad trochę innym sposobem, dla większości łatwiejszym sposobem, myślałem nad dodawaniem pytań do ankiet przez Cvary lub przez samą edycje sma wtedy byśmy pominęli propozycje czytania ankiet z bazy forum. W ten sposób byśmy nie musieli umożliwiać czytanie ankiet z forum, tylko sami je dodajemy w pluginie, ale jeszcze nie opanowałem pisania pluginów z czym wiąże się brak doświadczenia dlatego przedstawiłem pomysł i fajnie by było żebyśmy wspólnie ten pomysł dokończyli bo zdaje mi się że plugin przyda się na serwerze. Co do zapisu kto głosował w ankiecie to by był dobry dodatek i jeszcze bardziej by pomagał nam w ocenie danej propozycji.
  • +
  • -
  • 0
Dołączona grafika- IP:[79.133.194.91:27245] Zapraszam serdecznie.
Dołączona grafika - IP:[80.72.37.11:27055] Zapraszam serdecznie.

#4 G[o]Q

    I'm G[o]Q

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 344
Godlike

  • Postów:3 563
  • Steam:steam
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:C: / program Files / Valve / Cstrike / G[o]Q.dem
Offline

Napisano 20.07.2011 18:53

gdzies mam zaczęty projekt tego czegos jak znajde czas to moze przed koncem nastepnego tygodnia wydam jakąś wersje beta tego co opisal hirosima
  • +
  • -
  • 0
Manual ponad wszystko, konsola ponad manual :D :&

Chcesz wysłać do mnie PW ? użyj nazwy GoQ zamiast G[o]Q
Chcesz Kupić moduł płatności via Pukawka,Tserwery, Gamesol, Zabijaka do mojego sklepu? napisz PW cena to tylko 10 zł/sztuka

GG:6022845 (nie pomagam za free osobom ponizej rangi MoD) :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych