Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Pasek zadań / Dźwięk


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 badurr

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
  • Lokalizacja:Opoćno
Offline

Napisano 06.01.2011 09:25

Witam
Mój problem wygląda następująco :
Po jakimś czasie grania 2/3h a nawet krócej pasek zmienia się na oto taki : http://i55.tinypic.com/2cekfh2.jpg
A także, wszystkie sterowniki dźwięku się wyłączają ... screnn - http://i52.tinypic.com/ne69w2.jpg
Nie raz nie chce odczytać płyty CD/DVD mój cd-rom, nie wiem dlaczego ...
PODKREŚLAM, ŻE FORMAT I NEW WINDOWS NIE WCHODZI W GRĘ !
Z dźwiękiem to jest coś takiego . Gram sobie, wychodzę do windowsa, i chcę włączyć jakiś film na YT - nie mogę, bo stery się wyłączyły . Wchodzę z powrotem do gry, i wszystko działa, ale jeżeli zrestartuje grę i załączę od nowa - dźwięku już nie ma ... Czyli tak jakby , dźwięk zachował się wtedy kiedy był i w grze działało, a później po RR gry nie działał ...
Wystarczy zresetować komputer i wszystko wraca do normy, do czasu, kiedy znów ten horror nadejdzie.
Mam Windows XP SP3.
Często też pojawiają się paski na monitorze, ale to takie cieniutkie długie na całej długości - wystarczy ruszyć komputer i będzie dobrze - pewnie karta graficzna nie styka, ale jak patrzę to styka
Temperatury się wszystkie dobrze trzymają, nic się nie grzeje.
Specyfikacja komputera :
Typ procesora DualCore AMD Athlon II X2 250, 2977 MHz (15 x 198)
DIMM1: Kingston 2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (6-6-6-18 @ 400 MHz) (5-5-5-15 @ 333 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz)
DIMM2: Kingston 2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (6-6-6-18 @ 400 MHz) (5-5-5-15 @ 333 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz)
Karta wideo ATI Radeon HD 4800 Series (1024 MB)
Karta dźwiękowa Creative Audigy SE (SB0570) Sound Card
Dysk fizyczny SAMSUNG HD251HJ (250 GB, 7200 RPM, SATA-II)
Nazwa płyty głównej Gigabyte GA-M52L-S3P (4 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, LAN)
Tyle wystarczy, mam nadzieję ;)
Proszę o dobre , zawierające rozwiązanie odpowiedzi ;)
  • +
  • -
  • 0

#2 mgr inż. Pavulon

    C35H60Br2N2O4

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 742
Godlike

  • Postów:6 881
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Koniecpol
Offline

Napisano 06.01.2011 14:55

Wygląda to trochę a wirusa(i/lub uszkodzone pliki) z tym dźwiękiem i paskiem, a te paski na monitorze to już sam powiedziałeś - "wystarczy ruszyć komputer i będzie dobrze".
Ale że nowa instalacja nie wchodzi w grę to ciężko cokolwiek pomóc - nawet jak wirus narobił problemów i go usuniesz to plików nie na prawisz.
  • +
  • -
  • 0

#3 Kusek

    z Wikipedii

  • Power User

Reputacja: 446
Wszechobecny

  • Postów:1 655
  • Imię:Krystian
Offline

Napisano 06.01.2011 15:03

miałem to samo, miałeś wirusy potem zainstalowałeś anty wira usunął Ci pliki z system32, więc klapa, tylko zostaje FORMAT


PoZdro, więcej nic nie zrobisz...
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych