Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

GameServ.pl co i jak ?


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#1 V3ko

    Guru

  • Power User

Reputacja: 83
Zaawansowany

  • Postów:746
  • Lokalizacja:Stopnica
Offline

Napisano 04.07.2011 08:43

Witam. Wszelakie opinie na temat tej firmy co w temacie są z roku 2009 czyli wtedy kiedy świat usłyszał o tej firmie, a ja chce wybrać jakąś firmę tylko nie wiem jaką. GameServ.pl dowalili teraz promocji typu bazy SQL, fastdl, 11 slotowy gratis do każdego serwera, +2 sloty jak weźmiesz min. 14 slotów, +7 dni gratis, no i to co niby wprowadzili wczorajszego dnia to:

Zmiany jakie zaszły w owym dniu to:
- nowy, odświeżony wygląd głównej strony,
- udoskonalenie panelu płatności za serwery,
- udoskonalenie panelu zarządzania serwerami gier,
- wprowadzenie nowej oferty.

Jak wyżej wspomniałem panel techniczny został zmodyfikowany, poświęciliśmy niemu najwięcej czasu i uzyskaliśmy poniższe efekty:
- instalacja gotowych paczek AMXX z poziomu klienta,
- instalacja pluginów dla AMXX z poziomu klienta,
- automatyczna instalacja Fast Download na serwerze z poziomu klienta,
- instalacja gotowych paczek map z poziomu klienta,
- zarządzanie bazą danych SQL z poziomu klienta.

Cena za slot wynosi 1,70 w przypadku Counter strike 1.6 300 FPS, a Wy co możecie teraz powiedzieć o tej firmie? Bo rozważam jeszcze Og-Servers.net i No1Host.pl, ew. czy zostać na OwnSErver.pl Francja :D
  • +
  • -
  • 0

#2 BaQStiC

    Supra Team

  • Power User

Reputacja: 108
Zaawansowany

  • Postów:628
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Daniel
  • Lokalizacja:Ck / Wroc
Offline

Napisano 04.07.2011 08:58

Ja w tej firmie mam serwery. Musze przyznac ze na nic nie ma co narzekac. Lagow na serwie nie ma promocje super... pomoc tez jest ok bo odpowiadaja zaraz jak tylko moga. No przyznam ze te zmiany sa pozytywne poniewaz wczesniej na ich stronie miales dostep do dedyka i mogles tylko wylaczyc i wlaczyc serwer, zrobis reinstal i to wszystko. Teraz doszla serwer Fastdl z poziomu strony, instalka pluginów, map, paczek AMXX.
Szczerze to polecam. JAk dobrze zagadasz to i jakis rabat dostaniesz, np na potrzeby sieci :)

Użytkownik BaQStiC edytował ten post 04.07.2011 08:58

  • +
  • -
  • 0

#3 WazzaP

    Super Hero

  • Użytkownik

Reputacja: 130
Zaawansowany

  • Postów:1 161
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Łęczna
Offline

Napisano 04.07.2011 09:04

Cena za slot wynosi 1,70 w przypadku Counter strike 1.6 300 FPS, a Wy co możecie teraz powiedzieć o tej firmie? Bo rozważam jeszcze Og-Servers.net i No1Host.pl, ew. czy zostać na OwnSErver.pl Francja


Z tego to wybieraj pomiędzy GameServ a No1Host.
  • +
  • -
  • 0

#4 V3ko

    Guru

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 83
Zaawansowany

  • Postów:746
  • Lokalizacja:Stopnica
Offline

Napisano 04.07.2011 09:25

A No1Host czy GameServ ? :D Ktoś korzystał z tych dwóch firm ?
  • +
  • -
  • 0

#5 Portek

    Kończymy zabawę, permanentna emerytura!

  • Przyjaciel

Reputacja: 976
Master

  • Postów:3 007
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 04.07.2011 09:30

- udoskonalenie panelu zarządzania serwerami gier,

Nie wiedziałem nowego, ale dla GS to przeskok cywilizacyjny xD W starym panelu była tylko opcja wyłącz / włącz serwer (i o ile się nie mylę wszystko zależało od tego co wypluje akurat GameQ xD )

Chciałbym zobaczyć jakość baz danych, ciekaw jestem czy są one na tych samych serwerach (fizycznych) co serwery gier ^^. Wybór jaki sobie postawiłeś jest między większym a mniejszym złem. GS? Niekoniecznie, wprawdzie ponoć się poprawili, ale... Jeśli już miał bym wybierać między tymi firmami to celował bym w No1Host, coś innego? Może Nolags? Na dniach nowy panel i strona www :-)
  • +
  • -
  • 0

serwer-1.png
IP: ts3.cserwerek.pl


#6 V3ko

    Guru

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 83
Zaawansowany

  • Postów:746
  • Lokalizacja:Stopnica
Offline

Napisano 04.07.2011 10:06

Właśnie a propo NoLags :D Jaki ping otrzymam na serwerze 10/16 (NowyCodMod edytowany) w lok. łódź tak mniej więcej, bo nie mam gdzie sprawdzić : / No ale tak mniej więcej, nie rajcują mnie serwery 1000 fps i temu podobne, chce żeby na serwerze był komfort gry, brak lagów ping nie musi być 15-30, aczkolwiek mniejszy jak 80, bo to co oferuję OWnServer, może i pingi nie największe no ale lagi ...

Użytkownik V3ko edytował ten post 04.07.2011 10:07

  • +
  • -
  • 0

#7 WazzaP

    Super Hero

  • Użytkownik

Reputacja: 130
Zaawansowany

  • Postów:1 161
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Łęczna
Offline

Napisano 04.07.2011 12:03

Na dniach nowy panel i strona www

- Podobno mają być także wyższe stawki za SMS :)
  • +
  • -
  • 0

#8 soap12132

    Życzliwy

  • Zbanowany

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:25
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 09.08.2011 11:54

Dla mnie ten hosting to dno , dlaczego? proszę bardzo :

Wpłaciłem 20zł,kupiłem serwer. Wgrałem z ich strony amxx , wszystko działało, więc wgrałem moda też z ich strony i nie działał. Wgrałem jeszcze 3 inne wersje z amxx.pl i nadal nic,czysty amxx był.

Napisałem na gg do gameserv oczywiście Pan dał mi linka abym pobrał inną paczkę,pobrałem i nadal nic. Miły Pan napisał że zmieni mi na linux serwer , wtf? to oni nie wiedza na czym mają serwer? to już była porażka, pomagał mi kolega który miał serwerów od zawalenia i wie jak się wszystko robi ale poległ, nic nie działało.

Napisałem, aby oddali mi pieniądze bo kupiłem serwer aby na nim grac a na czystym amxx co mam robić?

Od tego momentu kontakt się urwał, kasa przepadła ...







Co do Ownserver, mam serwer pakier standard, mam neta 2mb i ping 20 a nawet czasami mniejszy,lagów nikt nie ma, slotów 20 przy 16-20 typach na serwerze 0 lagów

Użytkownik soap12132 edytował ten post 09.08.2011 11:57


#9 Portek

    Kończymy zabawę, permanentna emerytura!

  • Przyjaciel

Reputacja: 976
Master

  • Postów:3 007
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 09.08.2011 12:11

Dla mnie ten hosting to dno , dlaczego? proszę bardzo :

Wpłaciłem 20zł,kupiłem serwer. Wgrałem z ich strony amxx , wszystko działało, więc wgrałem moda też z ich strony i nie działał. Wgrałem jeszcze 3 inne wersje z amxx.pl i nadal nic,czysty amxx był.

Napisałem na gg do gameserv oczywiście Pan dał mi linka abym pobrał inną paczkę,pobrałem i nadal nic. Miły Pan napisał że zmieni mi na linux serwer , wtf? to oni nie wiedza na czym mają serwer? to już była porażka, pomagał mi kolega który miał serwerów od zawalenia i wie jak się wszystko robi ale poległ, nic nie działało.

Serwery trzeba umieć konfigurować, a nie zwalać winę na innych :-)

Napisałem, aby oddali mi pieniądze bo kupiłem serwer aby na nim grac a na czystym amxx co mam robić?

Nikt nie odda Ci pieniędzy, żadna firma.

Co do Ownserver, mam serwer pakier standard, mam neta 2mb i ping 20 a nawet czasami mniejszy,lagów nikt nie ma, slotów 20 przy 16-20 typach na serwerze 0 lagów

Jasiu zawsze stosował OS, tam nie ma mowy o jakości :-)
  • +
  • -
  • 0

serwer-1.png
IP: ts3.cserwerek.pl


#10 Dwdov

    Profesjonalista

  • Zbanowany

Reputacja: 59
Pomocny

  • Postów:172
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Jawor
Offline

Napisano 09.08.2011 12:12

Ja tam gameserva odradzam, chyba że się poprawili, ale z 8 miesięcy temu miałem tam serwery i grać się po prostu NIE DAŁO.

Nie pomagam na PW, tylko na forum.


#11 soap12132

    Życzliwy

  • Zbanowany

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:25
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 09.08.2011 12:16

Ja na nikogo nie zwalam tylko mówię jak jest ,sami nie potrafią tego zrobić to o czym mamy mówić. Hosting dno

#12 A może sma?

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 546
Wszechwiedzący

  • Postów:1 464
  • Steam:steam
  • Imię:Tomasz
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 09.08.2011 12:59

Portek a kto nie stosuje over sellingu? :D
Takie czasy :P
  • +
  • -
  • 0

#13 soap12132

    Życzliwy

  • Zbanowany

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:25
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 09.08.2011 13:42

Ownserver jak dla mnie akurat to dobra jakość, nawet pakiet LITE nie ma lagów, jak nawalicie pluginów to lagi wszędzie będą. BF2+FFA pakiet lite 0 lagow, pingi 50-60, pakiet standard pingi 20-40 ja mam akurat 20 i mniej

#14 Neazo

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 19
Początkujący

  • Postów:340
  • GG:
  • Imię:Przemek
  • Lokalizacja:Rzgów
Offline

Napisano 09.08.2011 14:09

Gameserv.pl ... Miałem tam swoje serwery i mogę śmiało powiedzieć ... że potrafią na głowie dla klienta stanąć, żeby go nie stracić, zniżki, rabaty, dodatkowe sloty, jak dużo masz serwerów to może nawet sponsoring :D

Co do jakości ... Łódź 450fps miałem mieć ... ile było, nie wiem :/ Ale pingi przy 16-20 graczach na CoDzie powyżej 70 a jak ping skoczył to wszyscy powyżej 160. Panel mogli poprawić, co do jakości serwera, to już lepiej chyba wyłożyć więcej kasy i wziąć chodźby kraków z zabijaki.

#15 Dominik590

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
  • Lokalizacja:Aleksandrów Łódzki
Offline

Napisano 10.08.2011 08:00

Mi się zdaje że serwer trzeba dobrze skonfigurować :).
U mnie na serwerze nie ma wcale lagów.
  • +
  • -
  • 0

#16 BaQStiC

    Supra Team

  • Power User

Reputacja: 108
Zaawansowany

  • Postów:628
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Daniel
  • Lokalizacja:Ck / Wroc
Offline

Napisano 10.08.2011 08:05

Ja mam na gameserv.pl juz 4 miesiaca i napaczatku byly lagi ale napisalem do suportu i juz ich nie mam. Najlepsze to ze mam znizki wiec moge polecic firme.
  • +
  • -
  • 0

#17 Bl4dy04

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:103
  • Lokalizacja:Gdansk
Offline

Napisano 18.08.2011 00:06

Szczerze polecam MojeSerwery.pl i Gameserv.pl

MojeSerwery.pl z Tarnowskich Gor super chodzi :) + FASTDL Szybki kontakt
Gameserv.pl z Tarnowskich gor bardzo dobrze chodzi :) + FAST DL I MYSQL :) SZYBKI KONTAKT

Użytkownik Bl4dy04 edytował ten post 18.08.2011 00:07


#18 Lukasz5

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 280
Wszechwidzący

  • Postów:1 414
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:C: / WINDOWS
Offline

Napisano 18.08.2011 00:36

Gameserv w Tarnowskich Górach? Tylko Łódz mają... Hosting taki sobie lagowało mi ost. powód: 2 serwery zżerały za dużo RAM i zlagowało wszystkie serwery... Ceny ok każdy kto napiszę o sponsoring dostanie odp. że nie mają już miejsc, ale dadzą promocję... :D
Czekam aż mi zaakceptują dowód wpłaty, bo kasa od pon. tamtego tyg. idzie... ;) Teraz jest ok, ubogi panel mają. Nie ma lin startowych, zmiany nazwy serwera itp... Są za to instalacje pluginów map, reinstall serwera... Żeby dostać bazę MySQL trzeba napisać do nich... Nie ogarnąłem FD, bo mam własny to chyba tyle... ;)
  • +
  • -
  • 0

#19 Skull3D

    Wszechmogący

  • Zbanowany

Reputacja: 102
Zaawansowany

  • Postów:651
  • Imię:Andrzej
  • Lokalizacja:AMXX.PL
Offline

Napisano 18.08.2011 14:29

GameServ to dno kto ma sponsoring to pisze że dobry hosting a tak naprawdę to ping 100-200 +lagi że grać się nie da.

#20 matys307

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: -4
Nowy

  • Postów:55
  • Imię:gsdsdgd
  • Lokalizacja:gtsdsdg
Offline

Napisano 02.09.2011 16:43

Skull3D dokładnie :) Oni dają każdemu zniżke, więc można od razu poznać jaki to hosting jest skoro nie utrzymują ceny. Do tego jeszcze dla każdego serwer 11 slotowy ...
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych