Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

playxmaniac.com = totalna porazka.Zalosc, dzieciarnia, syf i malaria.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Belormoroth

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:6
  • Lokalizacja:Ruda Śląska
Offline

Napisano 19.02.2011 02:22

Witam.

Z "firma" playxmaniac spotkalem sie niedawno w bardzo niemilych okolicznosciach.
Otoz ww. "firma" (tak siebie okresla) postanowila udostepnic sieci serwerow rzeznia (do cenzury moderatorzy jesli przeszkadza ;]) 2 serwery w ramach sponsoringu.
Strona ma kilka tysiecy unikalnych wejsc/tydzien i kilku innych sponsorow wiec nie bylo w tym nic dziwnego.
Problemy zaczely sie kiedy hostingodawcy korzystajac z umownej mozliwosci posiadania praw administratora na serwerach zaczeli banowac graczy samemu grajac na wspomagaczach i multihackach. Dostajac bana po kilku minutach znowu pojawiali sie na serwerze. Okazalo sie ze jeden drugiego odbanowywal.

Kiedy Serwer Admini zabrali im prawa administratorskie serwery sie "wylaczyly".
Okazalo sie ze "firma" playxmaniac postanowila zatrzymac je dla siebie wraz z konfiguracjami i ustawieniami.
Z rozmowy widocznej tutaj: Chamstwo - RzeZnia.eu
mozna wywnioskowac iz wiek ich przedstawiciela a zarazem wlasciciela firmy nie przekracza lat pietnastu. (A przynajmniej wiek intelektualny).

Ogolem mowiac radze to "cos" omijac z daleka.
Zero jakiegokolwiek zdrowego zachowania ze strony playxmaniak o profesjonalizmie nie wspominajac bo pewnie nawet nie wiedza co to takiego.

Pozdrawiam

Użytkownik MafiaDL edytował ten post 19.02.2011 18:04

  • +
  • -
  • 0

#2 Karpielek

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 41
Pomocny

  • Postów:361
  • Lokalizacja:Zakopane
Offline

Napisano 19.02.2011 12:01

Tak jest brać sponsoringi, szkoda tylko czasu poświęconego na reklamę. Jednak nie zawsze co tanie to najlepsze. 2,5 za slot Warszawa, tanio. Cóż z tego.
  • +
  • -
  • 0

#3 mgr inż. Pavulon

    C35H60Br2N2O4

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 742
Godlike

  • Postów:6 881
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Koniecpol
Offline

Napisano 19.02.2011 12:25

Ja tam widzę "popis" adminów rzeźni.
Jak tak piszę się do sponsora...

18:52:22
Raczysz odpisać co się stało ?
(...)
18:57:51
ile mam pisac.
18:58:00
może ***** odpsizesZ?
18:58:21
bo ***** robicie co chcecie., wyłączacie serwery bez uprzedzenia ..

dla mnie jedni są warci drugich.

na rzeźni nawet głupie powody zamknięcia tematu musieli skopiować od nas.
  • +
  • -
  • 0

#4 Portek

    Kończymy zabawę, permanentna emerytura!

  • Przyjaciel

Reputacja: 976
Master

  • Postów:3 007
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 19.02.2011 13:23

ekhem, dlaczego ta "opinia" jest tak jednostronna? Sam postąpił bym tak samo jak przedstawiciel firmy, rzucacie w naszą stronę "urwami", bluzgacie, a My mamy Was całować po stopach? Nie każdemu takie zachowanie się podoba, czy to że maszyna utrzymywana w zewnętrznej firmie ma problemy to wina PXM? Nikt przecież nie jest wróżką, nikt nie siedzi 24/7 i nie zawsze może rozwiązać problem "z marszu", wystarczyło napisać i poczekać, a nie rzucać epitetami że jesteście tacy i tacy, zakłamani i nie potraficie się w ogóle zorganizować, bo łaskawie nie poinformowali o wysypaniu się dysku które nastąpi za X dni (to wyssałem z palca, bo nie wiem co się stało) osoby którą sponsorują. Przecież tego nikt nie przewidzi. A szukanie dziury w całym przez administratorów (i użytkowników) rzeźni to jak chwytanie się brzytwy - "niby "wyjazdy" były właśnie tylko prowokacją do stworzenia obecnej sytuacji" - to fakt że ostatnio Livenet miał problemy z łączami było prowokacją firmy w której pracuje do tego byśmy z Ich usług zrezygnowali? "Ewidentnie szukaliście tylko byle jakiego pretekstu do zerwania współpracy" - dzień wcześniej po nogach i rękach całowali, kolejnego wylewają swe żale publicznie bo firma nagle która była dobra, stała się porażką? Czyż to nie jest dziecinne? W dodatku to był sponsoring, ten cały bulwers jest krótko mówiąc idiotyczny - gdyby te serwery były kupione, owszem wtedy rozumie, zapłacili - mają prawo żądać, ale czego chcecie żądać od sponsora?! Niedorzeczność. Nikt z nikim umowy nie podpisywał (?), nikt nikomu nie obiecywał że to wszystko będzie stało 24/7/365 bo to SPONSORING, który ma mniejszy priorytet niż osoba która za usługi zapłaciła.

Fakt, firma o której mowa też nie do końca zachowała się poprawnie, cały fakt przejęcia tych serwerów z konfiguracją - hmm, dość to idiotyczne posunięcie, ale czy inne firmy tak nie postępują? Jeśli dobrze pogadać to część z nich udostępni serwer klientowi, który wygasł innemu klientowi i był rozreklamowany - fakt że bez konfiguracji, aczkolwiek IP to samo, a to wystarczy.

Użytkownik MafiaDL edytował ten post 19.02.2011 18:14
w ogóle :D

  • +
  • -
  • 0

serwer-1.png
IP: ts3.cserwerek.pl


#5 Belormoroth

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:6
  • Lokalizacja:Ruda Śląska
Offline

Napisano 19.02.2011 14:53

Tu nawet nie chodzi o Ridera ktoremu puscily nerwy tylko o sam fakt ciaglego wylaczania serwerow a kiedy pisali do PXM dlaczego to nigdy nikt nie mial czasu dopiero jak sie wkurzyl i napisal co napisal raczyli laskawie odpowiedziec.
Ogolnie umowa jako tako byla (slowna umowa tez zobowiazuje) ale ludzie. Jak hostingodawca moze odwalac takie walki jak:

[...]hostingodawcy korzystajac z umownej mozliwosci posiadania praw administratora na serwerach zaczeli banowac graczy samemu grajac na wspomagaczach i multihackach. Dostajac bana po kilku minutach znowu pojawiali sie na serwerze. Okazalo sie ze jeden drugiego odbanowywal.


Przeciez to jakas paranoja ;]

Nigdy na zadnym hostingu nie spotkalem sie z podobna sytuacja.
Btw. dlaczego hostingodawca w ogole rozmawia z graczem a nie z osoba odpowiedzialna za sponsoring?
  • +
  • -
  • 0

#6 XvAK

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:44
  • GG:
  • Lokalizacja:Rzeszów
Offline

Napisano 19.02.2011 14:57

Ja tam widzę "popis" adminów rzeźni.

Przykro mi, ze tak się stało - Rider na pewno nie będzie prowadził w przyszłości żadnego serwera.

Pewnie nie doszło by to tej rozmowy, gdyby w PXM nie panował chaos. Rozmowy na początku były prowadzone ze mną, później "ich uwagi" pisali do graczy/adminów. Nie docierały do nich informacje, że wszystkie rozmowy związane ze sponsoringiem serwerów mają być kierowane do mnie, dlatego doszło do w/w rozmowy (z graczem a nie ze mną, głównym administratorem).

San nie mam pretensji z powodu sponsoringu, a zachwiania się "firmy" po.
Korzystają z cudzego AMXX'a i kłamią w żywe oczy ("amxx został zreinstalowany" - ale dziwnym trafem po kicku jest informacja, jak można dostać slota na rzeźni). AMXBans nawet było podpięte do rzeźni.

@edit
Zapomniałem wspomnieć, że podczas hostowania serwera dla nas sami integrowali w konfigurację serwera, dodawali wpisy w users.ini oraz odbanowywali jednego ze swoich administratorów, który miał bana na BL.pl

Niepoważna firma - ciesze się, ze zakończyła się współpraca, szkoda tylko rozkręconych serwerów.

Użytkownik XvAK edytował ten post 19.02.2011 15:00

  • +
  • -
  • 0

#7 mgr inż. Pavulon

    C35H60Br2N2O4

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 742
Godlike

  • Postów:6 881
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Koniecpol
Offline

Napisano 19.02.2011 15:36

Będzie to nauczką dla użytkowników jak i hostingów.
Sponsoring rządzi się swoimi prawami ale ma to swoje granice. Jak ktoś używa swoich przywilejów do grania na hax'ach itp. to jest niepoważny, ale trzeba też pamiętać, że taki sponsoring kiedyś może się skończyć i traci się rozkręcony serwer. Tak czy inaczej wg. mnie w takim momencie firma powinna dać możliwość zrobienia kopii plików i/lub odkupienia hostingu tj. dalszego korzystania z serwera po jego opłaceniu.
  • +
  • -
  • 0

#8 MafiaDL

    Naj-Najstarszy Moderator

  • Przyjaciel

Reputacja: 561
Wszechwiedzący

  • Postów:3 492
  • GG:
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Warsaw
Offline

Napisano 19.02.2011 18:38

Dla mnie nigdy PlayXmaniac nie był firmą której można zaufać ;] brak odpowiedzialnych ludzi w "firmie". Po prostu koleś z kasą który robi wszystko żeby coś sprzedać ;] Bez obrazy "dew". Nie ma tam profesjonalności : ) Myśle ze temat do zamknięcia ;]
  • +
  • -
  • 0

#9 Pittero

    Wszechwiedzący

  • Użytkownik

Reputacja: 40
Pomocny

  • Postów:545
  • GG:
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 19.02.2011 19:12

W profilu widnieje nr gg: 10167599
Przeszukalem google i znalazlem to: Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy ten sam nr gg i ten Pan nazywa sie Jacek, wiec troche dane sie roznia :D
  • +
  • -
  • 0

#10 XvAK

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:44
  • GG:
  • Lokalizacja:Rzeszów
Offline

Napisano 19.02.2011 20:03

Pan nazywa sie Jacek

Oraz jego współpracownik

pXm [Artur] (5048469)
Jestem ,przedstawicielem Firmy playXmaniac . pl
16:53:26
Pisze do Ciebie z Forum Rzeznia. eu


Chwila szukania i ESL: pNq - Player - Poland - eSports, gry multiplayer i gry online w Electronic Sports League = Blacklisted - Zbanowany - pNq 0:0:19132697 :>

Dodano 22 luty 2011 - 16:31:
http://www.webhostingtalk.pl/topic/28803-playxmaniaccom-paranoja/page__pid__241340#entry241340
  • +
  • -
  • 0

#11 Jakub Bieńkowski

    Życzliwy

  • Zbanowany

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:20
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 01.03.2011 16:28

pNq kiedyś u mnie na sieci też oferował sponsoring 2 serwerów. Później je wyłączył i podłączył pod inną sieć. AMXX oczywiście skradł.
Firma mało poważna odradzam ją wszystkim znajomym i zdania nie zmienię.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych