Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Totalny problem z neostrada


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 gRalu

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:32
  • Lokalizacja:a tam...
Offline

Napisano 19.02.2011 20:18

Witam posiadam neostrade 1mb/s. Z usługi tej korzystam około 6 lat. Otóż mam bardzo poważny problem. Od bodajże 2 miesięcy spadł transfer do max 100kb/s, pingi w cs'ie minimum 200. Dzwoniłem tydzień temu do telekomunikacji i kobieta powiedziała mi, że trwają prace w centrali i temu mam te problemy. Od kilku dni transfer jest max 40kb/s (pobieranie). Dzwoniłem przed chwilą znów do TP i powiedziano mi, że łączę z którego korzystam jest obciążone i nic na to nie poradzą. Oni jedyne co mogą zrobić to zresetować połączenie w centrali, które mi nic nie daje (już miałem robione, bez efektów).
Najbliższe prace nad centralą przewidują na czerwiec lecz termin cały czas się zmienia, wydłuża. Umowe mam do grudnia tego roku. Pytałem o możliwośc zerwania i się nie da bo sypią karami.
Mam prośbę i pytanie co zrobić?
Jak sie pozbyć neo lub co zrobić bym miał usługę taka jak należy.
Jakiego innego operatora? Jaki internet? Byle nie kablami TP. Może być radiówka, satelitarny bądź inny.

Miejscowość: Łączany (wieś)
Gmina: Brzeźnica
Powiat: Wadowicki
Województwo: Małopolskie
  • +
  • -
  • 0

#2 mgr inż. Pavulon

    C35H60Br2N2O4

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 742
Godlike

  • Postów:6 881
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Koniecpol
Offline

Napisano 19.02.2011 23:07

Mówisz, że korzystasz już ok 6lat. Wciąż masz umowę na czas określony?
Radzę przejrzeć zasady umowy która została zawarta. Kar jak to zwykle bywa nie opłaca się płacić.

No i niestety, ale w takiej lokalizacji ciężko o coś lepszego. Poza tym z radiówki ogólnie nic dobrego nie jest, a za satelitarny zapłacisz majątek.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych