Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
GmAMXBans

Problem z banlista

GmAMXBans

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 nd022

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:40
  • GG:
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 15.12.2010 15:15

Witam.
Mam wgraną banlistę w wersji Release Gm 1.3a for Non-Steam. Based on AMXBans 6.0.0.. I pojawiają się z nią coraz to większe problemy. Najpierw był problem z tym że każdy mógł wejść na moim profilu jako zalogowany. Wgrałem poprawkę i chyba jest ok. Później okazało się że długie wgrywanie się map przy zmianie, to też wina tej banlisty. Nic jeszcze z tym nie zrobiłem bo nie bardzo wiem co. Ale teraz znowu pojawił się problem z tym że jak ktoś daje bana, to niby zapisuje się na banliscie ale z gościem nic nie robi. Ten sobie dalej spokojnie gra. Robiłm testy z ustawieniami admina na steam lub NS i dziwnie to wypada, bo niby komuś daje bana a ten siedzi dalej, to probuję dać jeszcze raz i okazuje się że nie mogę bo gość ma już bana. A nadal gra.
Z tego co widzę to są nowsze wersje tzn. 1,4. Mam pytanie, czy powinienem wgrać tą wersję od nowa, czy tylko aktualizację, czy jeszcze coś innego. Proszę o pomoc bo czity wydają się bezkarne.
Pozdrawiam
  • +
  • -
  • 0

s_6769-baner45.png

s_5650-baner45.png


#2 Szyfrant

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 374
Godlike

  • Postów:3 072
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Sztokholm
Offline

Napisano 15.12.2010 16:38

[GmAMXBans] [HOTFIX] Banowanie na STEAMID GM 1.4 - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
  • +
  • -
  • 0

#3 miki182

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:32
  • Imię:miki
  • Lokalizacja:Krk
Offline

Napisano 17.12.2010 16:19

Tak wgraj ta nowa werjse GM1.4 oraz Mini Modyfikacje [GmAMXBans] Mini Modyfikacja AMXBans (v0.3.2) - Nieoficjalny polski support AMX Mod X

To powinno wszystko naprawic. Jesli nie to czytaj w dziale "BUGI" tam jest opisane jak naprawic.

Lecz najpierw updata zrob.


// Edit // Wlasnie znalazlem [GmAMXBans] (GM 1.4) AMXBans + MiniModyfikacja + Fixy - Nieoficjalny polski support AMX Mod X tu jest wszystko zawarte

Użytkownik miki182 edytował ten post 17.12.2010 16:22

  • +
  • -
  • 0

#4 nd022

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:40
  • GG:
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 29.12.2010 17:00

Zainstalowałem tą wersję:

Release Gm 1.3a for Non-Steam. Based on AMXBans 6.0.0. Design wykonany przez GmStaff & Sleepwalker
Mini Modyfikacja AMXBans v.3.2 stworzona przez MisieQ oraz Szyfrant

I jak na razie jest ok. Dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam.
  • +
  • -
  • 0

s_6769-baner45.png

s_5650-baner45.png






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych