Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Rozkręcanie servera War3FT


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Karpaj

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 10
Początkujący

  • Postów:111
  • Imię:Karol
  • Lokalizacja:Szamo
Offline

Napisano 16.03.2011 14:25

Mam server War3FT, zrobiony na tradycyjnym modzie 3.0, z lekką przeróbką, dość hardym expem, zapisywaniem na nick, dla NS i wszystkie inne sprawy...
Server jest na jednej z największych sieci CS w Polsce Cs-Gubin.PL - Forum Counter-Strike :: Serwery CS 1.6 :: Serwery CS :: Pluginy AMXX :: Counter Strike , większość serverów na tej sieci jest porządnie rozkręcona, ludzie zaczynają uciekać po 23, a niektórzy grają całą noc, większość serverów jest full od 15 do 20
Jednak ten nieszczęsny War3 nie przyciąga ludzi... Reklamy - robiłem już, nawet pozycjonowałem trochę tagami w google, wystarczy wpisać "new war3ft" i 5-6 na 10 wyników to reklama mojego servera.
Macie jakieś rady? Obecnie nie mam odpowiedniego internetu do gry na serverze...
Czy wgranie botów to jest dobry pomysł?
Czy warto szukać na forach ludzi na adminów, którzy rozkręcali by server?
W razie jeśli ktoś ma dla mnie ciekawą ofertę w pomocy rozkręcania, oraz dołączenia do tej sporej sieci, to zapraszam na gg 6574581, lub steam Karpaj
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych