Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
BattleField3

Battlefield 3

BattleField3

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nomaf

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 157
Profesjonalista

  • Postów:344
  • GG:
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 27.06.2011 21:02

Wszelkie propozycje możecie składać tu, jaki też na forum teamowym.
Jest to w ramach naszego projektu wspólnego.

Co byście dodali, itp.

Oczywiście mod będzie publiczny ;)
  • +
  • -
  • 0

#2 Misiaczek ;c

    /dev/null

  • Moderator

Reputacja: 1 678
Godlike

  • Postów:2 496
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Halemba
Offline

Napisano 28.06.2011 09:31

Alianci - Frakcja CT
Sovieci - Frakcja TT

Alianci:
Medyk - Może reanimować 2 graczy na runde, posiada 4 zastrzyki(na runde) +50hp którymi może leczyć siebie bądź innych ;P, większy dmg z mp5 o 10%, może używać pistoletów i broni lekkich
Szturmowiec - Bronie zadają mu 10% mniejsze dmg, może mieć po 4fb, 3sg, 2he, 2 paczki z aumnicja ma które może postawić i mogą ich używać gracze z jago frakcji, większy dmg o 10% z m4a1/famas, może uzywać wszystkich broni poza krową i znajperkami :)
Saper - Szybciej rozbraja bombe, może podłożyć 3 miny na runde(miny zabijają od razu jak sie na nie wejdzie ;)), wiekszy dmg o 10% z krowy i szotgunów, wiekszy dmg z granatów o 15%, potrafi rozpoznać fake c4 po najechaniu an nie celownikiem "To jest fałszywe c4"
Snajper - Większy dmg z snajperek :P o 10%, może wezwać nalot w miejsce które celuje, może używać tylko snajperek + pistoletów oraz granatów ;)
Szpieg - Większy dmg z pistoletów o 20%, ma mniejsze gravity (0.8), gdy stanie nad ciałem wroga może przejąc jego wygląd na 1 runde, na start +200$, może używać tylko pistoletów


Sovieci:
Medyk - Może reanimować 1 gracza na runde, posiada 3 zastrzyki(na runde) +25hp którymi może leczyć siebie bądź innych ;P, posiada 2 zastrzyki adrenaliny które moze zaaplikować sobie lub innymu graczowi z jego frakcji dzięki czemu ów gracz przez 20 sekund jest szybszy o 20%, większy dmg z P90 o 10%, może używać pistoletów i broni lekkich
Bojownik - Bronie zadają mu 10% mniejsze dmg, może mieć po 2fb, 3sg, 4he, 2 paczki z aumnicja ma które może postawić i mogą ich używać gracze z jago frakcji, większy dmg o 5% z ak47/galil, może uzywać wszystkich broni poza krową i znajperkami :)
Terorysta - Szybciej podkłada bombe, może podłożyć 3 miny na runde(miny zabijają od razu jak sie na nie wejdzie ;)), wiekszy dmg o 10% z krowy i szotgunów oraz granatów, może podłożyć 1 fake c4 na runde ;)
Snajper - Większy dmg z snajperek :P o 10%, może wezwać nalot w miejsce które celuje, może używać tylko snajperek + pistoletów oraz granatów ;)
Agent - Większy dmg z pistoletów o 15%, ma mniejsze gravity (0.7), gdy stanie nad ciałem wroga może przejąc jego wygląd na 1 runde, na start +300$, może używać tylko pistoletów

+ kilka nowych odznak :)
  • +
  • -
  • 1

#3 ^Grzyboo

    Wszechobecny

  • Użytkownik

Reputacja: 246
Wszechwidzący

  • Postów:461
  • Imię:Grzyboo
  • Lokalizacja:Tak
Offline

Napisano 28.06.2011 09:58

Weź ty pomyśl zanim napiszesz. Jak macie pisać takiego moda jak u góry to w ogóle go nie piszcie.
Po co nam jeszcze jeden cod?

Zróbcie coś wyjątkowego, niespotykanego. Kolejny marny rpg mod jest nam niepotrzebny. Mamy diablo, war3, codmoda, inne drobne rpg. Starczy...

Napiszcie coś co odzwierciedli trochę tą grę. Coś żywcem z battlefielda. Tyle ode mnie. Precz z przeróbką codmoda
  • +
  • -
  • 0

#4 Misiaczek ;c

    /dev/null

  • Moderator

Reputacja: 1 678
Godlike

  • Postów:2 496
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Halemba
Offline

Napisano 28.06.2011 10:02

Weź ty pomyśl zanim napiszesz. Jak macie pisać takiego moda jak u góry to w ogóle go nie piszcie.
Po co nam jeszcze jeden cod?

Zróbcie coś wyjątkowego, niespotykanego. Kolejny marny rpg mod jest nam niepotrzebny. Mamy diablo, war3, codmoda, inne drobne rpg. Starczy...

Napiszcie coś co odzwierciedli trochę tą grę. Coś żywcem z battlefielda. Tyle ode mnie. Precz z przeróbką codmoda


zagraj sobie w BF:BC2 tam tez masz klasy, system expa itp ;) ja to robiłem na takiej podstawie
  • +
  • -
  • 0

#5 ^Grzyboo

    Wszechobecny

  • Użytkownik

Reputacja: 246
Wszechwidzący

  • Postów:461
  • Imię:Grzyboo
  • Lokalizacja:Tak
Offline

Napisano 28.06.2011 10:10

To niech to będą identyczne klasy, a nie milon postaci z bezsensownie napchanymi umiejętnościami.
  • +
  • -
  • 0

#6 ptk.

    Wszechwidzący

  • Zbanowany

Reputacja: 31
Życzliwy

  • Postów:248
  • GG:
  • Imię:Patryk
  • Lokalizacja:PL
Offline

Napisano 28.06.2011 10:12

Użytkownik ^Grzyboo dnia 28 czerwiec 2011 - 09:58 napisał
Weź ty pomyśl zanim napiszesz. Jak macie pisać takiego moda jak u góry to w ogóle go nie piszcie.
Po co nam jeszcze jeden cod?

Zróbcie coś wyjątkowego, niespotykanego. Kolejny marny rpg mod jest nam niepotrzebny. Mamy diablo, war3, codmoda, inne drobne rpg. Starczy...

Napiszcie coś co odzwierciedli trochę tą grę. Coś żywcem z battlefielda. Tyle ode mnie. Precz z przeróbką codmoda


zagraj sobie w BF:BC2 tam tez masz klasy, system expa itp ja to robiłem na takiej podstawie


Wiem ze BF2:BC2 to ma ale jak tak zrobicie to mówię od razu taki mod nie będzie miał sensu ludzie będą woleli wgrywać inne mody takie jak diablo czy Cod
To będzie już następny mod w którym trzeba wbić LeveL ... <_<
Już wole poprzedniego BF2 :rolleyes:

#7 BliBs_Pl

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 91
Zaawansowany

  • Postów:365
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Piotrek
  • Lokalizacja:Pisz
Offline

Napisano 28.06.2011 10:29

Ja bym zaproponował system lvli. Tylko:
- Byłyby dwie frakcje: np. Alianci i Sowieci. Alianci to byłoby CT a Sowieci TT. Były by inne modele niż w normalnym cs'ie zwykłych postaci. Lvl by był bity ogólnie a nie każdą frakcją inny bo nie zawsze trafi się tam gdzie chce się trafić.

- Levele dawały by z początku bronie, a potem bonusy. Byłoby specjalne menu w którym wybierało by się bonusy, można by ich mieć w danym momencie 5. Dzięki włączaniu i wyłączaniu bonusów można by zrobić wspaniałe że tak powiem żargonem graczy WoW'a Bulidy.

pomysł by McPatrick & trochę BliBs_Pl
  • +
  • -
  • 0

#8 _soog

    Nowy

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:1
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 28.06.2011 10:40

Mam pytanie kto z was grał w Battlefielda? ja gram w B:BC2 i wiem że podobny będzie B3 będą 4 klasy: Szturmowiec, medyk, mechanik i zwiadowca ma być też czołganie i leżenie (no i oczywiście pojazdy i destrukcja otoczenia ale to nie ten silnik gry). Wiec jak będziecie robić to zróbcie chociaż zbliżonego do B:BC2 (poza tym B3 wychodzi w Jesieni) zróbcie:
- Po zakończeniu mapy (np. po 15min) jest zamiana składów na tej samej mapie
- Max 50 LvL (jak w B:BC2 i jak najprawdopodobniej będzie w B3) które dość trudno wbić
- aby doświadczenie dostawało się: za zabicie 50, za HS +10, za asystę przy zabiciu +25 (jak się będzie dało), oraz te odznaki np. 7 zabić karabinem szturmowym (czyli szturmowcem)/ medykiem/mechanikiem/zwiadowcą na 1 (te 15 min) mapie +100 doświadczenia, 7 asyst (jak się będzie dało zrobić asysty) tak samo jak w zabić +100 doświadczenie i takie tam...
- Klasy 4:
Szturmowiec: np. od 1 do 7lvl ma galila i glocka18, od 7 do 13lvl famas i usp, od 13 do 30lvl ak47 i p223, od 30 do 50lvl m4a1 i deagle
Mechanik i tu jest trud bo trzeba by zrobić bazuke (ale chyba sie da kiedyś coś tam widziałem): np. od 1 do 7lvl ma mac10(UZI) i bazuka, od 7 do 13lvl mp5 i bazuka, od 13 do 30lvl p90 i bazuka, od 30 do 50lvl m249(krowa) i bazuka
Medyk (trzeba dodać wskrzeszenie do każdego z poziomów): np. od 1 do 7lvl ma ump45 i deagle, od 7 do 13lvl p90 i deagle, od 13 do 30lvl galil i dealge, od 30 do 50lvl m249(krowa) i deagle
Zwiadowca: np. od 1 do 7lvl ma scouta i deagle, od 7 do 13lvl Autolama(ta od CT) i glocka18, od 13 do 30lvl autolama(ta od TT) i usp, od 30 do 50lvl AWP i deagle

W każdej z klas od 10lvl Granaty, od 25lvl kamizelka, a od 50 helm

Użytkownik _soog edytował ten post 28.06.2011 10:43


#9 ToRRent

    Czempion

  • Power User

Reputacja: 229
Wszechwidzący

  • Postów:861
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 28.06.2011 17:45

Najlepiej to zrobić mod który odmieni system rozgrywki (np. gg, zm, paintball, ctf) itd.

Może by zrobić domination ? tryb znany z cs2d i bf:bc2 (bodajże nazywał się podbój)
  • +
  • -
  • 0

#10 Karpaj

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 10
Początkujący

  • Postów:111
  • Imię:Karol
  • Lokalizacja:Szamo
Offline

Napisano 30.06.2011 17:16

Więc tak
4nowe odznaki z 1poziomem

"Szturmowiec"
Zabicie 1500osob (z dowolnej broni)
bonus - spadochron

"Medyk"
Rozbrojenie 50bomb
bonus - regeneracja życia 1hp/3sekundy

"Weteran"
Ponad 100 medali (dowolnego rodzaju)
bonus - dostajesz 10% mniejsze obrażenia

"Assasin"
20% zabić za pomocą headshota
bonus - zadajesz o 10% większe obrażenia

Oprócz tego system odznak
- nóż
- pistolety
- shotguny
- smg
- snajperki
- ak/m4
- pozostałe szturmowe
- krowa
- granaty

Każda po 4poziomy

Łącznie 40odznak

Zmiany
Odznaka z shotguna
daje HP za zabicie kogoś (5/10/15/20 w zależności od poziomu)
Odznaka z pozostałych szturmowych (AUG i SG558 [lub jakoś tak], Famas i Galil)
Daje 10/15/25/33% szans na respawn z deaglem


Pozdrawiam :)
  • +
  • -
  • 0

#11 R3X

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 987
Godlike

  • Postów:4 248
  • Lokalizacja:Nie
Offline

Napisano 30.06.2011 17:40

Klasy swoją drogą, ale BF kojarzy mi się głównie z trybem przejmowania flag, tam gdzie flaga tam też i spawny. Zabójstwa kasują bilety, komu zabraknie biletów przegrywa.
  • +
  • -
  • 0

#12 Nomaf

    Wszechpomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 157
Profesjonalista

  • Postów:344
  • GG:
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 30.06.2011 20:39

Stary, dobry bf... Grałem w 1942, 2142 (chyba te daty), bf2 i zawsze był tryb Conquest. Tak jak R3X napisał...
Od swojej strony bym jeszcze dodał ewentualnie DM. Dodatkowo klasy i exp (każdy miał), odznaki (3 poziomy), medale, baretki. Może też być system ekwipunku (jak w 2142).

Ogólnie mod ma być prosty w obsłudze i edytowaniu.
  • +
  • -
  • 0

#13 V3ko

    Guru

  • Power User

Reputacja: 83
Zaawansowany

  • Postów:746
  • Lokalizacja:Stopnica
Offline

Napisano 30.06.2011 20:52

Hmm, a może zrobić tego moda Battlefield3 jak wyjdzie Battlefield3... ?
  • +
  • -
  • 0

#14 Nomaf

    Wszechpomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 157
Profesjonalista

  • Postów:344
  • GG:
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 01.07.2011 21:39

Nie ;P
Na premiere to już będzie, taki mały prezent :P
  • +
  • -
  • 0

#15 ^Grzyboo

    Wszechobecny

  • Użytkownik

Reputacja: 246
Wszechwidzący

  • Postów:461
  • Imię:Grzyboo
  • Lokalizacja:Tak
Offline

Napisano 03.07.2011 13:23

Nie polecam systemu flag. Nie na tą grę.
Swoją drogą jest mod "Capture the flag", który opiera się na zdobywaniu flagi przeciwnika. Ale nie jest on ciekawy.
  • +
  • -
  • 0

#16 Nomaf

    Wszechpomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 157
Profesjonalista

  • Postów:344
  • GG:
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 03.07.2011 18:28

A wiesz o co chodzi? Grałeś w Day of Defeat? O to chodzi.
Stajesz pod flagą i w ten sposób ją przejmujesz, dostajesz kolejne miejsce do spawna, jak przejmiesz wszystkie to przeciwna drużyna przegrywa.
Tryb dominacji.

Użytkownik Nomaf edytował ten post 03.07.2011 18:40

  • +
  • -
  • 0

#17 BliBs_Pl

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 91
Zaawansowany

  • Postów:365
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Piotrek
  • Lokalizacja:Pisz
Offline

Napisano 03.07.2011 18:35

Pragnę jeszcze podkreślić że zmiana trybu rozgrywki nie zmieni całego moda. Jeśli będzie to kolejny na klasy tylko trochę bardziej urozmaicony to owszem, będzie miał zapewne sporo ludzi jeśli będzie bardziej dopracowany, lepszy, bardziej wciągający i ciekawy niż poprzednie to naprawdę sprowadzi tyle ludzi. Ale naszym celem nie powinno być tylko tworzenie coraz to nowszych modów opierających się na prostym modelu - rozgrywka + klasy + itemy / perki (może teraz jakaś nowa nazwa by była tego) i wszystko to na expa. Teraz powinniśmy zrobić jakiegoś exp moda ale na całkowicie innym rdzeniu, coś czego jeszcze nie było ale może przypominać coś.
Takie jest moje zdanie.
//UP
To jest Day of Defeat (dzień klęski,porażki) a nie Deay of Defeat (deay klęski, porażki).

Użytkownik BliBs_Pl edytował ten post 03.07.2011 18:36

  • +
  • -
  • 0

#18 Nomaf

    Wszechpomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 157
Profesjonalista

  • Postów:344
  • GG:
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 03.07.2011 18:47

Sry, literówka, oczywiście chodziło mi o: Day of Defeat.

Może tak napisze:

Klasa->Exp->Level jako ranga:
-Nowe bronie
-Medale, odznaki
-Lepsze atrybuty

Broń:
-Nowe gadżety
-Lepsze statystyki

Może wykorzystać WeaponMod i Orpheu?
Jest wiele możliwości. Można też spróbować (!) zrobić zniszczalne byty.

Użytkownik Nomaf edytował ten post 03.07.2011 18:49

  • +
  • -
  • 0

#19 ToRRent

    Czempion

  • Power User

Reputacja: 229
Wszechwidzący

  • Postów:861
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 03.07.2011 22:32

-Nowe bronie


no to mnie ciekawi, tylko żeby nie było wielkiego downloadu ;P
  • +
  • -
  • 0

#20 Droso

    Dawniej HubertTM

  • Support Team

Reputacja: 1 291
Godlike

  • Postów:2 371
  • Steam:steam
  • Imię:Hubert
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 06.07.2011 15:38

Sry, literówka, oczywiście chodziło mi o: Day of Defeat.

Może tak napisze:

Klasa->Exp->Level jako ranga:
-Nowe bronie
-Medale, odznaki
-Lepsze atrybuty

Broń:
-Nowe gadżety
-Lepsze statystyki

Może wykorzystać WeaponMod i Orpheu?
Jest wiele możliwości. Można też spróbować (!) zrobić zniszczalne byty.



Nomaf co z projektem na forum pusto :/
P.S usunął bym c4 , dołożył bym miny , dodał c4 ale na detonator (jak chcesz kogoś wysadzić) , to są takie najważniejsze rzeczy z bf'a
  • +
  • -
  • 0

Piszę pluginy pod: AMX MOD X oraz SOURCE MOD!

Na zlecenie i bez zlecenia zresztą też!






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: BattleField3

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych