Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

xredirect i automatyczne przekierowanie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 nupek

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:62
Offline

Napisano 07.12.2010 20:11

Cześć,
Chciałbym na moim serwerze ustawić automatyczne przekierowanie 21 wchodzącego gracza. Posiadam 21 slotowy serwer po stronie xRedirecta myślę, że jest okej. Jednak co z amx_reservation i amx_hideslots?

Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam

Dodano 07 grudzień 2010 - 21:47:
@ F5
  • +
  • -
  • 0

#2 Gość_brutalny tampon_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 08.12.2010 12:09

Czy będziesz miał włączona czy wyłączoną rezerwacje to i tak zawsze będziesz miał 1 slota wolnego. Ten plugin nawet jak byś miał wyłączoną rezerwacje slota to będzie Ci przenosił graczy już przy 20/21. To jest trochę niedopracowane, bo pełny serwer to przecież 21/21. Pisałem już w tej sprawie w różnych miejscach ale podobno nie da się z tym nic zrobić. Mimo wszystko przy odpowiedniej konfiguracji cvarów spełnia swoją funkcję. Automatyczne przenoszenie wato ustawić w początkowej fazie rozkręcania serwerów, bo potem to marnowanie 1 slota, który praktycznie cały czas jest pusty.

#3 nupek

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:62
Offline

Napisano 08.12.2010 14:57

tak to wiem ale mój serwer po mimo posiadania 21 slotów wyświetla tylko 20 czym to zmienić?

Dodano 08 grudzień 2010 - 15:15:
dobra ten problem rozwiązałem mam za to inne pytanie, jeżeli w xredirect ustawię przekierowanie na następny serwer z listy a serwer Z którego się przekierowuję jest ostatni na liście to który serwer będzie docelowy?
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych