Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Zarabianie na stronie wwwNie na klikaniu lecz na wyświetlaniu strony !


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hellu

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:4
  • GG:
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 17.01.2011 11:23

Dołączona grafika

Czym jest CPMProfit ?
- Serwis daje możliwość zarobku każdemu webmasterowi, który posiada swoją stronę WWW i może wyświetlać reklamy graficzne.

Jak to działa ?
- Umieszczając na stronie kod wygenerowany po zatwierdzeniu na Twojej witrynie będą wyświetlały się materiały reklamowe dostarczone przez firmę Ad Media Provider, Inc.

Ile potrzebuję do wypłaty ?
- Żeby wypłacić zarobki na koncie musisz mieć 30 PLN, serwis wypłaca na bank elektroniczny PayPal

Ile mogę zarobić ?
- Zarobki każdego wystawcy uzależnione są od liczby konwersji, przekierowań na stronę reklamodawców, ilości odsłon reklamy oraz jej umiejscowienia i sklasyfikowania strony przez moderatora CpmProfit.com. Poszczególne witryny może cechować skrajnie różne naliczanie odsłon w kolejnych dniach.

Jakiego typu są to reklamy?
CPMprofit oferuje reklamy w postaci bannerów graficznych o wymiarach 300x250, 728x90 oraz 160x600.

Gdzie mogę umieścić kod reklamy :
- Możesz umieścić go gdzie chcesz, nawet w stopce.

Zarejestrowałem się i co dalej?
Po zarejestrowaniu się należy przejść do zakładki "moje strony", a następnie "dodaj stronę". Po poprawnym uzupełnieniu pól należy poczekać na jej zaakceptowanie. W momencie jej zaakceptowania pojawi się ona na liście naszych stron. Po prawej stronie pojawi się wówczas odnośnik "kod reklamy". Należy w niego kliknąć i skopiować sobie kod, który następnie należy umieścić na swojej stronie www. Naliczanie punktów za odsłony rozpocznie się automatycznie.

Jak naliczane są punkty w systemie ?
- Za prawidłowe wyświetlenie banera naliczane są punkty według dynamicznej stawki CPM uzależnionej od liczby konwersji na stronie. Wartości punktowe za poszczególne odsłony mogą być skrajnie różne. Ma na nie wpływ bardzo wiele czynników takich jak : umiejscowienie reklamy, liczba odsłon i klików, typ banera, aktualny reklamodawca. Zarobki w poszczególnych dniach mogą się różnić od siebie.

Dowód wypłaty :
http://1.1.1.3/bmi/d...mages/cpmd1.PNG

Rejestracja :
CpmProfit.com - Zarabiaj na swojej stronie WWW


Użytkownik Knopers edytował ten post 17.01.2011 11:46

  • +
  • -
  • 0

#2 MafiaDL

    Naj-Najstarszy Moderator

  • Przyjaciel

Reputacja: 561
Wszechwiedzący

  • Postów:3 492
  • GG:
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Warsaw
Offline

Napisano 18.01.2011 03:44

Typowy szajs :] Kasa leci tzn prawie nic nie leci ;]


Only GoogleAdsense & Adkontekst.wp.pl
  • +
  • -
  • 0

#3 Hellu

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:4
  • GG:
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 18.01.2011 10:48

Jak masz odwiedzin tak jak np. na tym forum to leci i to sporo jaki masz % ctr na adsense ? xD
  • +
  • -
  • 0

#4 Wojtek Piasecki

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:9
  • Imię:Wojtek
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 18.01.2011 14:15

Kiedyś robiłem na tym do 400 zł miesiecznie, teraz wrzucam jako bbcode w mocno obleganych tematach bo po prostu sie nie opłaca. Max 100 zł/miesiecznie przy wyswietlaniu w topie mojego forum<czego reklamujesz!>
  • +
  • -
  • 0

Od 2006 niezmiennie dla graczy, REKSIO FFA
Reksio FFA - 193.33.177.14:27051
by Serwery CS





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych