Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

BF2 moce!bf2 mod


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Xeno2

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:4
  • Imię:Mariusz
  • Lokalizacja:Toruń
Offline

Napisano 24.03.2011 13:00

Mam moda bf2 na kompie w Hlds jak tobie serva to wszystko śmiga zapisuje się wszystko ale nie ma mocy ani nie dostaje odznak a po włączałem to cvarami tak mi sie bynajmniej wydaje ale jak dodam sobie odznakę to jest oki moc jest. Co może być nie tak?
  • +
  • -
  • 0

#2 Misiaczek ;c

    /dev/null

  • Moderator

Reputacja: 1 678
Godlike

  • Postów:2 496
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Halemba
Offline

Napisano 24.03.2011 14:04

Mam moda bf2 na kompie w Hlds jak tobie serva to wszystko śmiga zapisuje się wszystko ale nie ma mocy ani nie dostaje odznak a po włączałem to cvarami tak mi sie bynajmniej wydaje ale jak dodam sobie odznakę to jest oki moc jest. Co może być nie tak?


brak uprawnień do zapisu O.o, źle skonfigurowany mod?
  • +
  • -
  • 0

#3 Xeno2

    Nowy

  • Autor tematu
  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:4
  • Imię:Mariusz
  • Lokalizacja:Toruń
Offline

Napisano 25.03.2011 09:08

Tak mam ustawiony
bf2_active 1		//(1|0) - Turns the plugin on or off - Default 1
bf2_badges 1		//(1|0) - Turns the badge system on or off - Default 1
bf2_badgepowers 1	//(1|0) - Enable/Disable the powers for the badges - Default 0
bf2_awp 1		//(1|0) - Is user given an awp or scout by having the sniper badge - Default 0 (scout)
bf2_ffa 1		//(1|0) - Enable/Disable team attack for receiving pts and for badge use, turn on for "free for all" servers - Default 0
bf2_xpmultiplier 0.1	//(float) - Changes the point multiplier needed to reach each level - Default 0.1 (15 points for rank 1, 20k points for top rank)
bf2_xpminplayers 2	//(int) - Minimum number of plays required to be in server before bonus bomb and flag xp (only) is awarded
bf2_reset_days 21	//(int) - Number of days without playing till xp gets pruned per user (Note: currently nvault saving only)
bf2_icon_time 1.5	//(float) - Amount of time to display the rank icons for. Default 1.5, 0 to disable icons all together.
bf2_help_url ""		//(string) - Remote folder where the bf2 web docs are stored (optional) do not include the trailing /
bf2_statustext 1	//(int) - Enable/Disable the points, # of bagdges, and rank info that replaces player name info in hud - Default 1
bf2_hud_options "abcde"	//(flags) - Set options for player aim hud message info (not shown if miscstats PlayerName option is on) - Default "abcde"
			//flag a - Display Health/Armor/Weapon for teammates
			//flag b - Display Rank for teammates
			//flag c - Display Rank for enemies
			//flag d - Hide display for invisible enemies
			//flag e - Move the display to above peoples heads

//CS Flags integration
bf2_flag_kills 2	//(int) - CS Flags - How many bf2 points are awarded for capturing a flag
bf2_flag_round_kills 0	//(int) - CS Flags - How many bf2 points are awarded for winning a round
bf2_flag_match_kills 0	//(int) - CS Flags - How many bf2 points are awarded for winning the match

  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych