Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

5 firm hostingowychSloty ~2zł w PL-wybór


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 BezPrzewodowy*

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:4
  • Imię:Patryk
  • Lokalizacja:po co
Offline

Napisano 24.04.2011 21:06

Mam pytanie czy Gameserv.pl rzeczywiście się poprawiło w jakości dostarczania usług?
Administracja nas o tym zapewnia, a same opinie na temat firmy znacząco się poprawiły.
Do tego kusi ich promocja.

Mam zamiar wykupić u nich hostin serwera, ale nie chcę ponownie wylądować na gównie jak teraz czyli w ownserwer!

Może polecacie inne firmy które oferują polską lokalizację za ~2zł
Na forum sporo osób chwali sobie nolags.pl, ale oferta gameserv jest dla mnie lepsza.

Do tego po poszukiwaniach mam jeszcze 3 inne firmy, możecie się o nich wypowiedzieć i ułożyć ranking od najlepszej do najgorszej?
3 pozostałych firm, które znalazłem w przystępnej cenie w pl.
serwerygier.com
postrzelaj.pl
hostgame.pl

Prosił bym o opinie, które są w miarę świeże zwłaszcza jeżeli chodzi o firmę gameserv oraz krótko na temat firm, które są wytłuszczonym drukiem.


Pozdrawiam.
  • +
  • -
  • 0

#2 WazzaP

    Super Hero

  • Użytkownik

Reputacja: 130
Zaawansowany

  • Postów:1 161
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Łęczna
Offline

Napisano 25.04.2011 08:29

Z tego co ty tam wymieniłeś to polecam nolags.
  • +
  • -
  • 0

#3 Neazo

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 19
Początkujący

  • Postów:340
  • GG:
  • Imię:Przemek
  • Lokalizacja:Rzgów
Offline

Napisano 25.04.2011 08:31

Mam 6 serwerów w gameserv.pl . Pingi 20-30, nic tylko brać! Jak robiłem konkursy to do 20 osób było, na serwerze pingi wzrosły może o 10, ale lagów nie było

#4 Karpielek

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 41
Pomocny

  • Postów:361
  • Lokalizacja:Zakopane
Offline

Napisano 25.04.2011 08:31

W postrzelaj.pl każdy serwer dostaje sys_ticrate 275, czyli 275 FPS :)

Ja mam serwer w gameserv... niestety, jak gram tzw. mixy ludzie mówią, że kiepski serwer.
Heh, gameserv jest bóstwem dla ludzi niemających zielonego pojecia o hlds. Jeśli na serwerze ustawione jest ticrate 125, to podczas sprawdzania FPSów jest takie wahanie 40-100... więc maszyny niestabilne...

Użytkownik Karpielek edytował ten post 25.04.2011 08:33

  • +
  • -
  • 0

#5 Neazo

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 19
Początkujący

  • Postów:340
  • GG:
  • Imię:Przemek
  • Lokalizacja:Rzgów
Offline

Napisano 25.04.2011 08:34

Ale jakość za taką cenę jest bardzo dobra :) Panel admina nie powala, jest bardzo ... skromny :D ale generalnie nie ma co narzekać, jakością dorównuje gry.wilan.pl czy też inne tego typu hostingi :)

#6 Portek

    Kończymy zabawę, permanentna emerytura!

  • Przyjaciel

Reputacja: 976
Master

  • Postów:3 007
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 25.04.2011 08:50

Mam pytanie czy Gameserv.pl rzeczywiście się poprawiło w jakości dostarczania usług?
Administracja nas o tym zapewnia, a same opinie na temat firmy znacząco się poprawiły.

Powiem tak, odkąd Livenet przeniósł się do Łodzi to od tej pory na pewno poprawiły się pingi i sama jakość oferowanych usług przez firmę Livenet gdzie utrzymuje się GameServ - pod tym względem rzeczywiście, jak z jakością serwerów w gameserv? Tego nie wiem, wiem tyle że swego czasu był tam spory overselling i serwery miały problemy z wydolnością - spore problemy, jak jest teraz? Nie mam pojęcia, więc nie oceniam. Wiadomo, każdy chwali swoje jak może i gdzie może.

Ja mam serwer w gameserv... niestety, jak gram tzw. mixy ludzie mówią, że kiepski serwer.
Heh, gameserv jest bóstwem dla ludzi niemających zielonego pojecia o hlds. Jeśli na serwerze ustawione jest ticrate 125, to podczas sprawdzania FPSów jest takie wahanie 40-100... więc maszyny niestabilne..

Zacznijmy od tego kiedy tam były stałe FPS? :-)

Może polecacie inne firmy które oferują polską lokalizację za ~2zł
Na forum sporo osób chwali sobie nolags.pl, ale oferta gameserv jest dla mnie lepsza.

Przy większym zamówieniu i NoLags zaproponuje promocje, tylko pytanie jest zasadnicze, Ty chcesz na tym grać, czy to ma być pokaz slajów i serwer tylko dla szpanu po grać się na tym nie będzie dało? Ceny są już chyba wystarczająco niskie - jeszcze kilka lat temu za slot publiczny płaciło się po 8-10zł, teraz? 2zł ale to i tak za dużo... Gameserv proponuje co 2 klientowi promocje, tu 10gr, tam 10gr. Ciekawe kiedy zaczną dokładać do interesu :-)
  • +
  • -
  • 0

serwer-1.png
IP: ts3.cserwerek.pl


#7 Karpielek

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 41
Pomocny

  • Postów:361
  • Lokalizacja:Zakopane
Offline

Napisano 25.04.2011 08:55

Portek, dyć to awangarda... ja mam w ownserver (heh;p) serwer i mam tr 100 :) i wahania są 95-100 więc odpowiedź nasuwa się sama :)
  • +
  • -
  • 0

#8 Grzegorz93

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 63
Pomocny

  • Postów:311
  • GG:
  • Imię:Grzegorz
  • Lokalizacja:Śląsk
Offline

Napisano 25.04.2011 10:29

Portek, dyć to awangarda... ja mam w ownserver (heh;p) serwer i mam tr 100 i wahania są 95-100 więc odpowiedź nasuwa się sama



10. Zabronione jest zmienianie ilości slotów dostępowych na serwerze oraz zmiana jego podstawowych
parametrów pracy takich jak sys_ticrate, fps_max bez wcześniejszego kontaktu z administratorem.


Więc jeśli nie zapytałeś się ich o zmianę, to mogą Ci serwer zawiesić ^^
Moim zdaniem, najlepsze serwery do trzepania kasy po jak najniższych kosztach + przy mniej-więcej dobrym panelu, oraz mniej-więcej dobrej stabilności serwerów to ownserver.pl $)

Przy większym zamówieniu i NoLags zaproponuje promocje, tylko pytanie jest zasadnicze, Ty chcesz na tym grać, czy to ma być pokaz slajów i serwer tylko dla szpanu po grać się na tym nie będzie dało? Ceny są już chyba wystarczająco niskie - jeszcze kilka lat temu za slot publiczny płaciło się po 8-10zł, teraz? 2zł ale to i tak za dużo... Gameserv proponuje co 2 klientowi promocje, tu 10gr, tam 10gr. Ciekawe kiedy zaczną dokładać do interesu

Wtedy, kiedy będą musieli :lol:

Użytkownik Mustafa Jihad edytował ten post 25.04.2011 10:31

  • +
  • -
  • 0

#9 BezPrzewodowy*

    Nowy

  • Autor tematu
  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:4
  • Imię:Patryk
  • Lokalizacja:po co
Offline

Napisano 25.04.2011 10:56

Ownserwer to ***** jakich mało lagi są nawet przy 5 osobach!

Cenny u wszystkich firm spadły, mnie interesuje ten przedział cenowy.
Nie dostałem jeszcze odpowiedzi na moje pytanie.

1. Chwali serwery drugi znów mówi na odwrót, a pozostali nie odpowiedzieli nawet w części na pytanie.

Proszę o pomoc w wyborze.
  • +
  • -
  • 0

#10 Portek

    Kończymy zabawę, permanentna emerytura!

  • Przyjaciel

Reputacja: 976
Master

  • Postów:3 007
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 25.04.2011 11:07

Moim zdaniem, najlepsze serwery do trzepania kasy po jak najniższych kosztach + przy mniej-więcej dobrym panelu, oraz mniej-więcej dobrej stabilności serwerów to ownserver.pl $)

Od kiedy to Stasiu o ownserver oferuje stabilne serwery? Wiesz co mówisz? Od kiedy to stosowanie oversellingu do którego żywnie się przyznaje właściciel i co więcej wcale nie mówi że ma zapas mocy na maszynach? 500 czy 1000 slot na maszynach, do tego tr 33 /66 (oczywiście na 1.6) i dumping cenowy który zwyczajnie w pale się nie mieści? Wytłumaczcie mi, jak przy cenie 1,29zł za slot publiczny maszyna może w jakikolwiek sposób się zwracać? To jest niemożliwe, tym bardziej że powyżej XX slot dostajemy kolejny serwer 16 slot gratis. Z doświadczenia wiem że to jest niemożliwe, no chyba że kogokolwiek interesuje dokładanie do interesu. Jeśli tak nie jest to pakuje się po 500-1000 slot na maszynę, banan na twarzy bo dzieci kupują, kupują bo tanio, a co z tego że grać się nie da? Szpan się liczy!

Serwerów online: 1050
I to wszystko na 12 maszynach, większość serwerów po 20-32 slot, licząc średnio po 18 slot na serwer mamy 18900 slot / 12 daje blisko 1500tys slot na maszynie, jak przy takich cenach możliwa jest jakakolwiek jakość gry? Fakt, faktem że wszystkie sloty z reguły pełne nie są, aczkolwiek to i tak przesada.



Obliczenia "pi razy drzwi" - na podstawie poglądowych danych tylko z game-monitor.com.


@TOPIC
Napisz na [email protected] z zapytaniem o serwer testowy, sam sprawdzisz jak to wszystko działa. Panel ten sam co ownserver + po świętach wymiana na nowy.
  • +
  • -
  • 0

serwer-1.png
IP: ts3.cserwerek.pl


#11 Grzegorz93

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 63
Pomocny

  • Postów:311
  • GG:
  • Imię:Grzegorz
  • Lokalizacja:Śląsk
Offline

Napisano 25.04.2011 11:30

Od kiedy to Stasiu o ownserver oferuje stabilne serwery? Wiesz co mówisz? Od kiedy to stosowanie oversellingu do którego żywnie się przyznaje właściciel i co więcej wcale nie mówi że ma zapas mocy na maszynach? 500 czy 1000 slot na maszynach, do tego tr 33 /66 (oczywiście na 1.6) i dumping cenowy który zwyczajnie w pale się nie mieści? Wytłumaczcie mi, jak przy cenie 1,29zł za slot publiczny maszyna może w jakikolwiek sposób się zwracać? To jest niemożliwe, tym bardziej że powyżej XX slot dostajemy kolejny serwer 16 slot gratis. Z doświadczenia wiem że to jest niemożliwe, no chyba że kogokolwiek interesuje dokładanie do interesu. Jeśli tak nie jest to pakuje się po 500-1000 slot na maszynę, banan na twarzy bo dzieci kupują, kupują bo tanio, a co z tego że grać się nie da? Szpan się liczy!

Serwerów online: 1050
I to wszystko na 12 maszynach, większość serwerów po 20-32 slot, licząc średnio po 18 slot na serwer mamy 18900 slot / 12 daje blisko 1500tys slot na maszynie, jak przy takich cenach możliwa jest jakakolwiek jakość gry? Fakt, faktem że wszystkie sloty z reguły pełne nie są, aczkolwiek to i tak przesada.



Obliczenia "pi razy drzwi" - na podstawie poglądowych danych tylko z game-monitor.com.


@TOPIC
Napisz na [email protected] z zapytaniem o serwer testowy, sam sprawdzisz jak to wszystko działa. Panel ten sam co ownserver + po świętach wymiana na nowy.


Grać się da w minimalnym stopniu..
Wiadomo że nie każdego stać na lepsze serwery, ja jestem osoba, która jedzie po jak najmniejszych kosztach, na minimalnej grywalności, ponieważ zależy mi na kasie ;]

Widocznie osoba, która prowadzi ownserwer, robi wszystko, aby dało się grać w minimalnym stopniu, a przede wszystkim, wyciągnąć z "koryta" jak najwięcej kasy. - Większość osób tak by chciała robić. Myślę że też byś chciał siedzieć, w "ciula lecieć" i dostawać z tego kasę.
  • +
  • -
  • 0

#12 BezPrzewodowy*

    Nowy

  • Autor tematu
  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:4
  • Imię:Patryk
  • Lokalizacja:po co
Offline

Napisano 25.04.2011 11:32

Czyli co z gameserv ?
Jednak dalej to kaszana jest?

A pozostałe 3 firmy"?
  • +
  • -
  • 0

#13 Droso

    Dawniej HubertTM

  • Support Team

Reputacja: 1 291
Godlike

  • Postów:2 371
  • Steam:steam
  • Imię:Hubert
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 25.04.2011 11:54

Ja bym wybrał nolags . (Polecam też netshoot miałem tam serwer ale już kaski nie miałem :D )
Own'a ci nie polecam kumpel ma tam serwer szybko pada nawet jak jest mało plugów standard + 10 zwykłych czasami .
  • +
  • -
  • 0

Piszę pluginy pod: AMX MOD X oraz SOURCE MOD!

Na zlecenie i bez zlecenia zresztą też!


#14 Neazo

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 19
Początkujący

  • Postów:340
  • GG:
  • Imię:Przemek
  • Lokalizacja:Rzgów
Offline

Napisano 25.04.2011 21:10

Gameserv to nie kaszana!! Mówię Wam, mają bardzo miły support, który żeby nie stracić klienta potrafi dać taką promocje, że to niebo normalnie. Nic tylko brać tam! Jak za 25zł dostaniecie gdzieś indziej 2 serwery w sumie 30 slotów to powodzenia

#15 Ziemniak12

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:86
  • Imię:PIotr
  • Lokalizacja:Sokołów Podlaski
Offline

Napisano 25.04.2011 21:56

Ja polecam Gameserv.pl mam tam 2 serwery i nie narzekam Support spoko tez ^D^

#16 SpiewaK

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 15
Początkujący

  • Postów:61
  • GG:
  • Imię:Emil
  • Lokalizacja:Białystok
Offline

Napisano 26.04.2011 09:25

Ja polecam NetShoot.pl
Mam tam z 4-6 serwerów i świetnie śmigają :)
Tickrate można dowolnie zmieniać, nikt niepłacze z tego powodu..
( w regulaminie nic o tym niema )
  • +
  • -
  • 0

#17 Svizz

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 33
Życzliwy

  • Postów:142
  • GG:
  • Imię:Svizz
  • Lokalizacja:Polska :)
Offline

Napisano 26.04.2011 13:15

możecie się o nich wypowiedzieć i ułożyć ranking od najlepszej do najgorszej?

Moim zdaniem tak:
1. nolags.pl
2. hostgame.pl
3. Gameserv.pl
4. postrzelaj.pl

Co do serwerygier.com - nie mam pojęcia, nie miałem tam nigdy serwera.
  • +
  • -
  • 0

#18 SpiewaK

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 15
Początkujący

  • Postów:61
  • GG:
  • Imię:Emil
  • Lokalizacja:Białystok
Offline

Napisano 26.04.2011 13:23

Co do serwerygier.com - nie mam pojęcia, nie miałem tam nigdy serwera.


SerweryGier.com trzyma poziom. Bez problemów, lecz panel słabiutki..
  • +
  • -
  • 0

#19 ViHuRa

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:117
  • GG:
  • Imię:Adam
  • Lokalizacja:Legionowo
Offline

Napisano 27.04.2011 06:01

A ja polecam Hostgame.pl - nigdy nie będziesz miał problemów z serwerem. Łódź 2zł/miech -Gdańsk 2.20/miech. Gdańsk wybierz, jeśli będziesz wgrywał CoD/Diablo itp.
  • +
  • -
  • 0
Centrum-Gier.com

#20 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 27.04.2011 07:46

z wymienionych bierz na nolags w sumie stabilnie bez problemu. Mam FFa i nie narzekam choć od czasu do czasu coś u nich na maszynach się dzieje. Osobiście polecam Tserwwery.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych