Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Nie idzie exp


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 reev11

    Życzliwy

  • Zbanowany

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:36
  • GG:
  • Imię:pawel
  • Lokalizacja:Stanin
Offline

Napisano 15.07.2011 13:30

Mam edytowanego diablo moda z 4 frakcjami i 28klasami ,8 klas jest podstawowych a 20 dodane ,
te 8 klas działają bez problemu idzie exp normalnie ,a na pozostalych nic jest na 0lvl i ciągle 0% ,mam baze mysql .
Co zrobić aby działało norlmanie ?

#2 glut

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 954
Master

  • Postów:2 086
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Namysłów
Offline

Napisano 15.07.2011 13:38

INSERT IGNORE INTO *TABELA_DIABLO* (nick, ip, sid, klasa, lvl, exp) SELECT nick, ip, sid, *NUMER_NOWEJ_KLASY*, *LEVEL_NOWEJ_KLASY*, *EXP_NOWEJ_KLASY* FROM *TABELA_DIABLO* GROUP BY *RODZAJ_ZAPISU* HAVING MAX(klasa)<*NUMER_NOWEJ_KLASY*;

przykład:

INSERT IGNORE INTO dbmod_tablet (nick, ip, sid, klasa, lvl, exp) SELECT nick, ip, sid, 9, 1, 1 FROM dbmod_tablet GROUP BY nick HAVING MAX(klasa)<9;

zmień sobie dbmod_tablet na nazwę twojej tabeli w mysql i na samym końcu 9 zmieniaj na nr klasy :) i tak dodasz :D
  • +
  • -
  • 0

Nie pomagam za darmo na PW/GG/Steam od tego jest forum

 

TP Game + RR

 

Znak rozpoznawczy :coto:


#3 reev11

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:36
  • GG:
  • Imię:pawel
  • Lokalizacja:Stanin
Offline

Napisano 15.07.2011 13:50

Wiem próbowałem zrobiłem tak identycznie wkleiłem tylko zmieniełem nazwe tabelki ok jest ok 9 klasa działa ale jak z 9 zmienilem na 10 to juz 10 nie dziala :(

#4 glut

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 954
Master

  • Postów:2 086
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Namysłów
Offline

Napisano 15.07.2011 13:58

wpisz tak tylko po kolei i będzie działać :D

INSERT IGNORE INTO dbmod_tablet (nick, ip, sid, klasa, lvl, exp) SELECT nick, ip, sid, 10, 1, 1 FROM dbmod_tablet GROUP BY nick HAVING MAX(klasa)<10;

INSERT IGNORE INTO dbmod_tablet (nick, ip, sid, klasa, lvl, exp) SELECT nick, ip, sid, 11, 1, 1 FROM dbmod_tablet GROUP BY nick HAVING MAX(klasa)<11;

INSERT IGNORE INTO dbmod_tablet (nick, ip, sid, klasa, lvl, exp) SELECT nick, ip, sid, 12, 1, 1 FROM dbmod_tablet GROUP BY nick HAVING MAX(klasa)<12;

INSERT IGNORE INTO dbmod_tablet (nick, ip, sid, klasa, lvl, exp) SELECT nick, ip, sid, 13, 1, 1 FROM dbmod_tablet GROUP BY nick HAVING MAX(klasa)<13;

INSERT IGNORE INTO dbmod_tablet (nick, ip, sid, klasa, lvl, exp) SELECT nick, ip, sid, 14, 1, 1 FROM dbmod_tablet GROUP BY nick HAVING MAX(klasa)<14;

INSERT IGNORE INTO dbmod_tablet (nick, ip, sid, klasa, lvl, exp) SELECT nick, ip, sid, 15, 1, 1 FROM dbmod_tablet GROUP BY nick HAVING MAX(klasa)<15;

INSERT IGNORE INTO dbmod_tablet (nick, ip, sid, klasa, lvl, exp) SELECT nick, ip, sid, 16, 1, 1 FROM dbmod_tablet GROUP BY nick HAVING MAX(klasa)<16;

INSERT IGNORE INTO dbmod_tablet (nick, ip, sid, klasa, lvl, exp) SELECT nick, ip, sid, 17, 1, 1 FROM dbmod_tablet GROUP BY nick HAVING MAX(klasa)<17;

INSERT IGNORE INTO dbmod_tablet (nick, ip, sid, klasa, lvl, exp) SELECT nick, ip, sid, 18, 1, 1 FROM dbmod_tablet GROUP BY nick HAVING MAX(klasa)<18;

INSERT IGNORE INTO dbmod_tablet (nick, ip, sid, klasa, lvl, exp) SELECT nick, ip, sid, 19, 1, 1 FROM dbmod_tablet GROUP BY nick HAVING MAX(klasa)<19;

INSERT IGNORE INTO dbmod_tablet (nick, ip, sid, klasa, lvl, exp) SELECT nick, ip, sid, 20, 1, 1 FROM dbmod_tablet GROUP BY nick HAVING MAX(klasa)<20;

INSERT IGNORE INTO dbmod_tablet (nick, ip, sid, klasa, lvl, exp) SELECT nick, ip, sid, 21, 1, 1 FROM dbmod_tablet GROUP BY nick HAVING MAX(klasa)<21;

INSERT IGNORE INTO dbmod_tablet (nick, ip, sid, klasa, lvl, exp) SELECT nick, ip, sid, 22, 1, 1 FROM dbmod_tablet GROUP BY nick HAVING MAX(klasa)<22;

INSERT IGNORE INTO dbmod_tablet (nick, ip, sid, klasa, lvl, exp) SELECT nick, ip, sid, 23, 1, 1 FROM dbmod_tablet GROUP BY nick HAVING MAX(klasa)<23;

INSERT IGNORE INTO dbmod_tablet (nick, ip, sid, klasa, lvl, exp) SELECT nick, ip, sid, 24, 1, 1 FROM dbmod_tablet GROUP BY nick HAVING MAX(klasa)<24;

INSERT IGNORE INTO dbmod_tablet (nick, ip, sid, klasa, lvl, exp) SELECT nick, ip, sid, 25, 1, 1 FROM dbmod_tablet GROUP BY nick HAVING MAX(klasa)<25;

INSERT IGNORE INTO dbmod_tablet (nick, ip, sid, klasa, lvl, exp) SELECT nick, ip, sid, 26, 1, 1 FROM dbmod_tablet GROUP BY nick HAVING MAX(klasa)<26;

INSERT IGNORE INTO dbmod_tablet (nick, ip, sid, klasa, lvl, exp) SELECT nick, ip, sid, 27, 1, 1 FROM dbmod_tablet GROUP BY nick HAVING MAX(klasa)<27;

INSERT IGNORE INTO dbmod_tablet (nick, ip, sid, klasa, lvl, exp) SELECT nick, ip, sid, 28, 1, 1 FROM dbmod_tablet GROUP BY nick HAVING MAX(klasa)<28;

  • +
  • -
  • 0

Nie pomagam za darmo na PW/GG/Steam od tego jest forum

 

TP Game + RR

 

Znak rozpoznawczy :coto:


#5 V3ko

    Guru

  • Power User

Reputacja: 83
Zaawansowany

  • Postów:746
  • Lokalizacja:Stopnica
Offline

Napisano 15.07.2011 14:16

Albo wyczyść tabelę.
  • +
  • -
  • 0

#6 glut

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 954
Master

  • Postów:2 086
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Namysłów
Offline

Napisano 15.07.2011 14:20

@UP ale tak to straci all lvl'e :)
  • +
  • -
  • 0

Nie pomagam za darmo na PW/GG/Steam od tego jest forum

 

TP Game + RR

 

Znak rozpoznawczy :coto:


#7 V3ko

    Guru

  • Power User

Reputacja: 83
Zaawansowany

  • Postów:746
  • Lokalizacja:Stopnica
Offline

Napisano 15.07.2011 14:26

A może nikt tam jeszcze nie grał?
  • +
  • -
  • 0

#8 glut

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 954
Master

  • Postów:2 086
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Namysłów
Offline

Napisano 15.07.2011 14:27

@UP możliwe ale ja zawsze wolę przez phpmyadmin :)
  • +
  • -
  • 0

Nie pomagam za darmo na PW/GG/Steam od tego jest forum

 

TP Game + RR

 

Znak rozpoznawczy :coto:


#9 reev11

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:36
  • GG:
  • Imię:pawel
  • Lokalizacja:Stanin
Offline

Napisano 15.07.2011 14:52

No to kurde tak robiłem zmieniałem liczbe 1,2 itp. pisało ,że dodano rekord ale na serwerze dalej exp nie idzie.

#10 glut

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 954
Master

  • Postów:2 086
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Namysłów
Offline

Napisano 15.07.2011 14:54

zmień mapkę i powinno iść a jak nie to pisz gg 11655401 to pomogę :D
  • +
  • -
  • 0

Nie pomagam za darmo na PW/GG/Steam od tego jest forum

 

TP Game + RR

 

Znak rozpoznawczy :coto:





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych