Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

nie konczy rundy,


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 stmn

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:64
  • GG:
  • Lokalizacja:Poznań
Offline

Napisano 12.12.2008 16:01

No więc mam następujące problemy:

1. Nie kończy rundy po upływie czasu. (jeśli mam włączony hidenseek.amxx, to kończy rundę)
2. Nie zmienia mapy po upływie czasu mapy, pozostaje tabela z wynikami. (tutaj z kolei jeśli mam wyłączony hidenseek.amxx, to zmienia mapę, to brzmi dziwnie, bo ten plugin chyba nie ingeruje w zmiany, ale jednak tak jest! przynajmniej tak mi się zdaje) - w logach nie widnieje nic interesującego.
3. Gdy mam włączony hidenseek.amxx, to pod koniec rundy widnieje nie potrzebny napis "Hostages has been not rescue" - jak się mogę go pozbyć?

Stan pluginów dodatkowych:
;hidenseek.amxx
;frostnades.amxx       
GHW_connect.amxx 
przepros.amxx 	
;amx_concert.amxx 	
Allow_round_finish.amxx 
speclist.amxx	
ptb.amxx
atac.amxx 
afkkicker2.amxx 
hpk.amxx

Ma ktoś pojęcie wtf ? O.o Większość plików konfiguracyjnych jest oryginalna lub z niewielkimi zmianami, które raczej są ok.
  • +
  • -
  • 0

#2 wizu

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 224
Profesjonalista

  • Postów:1 217
  • GG:
  • Lokalizacja:Sanok
Offline

Napisano 12.12.2008 16:08

Plugin Allow_round_finish.amxx działa na tej zasadzie, że jeżeli do końca mapy zostanie 15 sekund, to on zmienia czas mapy na 0 (co zapobiega zmianie mapy w niewłaściwym czasie) i zmienia ją gdy runda się skończy. Spróbuj go wyłączyć.

Za czas wyświetlania tabelki wyników odpowiada mp_chattime. Ustaw np. na 2. Jednak amxx i tak zmienia ten cvar pod koniec mapy, w sumie nie wiem dlaczego, ale spróbuj ustawić go w server.cfg na 2.
  • +
  • -
  • 0

#3 stmn

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:64
  • GG:
  • Lokalizacja:Poznań
Offline

Napisano 12.12.2008 19:19

A podpunkt 1? Mam teraz czysty amxx bez zmian, tylko ptb, hpk, afkkicker, atac, i dlaczego runda się nie kończy draw'em po czasie... :]
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych