Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

2 propozycjesystem reputacji, wyswietl nowa zawartosc


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hiroshima

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 327
Godlike

  • Postów:4 984
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Málaga
Offline

Napisano 28.06.2011 07:53

Pierwsza sprawa tyczy się systemu reputacji. Coraz więcej osób przegina z dawaniem plusów: tematy typu "pomóż mi a cie zaplusuje w kazdym twoim poscie" - tak to brzmi mniej więcej. Ci użytkownicy są konsekwentni w tym co mówią, lecz nikt się tym nie przejmuje chyba.
Proponuję zrobić nową grupę, w której system reputacji zostałby wyłączony (osoba będąca w tej grupie nie może dawać plusów).
Poruszam ten temat ponieważ ostatnio jest tego na prawdę dużo; osoby dostający punkt reputacji za post "średnia paczka, 3/10", "nie umiem tego zrobic", "to nie działa" (raportowałem to odpowiedniej osobie ale na przyszłość lepiej zapobiegać niż leczyć).

Druga sprawa to cachowanie "Wyświetl nową zawartość". Moje pytanie brzmi - czy da się to wyłączyć w tym wątku? za każdym razem po przeczytaniu nowej zawartości trzeba klikać "Oznacz forum jako przeczytane" - jest to troche kłopotliwe, ponieważ wygodniej byłoby odświeżyć stronę z nowymi pozycjami, gdzie tematy przeczytane automatycznie by znikły. Czasami jest tak, że w momencie gdy oznaczam forum jako przeczytane, ktoś piszę nowy temat, który widzę dopiero w nowych postach na stronie głównej.

Użytkownik hiroshima edytował ten post 28.06.2011 07:55

  • +
  • -
  • 1

#2 Knopers

    Nie patrz tak na mnie !

  • Przyjaciel

Reputacja: 588
Wszechwiedzący

  • Postów:2 013
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Cz-wa
Offline

Napisano 28.06.2011 08:01

Co do pierwszej rzeczy, najlepszą rzeczą jaką możesz robić ja na razie jest raportowanie, jak wiesz administracja może dawać (-), w skrajnych przypadkach zmienić całkowicie reputacje.
Co do 2 to masz to w ustawieniach profilu, zaraz po kliknięciu przycisku "Ustawienia" zjeżdżasz na dół strony i tam masz Taką podsekcję "Wyszukiwanie" -> zmieniasz na "Nowa zawartość , której nie czytałem" i zapisujesz.
  • +
  • -
  • 0

#3 Hiroshima

    Godlike

  • Autor tematu
  • Przyjaciel

Reputacja: 1 327
Godlike

  • Postów:4 984
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Málaga
Offline

Napisano 28.06.2011 08:07

no to z punktem drugim dałem plamę :ph34r: nie widziałem wcześniej tej opcji.

Co do pierwszej rzeczy, najlepszą rzeczą jaką możesz robić ja na razie jest raportowanie, jak wiesz administracja może dawać (-), w skrajnych przypadkach zmienić całkowicie reputacje.


I owszem, raportuję to, każdego usera którego napotkam i który to robi przekazuje w odpowiednie ręce. Ale nie zmienia to faktu, że taka osoba zamiast dostać warna po prostu może zostać ukarana w inny sposób... Jeśli się wymiga i zrobi sobie drugie konto to konsekwencje są jasne. Po prostu są osoby które nie dojrzały do pewnych rzeczy i można ich lepiej wyróżnić niż dawać im warna


przyklad jest tutaj: [CoD:MW] Cod Mod by Amxmodowiec Wersja v1! - AMXX.pl: Support AMX Mod X
pod tym postem jeszcze 5 czy 6 od tego samego osobnika.... zobaczcie na tresc postow.

Użytkownik hiroshima edytował ten post 28.06.2011 11:44

  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych