Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
GmAMXBans

Kilka problemów z GM 1.5

GmAMXBans

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 jakub_s

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:129
  • Imię:Jakub
  • Lokalizacja:Forum
Offline

Napisano 27.12.2010 11:22

Witam,

Mam kilka problemów z najnowszym AMXBANS GM 1.5.

1. jak robie graczowi ss to pokazuje mu się jedynie napis "Usmiech :)" pod chat'em a z tego co wiem powinno się pokazać info - nazwa serwera, godzina, data etc. Dodatkowo screeny się nie zapisują - nigdzie ich nie ma, błąd jaki mam w logach to:
L 12/27/2010 - 01:09:30: [AMXX] Run time error 10 (plugin "amxbans_ssban.amxx") (native "message_begin") - debug not enabled!
L 12/27/2010 - 01:09:30: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes).
L 12/27/2010 - 01:09:31: Plugin called message_begin with an invalid message id (0).

2. Jak jestem na www amxbans i chcę usunąć bana - klikam na niego rozwija sie pasek ze szczegółami i daje usuń - pojawia się zapytanie czy na pewno usunąć bana i daje TAK - po czym znowu mi przechodzi do szczegółów tego bana i znowu muszę dać usuń - wtedy się już usuwa.

3. Jak sie sam zbanujena serwerze to na www w "zbanowany przez" jest inny admin (zazwyczaj ten który dał ostatniego bana).

4. Jak ATAC kogoś banuje za zabijanie swoich to w powodzie na www piszę tylko 'Max' a powinno 'Max team kill warning 3/3'

Użytkownik momoko edytował ten post 27.12.2010 11:27

  • +
  • -
  • 0

#2 mgr inż. Pavulon

    C35H60Br2N2O4

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 742
Godlike

  • Postów:6 881
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Koniecpol
Offline

Napisano 27.12.2010 11:55

1. jak robie graczowi ss to pokazuje mu się jedynie napis "Usmiech :)" pod chat'em a z tego co wiem powinno się pokazać info - nazwa serwera, godzina, data etc.

kto ci powiedział, że ma być info o serwerze ? może być wyświetlane co najwyżej info o adminie i data.

2. Jak jestem na www amxbans i chcę usunąć bana - klikam na niego rozwija sie pasek ze szczegółami i daje usuń - pojawia się zapytanie czy na pewno usunąć bana i daje TAK - po czym znowu mi przechodzi do szczegółów tego bana

Nie wiem skąd ty niby masz przycisk usuwania po rozwinięciu. Przycisk ten jest dostępny dopiero po przejściu do szczegółów w obu skinach.

3. Jak sie sam zbanujena serwerze to na www w "zbanowany przez" jest inny admin (zazwyczaj ten który dał ostatniego bana).

kto przy zdrowych zmysłach banuje sam siebie ?

4. Jak ATAC kogoś banuje za zabijanie swoich to w powodzie na www piszę tylko 'Max' a powinno 'Max team kill warning 3/3'

wina ATAC'u / konfiguracji amxbans

zadając tyle pytań w jednym temacie nie licz na szczegółowe odpowiedzi
  • +
  • -
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych