Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Zmuszenie do dowlnoadu podczas gryŚciąganie pliku .wav


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 maroon13

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:1
  • Imię:maroon
  • Lokalizacja:Toruń
Offline

Napisano 18.07.2011 14:45

Witam,

muszę przyznać, że jestem nieco, a nawet bardzo zielony z programowania, więc mam pytania do mądrzejszych od siebie...

Potrzebuję dwóch rzeczy informacji, a potem pluginu.

1) Załóżmy że mam swój serwer, i w jakimś podkatalogu np "/hokus" przechowuję sobie dźwięki, różne dźwięki, które gracze słyszą podczas gry. W tym katalogu jest sobie plik nazwijmy go: pokus.wav. Bardzo, ale to bardzo bym chciał, żeby ten plik gracz ściągał tylko na wyraźne zlecenia admina, tzn. Gracz wchodzi na serwer, gra gra, po czym admin w dowód uznania, wciska amxmodmenu: "Gracz BOT download pokus.wav". Czy jest możliwa taka komenda do zrobienia? Nie chodzi, podkreślam, o wykonanie tego dźwięku na kliencie ("Open fire Gordon! Open fire!"), ale na pobraniu go przez klienta do swojego /hokus/pokus.wav ?

2) Jeżeli jest możliwa taka komenda do zrobienia, to czy istnieje opcja, że gdy łączy się klient posiadający /hokus/pokus.wav, to serwer weryfikuje to i przydziela do odpowiedniej kategorii? (Adept/Mag) ?

3) Jeżeli ktoś z Szanownego Grona udzieli mi na oba pytania twierdzącej odpowiedzi, to czy byłby skłonny napisać dla mnie plugin, wg mojego pomysłu przedstawionego powyżej, plus sedno całego mojego (nazwijmy to dumnie) moda za oczywiście gratyfikacją w formie wybranej przez Twórcę, z jednoczesnym zapewnieniem wyłączności?

Za szybkie i rzeczowe odpowiedzi będę wdzięczny.

pozdrawiam

maroon13

PS Moderatorów proszę o wyrozumiałość ponieważ to mój pierwszy post i z góry za nią dziękuję.
  • +
  • -
  • 0

#2 Kilian

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:142
  • Imię:Dominik
  • Lokalizacja:Niemcy
Offline

Napisano 20.07.2011 00:02

1.Da sie ale pobierze plik w next mapce dopiero bo inaczej watpie ze sie da
2. nie zbyt zrozumialem ale to wystarczy ze u siebie zrobisz katalog taki wrzucisz tam to co chcesz i wywolasz funkcje pluginem by pobieralo to
3. Bedzie to trudne do wykonania kilka jezykow programowania bedzie konieczne wiec pisz np. do r3x dalby rade jakby mial czas ale sa tu takze inni portek itp ale nie wiem czy wykonaja to bez $$

#3 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 555
Godlike

  • Postów:11 980
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 20.07.2011 00:05

1.nie
2.nie
3.wątpie
  • +
  • -
  • 0

#4 Kilian

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:142
  • Imię:Dominik
  • Lokalizacja:Niemcy
Offline

Napisano 20.07.2011 12:35

Dark jak nie ja by sie dało mniej wiecej to wykonac lecz plik bylby pobierany dopiero w next mapce




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych