Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Gdzie znajdę kompilator?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 A może sma?

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 547
Wszechwiedzący

  • Postów:1 464
  • Steam:steam
  • Imię:Tomasz
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 29.04.2011 22:31

Witam... Potrzebuję kilku rzeczy:
Pierwsza to kompilator. który będzie działać z AMXX Studio.
Druga to skrócona instrukcja instalacji jego :P
Trzecia rzecz to "inkludy" do niego - najlepiej w jakiejś jednej wielkiej paczce...
Czwarta rzecz to instrukcja instalacji "inkludów" (po prostu ścieżka, gdzie je wrzucić)

Wieem. Mogłem szukać itd., itp., ale nie wiedziałem jakie "inkludy" potrzebuje... Kompilator znalazłem jakiś na forum oraz wygrzebałem z folderu scriptnig exeka o nazwie compile... Aczkolwiek nie wiedziałem gdzie umieścić owe załączniki, i paru innych rzeczy, więc zwracam się do Was o pomoc.

Dziękuje

Użytkownik kisiel96 edytował ten post 29.04.2011 22:32

  • +
  • -
  • 0

#2 Neazo

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 19
Początkujący

  • Postów:340
  • GG:
  • Imię:Przemek
  • Lokalizacja:Rzgów
Offline

Napisano 29.04.2011 22:39

Wchodzisz na strone amxmodx.org dokładnie tutaj AMX Mod X - Half-Life Scripting for Pros! i ściągasz AMX Mod X Base
v1.8.1 Linux
v1.8.1 Windows
Wersja zależy od systemu jaki masz.
Jak to ściągniesz, to żeby skompilować plik, wrzucasz go do scripting i wchodzisz w program compile. On ci wszystko kompiluje. Co do "inkludów" to wszystkie odblokowujesz w modules.ini a jeżeli podczas kompilacji program się pluje, to w google szukasz danego "inkluda". Generalnie kompilowanie jest łatwe, proste i przyjemne, "inkludy" wrzucasz do cstrike\addons\amxmodx\scripting\include :) po skompilowaniu plik amxx znajduje się w pliku compiled w scripting ;]
Dziękuje, miłego wieczoru ;]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych