Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Problem z pluginem AdvancedMediaPlayernie działający plugin radio na serwerze


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 ag`

    Życzliwy

  • Girl

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:21
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 16.01.2011 21:16

Witam ponownie.

Mam bardzo poważny problem z pluginem amp.amxx (AdvancedMediaPlayer). Link do pluginu tutaj [warn="Abes Mapper"]Upewnij się że tekst/kod który dodajesz nie ma w sobie adresów do konkurencyjnych for.[/warn]

Mianowicie chodzi o to, że zainstalowałam ten plugin prawidłowo, wpisując komendę "/raio" w czacie wyświetla mi się menu wyboru radia, i gdy już wybieram/y kanał radia (części graczom w tym mi, plugin nie działa ;/ - tu problem) otwiera się okienko (takie jak przy MOTD) i jest informacja o wczytywaniu radia lecz radio się nie wczytuje, dodam, że radio ogólnie działa ale niektórym graczom (mi także) ono nie działa (kiedyś ten plugin dzialał mi prawidłowo, mogłam słuchać radia). Kolejną dodatkową informacją jest to, że playlisty dodaje w rozszerzeniu .asx bądż .ascx (dokładnie nie pamiętam) do odtwarzania WindowsMeadiaPlayer'em (posiadam owy odtwarazcz na komputerze). Proszę o natychmiastową pomoc gdyż ten problem irytuje moich graczy jak i mnie .

Użytkownik Abes Mapper edytował ten post 17.01.2011 09:31

  • +
  • -
  • 0

#2 Abes Mapper

    Repulsion Gel

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 017
Godlike

  • Postów:7 356
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Sulejówek
Offline

Napisano 17.01.2011 09:33

Z tym jest tak samo?
Half Life Media Player III - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych