Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Spectator Kicker


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Infernal

    Pomocny

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:43
  • Lokalizacja:Miasto
Offline

Napisano 19.07.2011 07:47

Mam problem z pluginem spectator kicker poniewaz ustawilem czas zeby kickalo po 5 sekundach jak ktos siedzi wiecej niz 5 sekund na spekcie to go kicknie (tak dla testu) no i gdy wbilem, przeszlem na spekta kicknelo mnie po 5 sekundach (CZYLI JEST OK), wszedłem do gry (ZNOWU PRZESZEDLEM Z JAKIEGOS TEAMU NA SPEKTA TO MNIE KICKNELO PO 5 SEKUNDACH (CZYLI JEST OK), ale gdy wgralem plugin (taka moja mala przerobka afk kickera zwyklego zeby przenosil na spekta bez tych innych niepotrzebnych bzdetow) to gdy przenioslo na spekta automatycznie przez plugin to nie kicknelo po 5 sekundach ;/ dlaczego?


w afk kickerze (przerobka na przenoszenie na spekta zrobilem tak)

client_cmd(id,"kill")
			cs_set_user_team(id, CS_TEAM_SPECTATOR)

no i przenosi na spekta, potem zrobilem zeby czas afkowania wyzerowalo i niby gra no ale jest problem bo ze spekta juz nie kicka :P chce zeby kickalo tych co ten plugin tez przenosi a potem polacze sobie te 2 plugi oto sma spec_kickera (moze sie uda jakos przerobic ze jak serwer kogos przeniesie na spekta to mu tez liczy czas bycia na spekcie)


UWAGA! ROBIE TEN PLUGIN PONIEWAZ W AFK KISIE JEST TO SAMO, JAK KTOS PRZEJDZIE NA SPEKTA od razu TO KICKA PO 5 SEKUNDACH ALE JAK PRZENIESIE GO PLUGIN TO NIE KICKA GO WCALE!

Załączone pliki


Użytkownik Infernal edytował ten post 19.07.2011 07:48


#2 Gość_deLL_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 19.07.2011 10:49

Wgraj sobie to: AFK KISS / KICKER - AMXX.pl: Support AMX Mod X

Tu jest wszystko. I wywalanie AFK i przenoszenie na spec, jak również wywalanie ze spec.

#3 Infernal

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:43
  • Lokalizacja:Miasto
Offline

Napisano 19.07.2011 11:34

tak a wlasnie ten plugin jak przeniesie na spekta to nie wywala wlasnie jakbys przeczytal co pisze to bys sie o tym dowiedzial

#4 Kilian

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:142
  • Imię:Dominik
  • Lokalizacja:Niemcy
Offline

Napisano 19.07.2011 12:23

Naucz sie czytac ten plugin takze wywala z serwera ustawiasz sobie czy na spec czy wywalic !!

#5 Infernal

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:43
  • Lokalizacja:Miasto
Offline

Napisano 19.07.2011 12:57

dobra a po moze mi ktos przy tym sma? bo ten killan tylko spamuje w moim temacie

Użytkownik Infernal edytował ten post 19.07.2011 14:41


#6 Kilian

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:142
  • Imię:Dominik
  • Lokalizacja:Niemcy
Offline

Napisano 19.07.2011 13:12

po 1 ogarnij słownictwo dzieciaku.
po 2 nikt nie musi ci nic tu robić możemy to zostawić i baw się sam ciesz się że ktos chce ci pomoc.
po 3 wrzuc podstawowa wersje tutaj napisz konkretnie co usunac co dodac i wtedy bedzie latwiej zmienic niz twoje sma ktore zrypales do konca

#7 Infernal

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:43
  • Lokalizacja:Miasto
Offline

Napisano 19.07.2011 14:42

w sma nic nie bylo zmieniane a twoje wypowiedzi sa zbedne w tym temacie i zglosilem twojego posta.

Dodano 19 lipiec 2011 - 15:06:
no sory ale jezeli ktos sie wcina w temat nie czytajac go to ja przepraszam bardzo ale takich ludzi to ja nie lubie i na pewno nie chcial mi pomoc tylko sie wymadrzyc ze on wie a nawet tego pluga nie testowal (mowie o Killan) Dell podal link i widocznie chcial pomoc, ale juz to znalazlem, ale to nie dziala, a killan poprostu kazal mi sie nauczyc czytac plugin a baran nawet tematu nie przeczytal (tresci tematu)

Użytkownik Infernal edytował ten post 19.07.2011 15:07


#8 sharkowy

    Lokalna anomalia sejsmiczna o nieustalonej genezie.

  • Przyjaciel

Reputacja: 113
Zaawansowany

  • Postów:1 981
Offline

Napisano 19.07.2011 15:06

			client_cmd(id,"kill")
cs_set_user_team(id, CS_TEAM_SPECTATOR)


1. Wymuszasz u gracza komendę 'kill' a ma niby wyrzucać ze specta.
2. server_cmd nie client.
3. Warunek przydałby się jakiś.. if(spec... server_cmd kick.
  • +
  • -
  • 0

#9 Infernal

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:43
  • Lokalizacja:Miasto
Offline

Napisano 19.07.2011 15:12

no RPK tez mnie troche zle zrozumiales bo pisalem wyraznie ze chce polaczyc dwa plugi pokaze wam co zrobilem!

to i to te dwa pluginy widzicie? (nie moje tylko afkkissa przerabialem z afk kickera dodajac pare linijek)

no i jest super widac to? Przenosi na spekta po 60 sekundach ale teraz chce zrobic spec_kickera zeby z tego spekta kickal bo on kicka tylko wtedy kiedy sami przejdziemy na spekta a jak plugin afkkiss nas przeniesie to juz wtedy nie wyrzuca ze spekta Podkreslilem wam na czerwono zebyscie lepiej widzieli (KILLAN)!

Załączone pliki


Użytkownik Infernal edytował ten post 19.07.2011 15:13


#10 sharkowy

    Lokalna anomalia sejsmiczna o nieustalonej genezie.

  • Przyjaciel

Reputacja: 113
Zaawansowany

  • Postów:1 981
Offline

Napisano 19.07.2011 15:18

Niektóre pluginy po prostu nie są kompatybilne z innymi, gryzą się, w tym przypadku nie wiem jak jest bo mam hajtową przeglądarkę i nie mogę załącznika pobrać...
  • +
  • -
  • 0

#11 Infernal

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:43
  • Lokalizacja:Miasto
Offline

Napisano 19.07.2011 15:21

dobra uzyskalem pomoc na innym forum, mozna temat zamknąć

Użytkownik Infernal edytował ten post 20.07.2011 08:29





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych