Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Pytanie cod modExp,Klasa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Black028

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:4
  • Lokalizacja:Katowice
Offline

Napisano 12.06.2011 14:29

Witam posiadam serwer codmod i mam problem mam klasę zwykłą i chciałbym ją dodać do premium nie wiem jak to zrobić. Drugim moim problemem to jest to że chciałbym spzedawac exp ale nie wiem jak go dodac konkretnej osobie. Prosił bym o pomoc z góry dzięki.
  • +
  • -
  • 0

#2 Alcatraz .

    Życzliwy

  • Zbanowany

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:21
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Pszczyna
Offline

Napisano 12.06.2011 16:25

Tu masz sma pluginu na dawanie lvl.
* Plugin generated by AMXX-Studio */  #include <amxmodx> #include <amxmisc> #include <codmod>  #define PLUGIN "[COD] Admin Commands" #define VERSION "0.97" #define AUTHOR "QTM_Peyote"  #define ACCESS_FLAG ADMIN_RCON  public plugin_init() {         register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)                  register_concmd("cod_giveperk", "cmd_giveperk", ACCESS_FLAG, "<name> <perk_num> <perk_value>");         register_concmd("cod_giveperkname", "cmd_giveperkbyname", ACCESS_FLAG, "<name> <perk_name> <perk_value>");         register_concmd("cod_setlvl", "cmd_setlvl", ACCESS_FLAG, "<name> <ammount>");         register_concmd("cod_givexp", "cmd_givexp", ACCESS_FLAG, "<name> <ammount>"); }  public cmd_giveperk(id, level, cid) {         if(!cmd_access(id, level, cid, 3))                 return PLUGIN_CONTINUE;                  new arg[33];         read_argv(1, arg, 32);         new target = cmd_target(id, arg, CMDTARGET_ALLOW_SELF);                  if(!is_user_connected(target))                 return PLUGIN_CONTINUE;                          read_argv(2, arg, 32);         new perk = str_to_num(arg);         read_argv(3, arg, 32);         new perk_value = str_to_num(arg);                  cod_set_user_perk(target, perk, perk_value, 1);                  return PLUGIN_CONTINUE; }  public cmd_giveperkbyname(id, level, cid) {         if(!cmd_access(id, level, cid, 3))                 return PLUGIN_CONTINUE;                  new arg[33];         read_argv(1, arg, 32);         new target = cmd_target(id, arg, CMDTARGET_ALLOW_SELF);                  if(!is_user_connected(target))                 return PLUGIN_CONTINUE;                          read_argv(2, arg, 32);         remove_quotes(arg);         new perk = cod_get_perkid(arg);         read_argv(3, arg, 32);         new perk_value = str_to_num(arg);                  cod_set_user_perk(target, perk, perk_value, 1);                  return PLUGIN_CONTINUE; }  public cmd_setlvl(id, level, cid) {         if(!cmd_access(id, level, cid, 3))                 return PLUGIN_CONTINUE;                  new arg[33];         read_argv(1, arg, 32);         new target = cmd_target(id, arg, CMDTARGET_ALLOW_SELF);                  if(!is_user_connected(target))                 return PLUGIN_CONTINUE;                          read_argv(2, arg, 32);         new level = str_to_num(arg);                  cod_set_user_xp(target, cod_get_level_xp(level-1));                  return PLUGIN_CONTINUE; }  public cmd_givexp(id, level, cid) {         if(!cmd_access(id, level, cid, 3))                 return PLUGIN_CONTINUE;                  new arg[33];         read_argv(1, arg, 32);         new target = cmd_target(id, arg, CMDTARGET_ALLOW_SELF);          if(!is_user_connected(target))                 return PLUGIN_CONTINUE;                          read_argv(2, arg, 32);         new xp = str_to_num(arg);                  cod_set_user_xp(target, cod_get_user_xp(id)+xp);                  return PLUGIN_CONTINUE; } /* AMXX-Studio Notes - DO NOT MODIFY BELOW HERE *{\\ rtf1\\ ansi\\ deff0{\\ fonttbl{\\ f0\\ fnil Tahoma;}}\n\\ viewkind4\\ uc1\\ pard\\ lang1045\\ f0\\ fs16 \n\\ par } */


Komenda to : cod_setlvl "nick" "poziom jaki chcesz dać"
gracz musi być wtedy na tej klasie lub Ty na jego nicku.

Użytkownik Alcatraz . edytował ten post 12.06.2011 16:26


#3 Black028

    Nowy

  • Autor tematu
  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:4
  • Lokalizacja:Katowice
Offline

Napisano 12.06.2011 16:29

Takie pytanko jak i gdzie to wrzucić :)?
  • +
  • -
  • 0

#4 Alcatraz .

    Życzliwy

  • Zbanowany

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:21
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Pszczyna
Offline

Napisano 12.06.2011 16:32

Dobra tu masz gotową paczkę moją z wyjaśniniem dokładnym.

Użytkownik Alcatraz . edytował ten post 12.06.2011 16:47


#5 Black028

    Nowy

  • Autor tematu
  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:4
  • Lokalizacja:Katowice
Offline

Napisano 12.06.2011 16:48

Hehe kurde i tak dalej nie czaje cię szukałem tego ale nie mogę znaleźć :(
  • +
  • -
  • 0

#6 Alcatraz .

    Życzliwy

  • Zbanowany

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:21
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Pszczyna
Offline

Napisano 12.06.2011 16:50

a co do klasy to ma to być tak :

public cod_class_enabled(id)
{
if(!(get_user_flags(id) & ADMIN_LEVEL_H))
{
client_print(id, print_chat, "niee ma bocie zapomnij Lukasz jest boski i moze.")
return COD_STOP;
}


znajdujesz w klasie linijkę

public cod_class_enabled(id)


i pod nią dopisujesz

{
if(!(get_user_flags(id) & ADMIN_LEVEL_H))
{
client_print(id, print_chat, "niee ma bocie zapomnij Lukasz jest boski i moze.")
return COD_STOP;
}


Dodano 12 czerwiec 2011 - 16:54:

Hehe kurde i tak dalej nie czaje cię szukałem tego ale nie mogę znaleźć :(

Instalujesz jak normalny plugin tylko dopidujesz do plugins-codmod.ini

Użytkownik Alcatraz . edytował ten post 12.06.2011 16:52


#7 Black028

    Nowy

  • Autor tematu
  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:4
  • Lokalizacja:Katowice
Offline

Napisano 12.06.2011 17:00

możesz na gg ? pisz na 7075688 bo musiż mi to wyjaśnić :)
  • +
  • -
  • 0

#8 Alcatraz .

    Życzliwy

  • Zbanowany

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:21
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Pszczyna
Offline

Napisano 12.06.2011 20:36

Widzę , że uciekłeś z gg, a mnie nie było xD daj klasę to Ci ją przerobie :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych