Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Kilka problemów/pytań odnośnie zombie plague..


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 SzyjaN

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 31
Życzliwy

  • Postów:131
  • GG:
  • Lokalizacja:Katowice
Offline

Napisano 05.04.2011 16:02

Witam, mam parę problemów przy modyfikowaniu moda zombie plague pod mój serwer:
1. Chciałem zmienić broń survivor'a z m249 ('krowa') na xm1014 (autoshotgun). Menu na to nie ma, a nawet jeśli jest to wolałbym go uniknąć (po prostu chciałbym żeby była tylko 1 broń dla survivora - xm1014). Zmieniłem w .sma wszystkie nazwy modeli przy survivorze na takie jakie chciałem, skompilowałem i się udało. Po wgraniu chciałem sprawdzić na serwerze czy wszystko wyszło dobrze i tu się zdziwiłem - survivor, owszem - ma shotguna, jednak nie widać w ogóle jego modelu ani nie ma żadnego dźwięku przy strzelaniu (jednak - co ciekawe, broń jako tako działa, da się nią nawet zabijać zombie). Byłbym wdzięczny gdyby znalazł się ktoś kto wie co może być nie tak i pomógł mi to naprawić
2. Sprawdzałem też wszystkie cvary jakie autor tego pluginu dodał i wpadłem na pomysł że ciekawie by było gdyby był cvar odpowiadający za modyfikowanie ilości graczy zamienionych w survivor'a podczas tego podmoda. Jednak mod ten jest na tyle rozbudowany że osoba taka jak ja (czyli ktoś kto dopiero zaczyna cokolwiek w .sma grzebać) nie ma szans w dodaniu tego cvara bez pomocy... Wiem że nie jest to łatwe, próbowałem i jakoś niezbyt mi to wyszło i dlatego proszę też o pomoc w tej kwestii (chciałem zrobić cvar zp_survnum przy survivor mode, jest podobny przy plague mode i na nim się wzorowałem ale jednak się nie udało). Za każdą, nawet najmniejszą pomoc + ;)

@@ UP
Udało mi się rozwiązać 1 problem (nie mam zbytnio pojęcia jak, ale jednak się udało). Co do 2 - dalej proszę o pomoc w dodaniu tego cvara (i myślę że rzesza graczy zombie moda byłaby za to wdzięczna;p)
Aktualne .sma (shot u surva już działa) :

Załączony plik  zombie_plague40.sma   334,84 KB  22 Ilość pobrań
  zombie_plague40.amxx

Użytkownik *Szyjanq* edytował ten post 06.04.2011 17:19

  • +
  • -
  • 0

#2 dram

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 16
Początkujący

  • Postów:277
  • Lokalizacja:xxxx
Offline

Napisano 06.04.2011 20:03

1. Odpowiedz na pytanie pierwsze.

w zombieplague.ini tam to jest.

V_M249 SURVIVOR = (tu ustawiasz model)

zombieplague.cfg >> tu ustawiasz broń
zp_surv_weapon "weapon_ak47" // Survivor's weapon (given by default)



EDIT./// SORRY nie doczytałem do końca postu nie wiedziałem że już rozwiązałeś ten problem :(

Użytkownik dram edytował ten post 06.04.2011 20:04

  • +
  • -
  • 0
Co oferuje?

Pisanie pluginów amxx/modow itd
Skryptow php

Kontakt na PW LUB GG




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych