Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
CoD Nowy

Po awansie klasy - zanikanie umiejętności.

CoD Nowy

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 severe

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:52
  • Imię:Filip
  • Lokalizacja:Konin
Offline

Napisano 03.07.2011 21:52

Witam. Mam problem z klasą weteran, spiderman i skoczek. Jak dodaje awans do klasy na elite weteran/skoczek to znika bhop a przy elite spiderman znika linka(hook). No to postanowiłem nie robić awansu do tych klas, ale wynik kolejny problem taki, że jak klasa spiderman jest włączona to w klasie weteran nie działał bhop. No to byłem zmuszony wyłączyć także klase spiderman.
Teraz z tych 3 klas mam tylko dwie na serwerze normalnego weterana i skoczka (bez awansu). Proszę o pomoc.


___________________________
Jak wiecie w czym tkwi problem to proszę zrobić tak, żeby klasa elite spiderman miał linke oraz klasa eliteskoczek miała dodatkowo 4 skoki w powietrzu i klasa elite weteran 1/1 ze scouta. Jak ja próbowałem to znikał właśnie ten bhop i kompletnie nie mam pojęcia czym mogło być to spowodowane.

Dodano 04 lipiec 2011 - 17:39:
Rozwiązałem problem ale nie całkowicie. Klasa spiderman buguje inne klasy nie wiem jak ale trzeba ją umieścić na końcu plugins-codmod.ini i wtedy wszystkie klasy przed nią prawidłowo działają. Tylko nie wiem jak zrobić teraz awans do tej klasy bo jak dam za nią to hook już nie działa przed nią nie ma awansu i hook też nie działa.

Załączone pliki


  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: CoD Nowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych