Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
GmAMXBans

AmxBans Revision - narzędzie ze stajni Banid.plWygodne aktualizacje Twojego AmxBans - graj bez cheaterów.

GmAMXBans

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 JSokol

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:31
  • Lokalizacja:JG | Wro
Offline

Napisano 14.04.2011 21:46

Bardzo przydatne narzędzie, które szykbo i wygodnie doda do Twojej bazy banów wszystkie udowodnione banych za oszustwa - z Blacklisted, z Azereusa i z Ligi Cybersport (wedle uznania).

W przypadku uniewinnienia danego gracza, przy aktualizacji utomatycznie usuwany zostaje ban dodany przez to narzędzie. Jeżeli stwierdzisz, że którejś z list banów nie chcesz już używać, wystarczy ją odznaczyć i dokonać aktualizacji, a narzędzie samo po sobie posprząta.

Powód bana daje możliwość sprawdzenia delikwentowi, dlaczego nie może grać.
Jako pierwsza sieć serwerów z narzędzia zaczęli korzystać admini Frag eXecutors oraz Guns Are Drawn - oni cenią czystą grę, mam nadzieję, że Ty również.

Serdeczenie polecam: http://banid.pl/amxbans

Pozdrawiam,
JSokół




// Musiałem wybrać "prefix", choć pasuje każdy z nich. Ten dział wydawał mi się jako jedyny pasować do tematyki posta.
  • +
  • -
  • 2
Banid.pl - sprawdź z kim grasz! Nie graj z cheaterami!

#2 pixelith

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:22
  • Lokalizacja:.
Offline

Napisano 20.04.2011 15:17

brak możliwości wpisania prefiksu tabeli :/
  • +
  • -
  • 1

#3 Portek

    Kończymy zabawę, permanentna emerytura!

  • Przyjaciel

Reputacja: 976
Master

  • Postów:3 007
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 21.04.2011 09:31

Powiem tak, gdyby lista była eksportowana tak jak np. w blacklisted - nie mówię nawet o pliku, ale o princie tablicy to sam bym zaczął korzystać - a tak? Niezbyt jestem skłonny podawać komukolwiek dane do bazy - wprawdzie to tylko bany, ale i tak niezbyt chce to robić. Poza tym to bardziej uciążliwe aniżeli jakiś dodatek do amxbans który będzie odpalał się cyklicznie z crontaba.
  • +
  • -
  • 0

serwer-1.png
IP: ts3.cserwerek.pl


#4 L0rdS^P0l4K

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 117
Zaawansowany

  • Postów:197
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Denis
  • Lokalizacja:Tarnowskie Góry
Offline

Napisano 21.04.2011 16:43

Powiem tak, gdyby lista była eksportowana tak jak np. w blacklisted - nie mówię nawet o pliku, ale o princie tablicy to sam bym zaczął korzystać - a tak? Niezbyt jestem skłonny podawać komukolwiek dane do bazy - wprawdzie to tylko bany, ale i tak niezbyt chce to robić. Poza tym to bardziej uciążliwe aniżeli jakiś dodatek do amxbans który będzie odpalał się cyklicznie z crontaba.


Zawsze możesz utworzyć nową czystą bazę z zachowaniem struktury i skopiować sobie tam dane, później co prawda musiałbyś napisać sobie skrypt do importu z jednej DB na drugą, ale to samo musiałbyś dokonać gdyby skrypt wyexportował ci tablicę z danymi.

Użytkownik L0rdS^P0l4K edytował ten post 21.04.2011 16:44

  • +
  • -
  • 0

#5 Portek

    Kończymy zabawę, permanentna emerytura!

  • Przyjaciel

Reputacja: 976
Master

  • Postów:3 007
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 21.04.2011 17:51

Zawsze możesz utworzyć nową czystą bazę z zachowaniem struktury i skopiować sobie tam dane, później co prawda musiałbyś napisać sobie skrypt do importu z jednej DB na drugą, ale to samo musiałbyś dokonać gdyby skrypt wyexportował ci tablicę z danymi.

Przy tablicy po prostu "wkleił" bym dane w insert'a i tyle :-) A tak mamy bezsensowne kombinowanie z drugą bazą + bądź co bądź ręczną aktualizację. Na upartego można by odpalić formularz przez jakiś skrypt, tyle że a chwile obecną formularz dostępny na stronie po imporcie ~2tys banów wysypuje error 500 :-)
  • +
  • -
  • 0

serwer-1.png
IP: ts3.cserwerek.pl


#6 JSokol

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:31
  • Lokalizacja:JG | Wro
Offline

Napisano 21.04.2011 23:34

Rozszyfrowałeś mnie - tworząc projekt mający na celu walkę z oszustami w rzeczywistości od początku chciałem dostać userów i passy do super ważnych baz danych z banami serwerów publicznych :)

Bądźmy poważni, na co by mi to miało być? :) No ale rozumiem - "takie czasy", że człowiek człowiekowi wilkiem...

Wiele sieci z tego korzysta - mniej lub bardziej znanych. Wiele IP z logów nic mi nie mówi, ale jedno jest pewne - są tacy, którym się to przydaje i o to chodzi. Odpaleńcom na swoich serwerach mówcie NIE - czy to przy użyciu moich narzędzi, czy też bez nich :)

Pozdrawiam,
JSokół
  • +
  • -
  • 1
Banid.pl - sprawdź z kim grasz! Nie graj z cheaterami!

#7 Portek

    Kończymy zabawę, permanentna emerytura!

  • Przyjaciel

Reputacja: 976
Master

  • Postów:3 007
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 23.04.2011 08:52

Rozszyfrowałeś mnie - tworząc projekt mający na celu walkę z oszustami w rzeczywistości od początku chciałem dostać userów i passy do super ważnych baz danych z banami serwerów publicznych :)

Bądźmy poważni, na co by mi to miało być? :) No ale rozumiem - "takie czasy", że człowiek człowiekowi wilkiem...

Źle mnie zrozumiałeś, nie neguję tego że projekt jest dobrym, wręcz przeciwnie bo jest to naprawdę szczytny i obecnie ze względu na "zasięg" zdecydowanie lepszy od BlackListed. Chodzi mi o sam fakt wygody - jeśli miałbym co dzień odpalać ręcznie to narzędzie to zwyczajnie jest nużące i po pewnym czasie się znudzi. Odpalanie formularz z crona to też nie do końca dobry pomysł ponieważ jak ostatnio próbowałem (i mówiłem) to po imporcie ~2-2,5tys banów skrypt zwyczajnie wysypuje error 500 z powodu takiego, a nie innego limitu czasu wykonywania się i tyle. Mając wyświetloną tablicę, mamy możliwość napisania modyfikacji do Amxbans która ręcznie będzie odpytywała jakiś tam adres i w razie potrzeby doklejała do bazy bany których nie ma - proste i nazwijmy to mniej pracowite bo nie jesteśmy skazani na wypełnianie formularza, jesteśmy na bieżąco z banami i dodatkowo nie zamulamy serwera na którym stoi strona, bo on wyświetla tylko statyczną stronę z tablicą z banami.
  • +
  • -
  • 0

serwer-1.png
IP: ts3.cserwerek.pl






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych