Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
AMXBans 5.x

amx_ssban z amx_bans jednym robi ss innym nie?

AMXBans 5.x

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Dzolwik

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:5
  • Imię:Adrian
  • Lokalizacja:Rzeszów
Offline

Napisano 04.02.2011 17:26

Witam,

Mam zainstalowany amx_bans 5.1b, i amx_ssban 2.6 który z amxbans korzysta. Jak każdy admin robię po kilka ssow z banem dziennie. Część osób wstawia, a część pisze że nie ma ssow w cstrike lub w cstrike_polish.

Czy to możliwe aby plugin jednym ssy robił i zapisywał pooprawnie na dysku a u innych to szwankowało? Pytam bo chcę wiedzieć na 100% czy poprostu kłamią bo mają czity czy jednak to możliwe że sie coś komuś nie zapisze?

Plugin wyświetla info osobie ktorej robie ssa, i wyswietla tez innym graczom podobne. Przy robieniu zarówno ssow ktore wrzucali jak i ssow ktore podobno zaginely to info było wyświetlone poprawnie, ban też został dany, wszystko poszło do amxbans na stronie również. Nie ma więc żadnych różnic zauważalnych pomiędzy ssami ktore się zapisały a tymi które podobno się nie zapisały.

To jak to jest?

Dodano 05 luty 2011 - 09:30:
takie niby prestiżowe forum i nikt nie potrafi odpowiedzieć na to myślę proste pytanie???
  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: AMXBans 5.x

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych