Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
GmAMXBans

Pobieranie Adminów przez GmAMXBansz innej tabeli

GmAMXBans

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Dando

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:41
  • Lokalizacja:Słupsk
Offline

Napisano 25.05.2011 16:51

Przy ustawieniach, które podam poniżej działa sklepik, ale bez AMXBANS na serwerze, AMXBANS jest na jednej bazie i dane są takie same jak na sklepiku, chcę aby Adminów AMXBANS odczytywał właśnie z tej tabeli 4Fun. Ale on tego nie robi. Nic innego nie dodawałem do sql.cfg bo nie było potrzeby- wszystkie dane są takie same.

Admini ze sklepiku zapisują się na sql w tabeli odpowiedniej dla serwera. (np. na serwerze 4Fun- jest to tabela 4Fun, dla serwera Deathrun- jest to tabela Deathrun)

Każdy serwer dla adminów ma własną tabelę i właśnie z tej tabeli serwer odczytuję adminów (Bez AMXBANS).

Tak wygląda mój wpis w sql.cfg na serwerze 4Fun. Na bazie danych Admini ze Sklepiku zapisują się w tabeli 4Fun:

amx_sql_host "HOST"
amx_sql_user "UŻYTKOWNIK"
amx_sql_pass "HASŁO"
amx_sql_db "NAZWA BAZA"
amx_sql_table "4Fun"
amx_sql_type "mysql"


Jak można ustawić, aby GM AMXBANS 1.5 odczytywał Adminów właśnie z tej tabeli? Mam 5 serwerów i chcę, aby dla danego serwera GmAMXBANS odczytywał Adminów z tabeli ze sklepiku. W skrócie: Jeden serwer- jedna tabela

Drugi błąd: Przy takich ustawieniach mogę tylko kickować przez Stronę, nie mogę zbanować nikogo... O co z tym chodzi?

Pozdrawiam
  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: GmAMXBans

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych