Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Troche pomyslow


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ooze

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:82
  • GG:
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 23.12.2008 18:16

Witam

Chce sie tutaj podzielic swoimi przemysleniami na temat diablo moda (DM).

Jako calosc DM prezetuje sie znakomicie. Jest jak lyk swierzego powietrza po dlugich latach siedzienia w zmurszalej jaskini. Daje graczowi pewna swobode wyboru i mozliwosc rozwoju swojej postaci. Jednak nie daje za wielkich mozliwosci edycji samego moda...

Owszem mozna zmienic:
- max lvl
- przyznawany exp
- exp potrzebny do zdobycia kolejnego lvlu
- a nawet poczatkowe hp postaci
ale na tym sie koncza nasze mozliwosci ingerencji w moda.

Ja osobiscie chcialbym miec mozliwosc wiekszego wplywu na to co dzieje sie z modem na moim serwerze.

Chcialbym miec mozliwosc wyboru w takich sprawach:
- ilosc punktow za lvl
- czy przedmioty maja byc losowane (tak jak jest to do tej pory) czy mozna je kupic (tak jak sie kupuje bronie)
- jesli mozna je kupowac to zmiany cen tych przedmiotow (w koncu sa pluginy na nie ograniczona kase, wiec naprawdę dobre itemy mogly by kosztowac fortune ;) )
to dalo by naprawdę mily efekt "nie-statycznosci"...

Klasy... hmmm tutaj sprawa wyglada troszke gorzej... Ale widze ze trzeba bardziej popracowac nad zbalansowaniem klas. Taki Barbarzynca ma +25 hp za zabicie, +200 armor za zabicie, +ammo za trafienia a taki biedny Mnich tylko wiecej expa (a ktos fajnie powiedzial ze mozna by mu dac np +2 hp co 3s i juz jest klasa ktora cos daje graczowi).
Dalej idac Nekromanta tez byl juz dobry pomysl aby tez dostawal +hp (chyba za zabicie ale nie pamietam [dac nekromancie +hp a zabrac barbarzyncy, to moja propozycja]) i jest postac naprawdę do wskrzeszania...
Zabojca, tutaj tylko ta zmina o ktorej tez juz bylo , aby byl w ogóle nieslyszalny (skoki itp)...
Reszta klas zdaje sie byc dobrze zbalansowana...

Mam nadzieje ze zapoczatkuje jakas powazna dyskusje na te i inne tematy dotyczace ulepszenia, poprawienia, zbalansowania i w efekcie koncowym udoskonalenia Diablo Moda...

Pozdrawiam wszsytkich milosnikow jak i zainteresowanych rozwojem DM :)
  • +
  • -
  • 0

#2 Miczu

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 657
Wszechmogący

  • Postów:2 862
Offline

Napisano 23.12.2008 20:24

Nom hp barbarzyncowi mozna zabrac, mnichowi planuje umiejetnosc zwiekszajaca jego mozliwosci jako tanka... necro mozna dac troche regeneracji, a zabujcy chyba wiem jak wyciszyc skoki, ale bron, zmiana itp. bedzie nadal slychac - gracz tez musi umiec byc cicho ^^
  • +
  • -
  • 0

#3 Ooze

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:82
  • GG:
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 23.12.2008 20:34

hmmm w sumie to u zabojcy tylko wyciszenie skokow i bylo by ok...
  • +
  • -
  • 0

#4 Bojowy Chomik

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:9
Offline

Napisano 28.12.2008 11:25

Popieram pomysł Miczu.Zabrać hp barbie i dać nekromancie bo jak na razie to słaba postać.Mnichowi przydałaby się regeneracja hp tak około 2-4 hp co 3 sekundy.Co do zabójcy to wyciszenie skoków,zmiany magazynka i upadku z dużej wysokości ale zostawić podnoszenie broni.Dobrym pomysłem byłoby także dodanie unikalnej cechy pistoletu jak było wspominane przez Miczu dla każdej z klas bo jak na razie ma to tylko mag,zabójca i łowca.Moje propozycje:
-mnich-przyspieszona regeneracja hp i leczenie innych
-barbarzyńca-dodatkowe obrażenia dla wroga i wszystkich wokół celu w małej odległości,np 10 dmg w promieniu 75(nie znam jednostek przeliczanych w CS-ie)
-paladyn-wróg nie może atakować przez 1-3 sekund
-nekromanta-kradzież hp przy założeniu ,że za fraga życie dostaje
Jedyną klasą bez takiej cechy byłby ninja bo on ma już za wiele dobrego ^^ .Takie są moje propozycje.
  • +
  • -
  • 0

#5 mck'

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:9
Offline

Napisano 20.01.2009 18:11

Heh dobre Chomik akurat gramy razem na pcl :D ty grasz zabójca, ja barbem.
Mi to pasuje co mówicie bo nekro biedny ale co do mnicha sie nię zgadzam
Dlaczego?

Dlatego że mnich ma ogromną ilośc HP mam barba na 49 lvl ale zawsze się najbardziej męcze z mnichem trzeba zawsze w niego władowac najwięcej.
No ale barb jest chyba Najmocniejszy albo po mnichu najlepszy.
Barbem się łatwo gra ,ale...
Mnich szybko nabija lvl. i ma dużo życia i na moim serwie /top3-5 to mnicH
Jak se dojedzie zręcznosc i zwinnośc to barb ma prz****** :/
Dla mnie co do mnicha wystarczy ma dużo hp i szybko lvl idzie
Pozdro :)
  • +
  • -
  • 0

#6 YOka

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:17
Offline

Napisano 20.01.2009 18:19

Ja bym proponowal zrobic np wkleic plugin na wiecej kasy i w tedy dajmy na to od 50 lvla zrobic np Pro Barbarzynca oczywiscie przedrostek Pro bedzie trzeba wykupic
wtedy nasza postac bedzie miala wieksze mozliwosci jak wiekszy exp nowe itemy do wylosowania wieksze skille do nabicia (powyzej 50) wiem ze robilo by sie cos takiego dniami i tygodniami ale wtedy diablo mod byl by finalowa werjsa co dodac do klas moge barb - typowy tank ale regeneracje bym mu ciachnol a za miast tego dal np ze barb ma 1/6 trafienia cichych botow przez caly czas oczywiscie to nie byl by item mnich wieksza regenracja hp i szybsz bieganie nekro podczas wskrzeszania jest nie widoczny i regeneracja hp ninja ze tak to ujme podczas lotu jest wolniejszy niz na ziemi zmienil bym to tak zeby podczas lotu byl szybki jak na ziemi + amxx na ciaglego banny chopa oczywiscie plugin ten wykorzystac moze tylko ninja lowca jest ok zabojca hmm te skoki mu wygasic i dodac 1/9 na trafienie stalkera
  • +
  • -
  • 0

#7 thcrasta

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:5
Offline

Napisano 21.01.2009 04:06

Panowie Zabójca z tym slapem też jest bezsensu walisz do kogoś a nawet nie wiesz czy go nie slapnie na twoją niekorzyść powinno być auto reload w jego pistoletach oraz jakieś obrażenia dodatkowe(w końcu to zabójca) -to tylko w pistoletach. Barbarzyńca jako iż ma być osoba nie defensywną a atakującą w pistoletach powinien mieć 1/15 szanse na zabicie od razu z pistoletu(sprawi to, ze ludzie zaczną grać pistoletami). Mnich powinien się leczyć każdym uderzeniem po 5 Hp to jest dobrze moim zdaniem. Mag ma dobry pistol skill łowca też a nekromanta powinien mieć szanse na uśpienie przeciwnika(sen 3 sekundy wystarczy w zupełności cel nic nie widzi ale strzelać może w ten sposób każda z ras ma coś ciekawego i każdą by ludzie grali) zastanówcie się Gram na Diablo modach od początku Pzdro.
  • +
  • -
  • 0

#8 Miczu

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 657
Wszechmogący

  • Postów:2 862
Offline

Napisano 21.01.2009 08:36

Prawda jest ze planuje (nawet mam pare pomyslow) na zrobienie kazdej klasie "pistol skill" ;-)

Niestety wszystko sie kreci wokol tego ze nie mam czasu xD
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych