Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Nowa Klasa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 thcrasta

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:5
Offline

Napisano 04.11.2008 00:39

Siemka może i to mój pierwszy na tym forum ale na diablo modach spędzam cały swój czas zauważyłem kilka a nawet sporo bugów różnych wersji do których można przywyknąć lub je wykorzystać ale nie o to mi chodzi. Chciałbym zaproponować nową Klasę, która dla was nie okaże się trudna.

Stalker: Postać ta ma na sobie invisible armor czyli jest mało widoczna może biegać tylko z pistoletami nożem i granatami ma do nich 15 pkt obrażeń premii. Oprócz tego może wykonać podwójny skok. Do swoich pistoletów ma nieskończoną ilość naboji.
Invisible armor daje niewidzialność Kamperom gdyż w trakcie ruchu widać strasznie same pistolety to coś czego jeszcze nie było do tego podwójny skok nie trzeba skakać wysoko jak ninja skoro możesz podskoczyć dwa razy życie na start 90 to jest moja propozycja i proszę o rozpatrzenie naprawdę długo nad tym dokładnie myślałem i wiem, że wszyscy a rade zrobić w amxie. Pozdro dla ekipy Diablo Moda naprawdę super MOD:)
  • +
  • -
  • 0

#2 mgr inż. Pavulon

    C35H60Br2N2O4

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 742
Godlike

  • Postów:6 881
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Koniecpol
Offline

Napisano 04.11.2008 00:48

Może jeszcze frytki (godmode) do tego ?
  • +
  • -
  • 1

#3 thcrasta

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:5
Offline

Napisano 04.11.2008 00:54

Ta nie ma nic co może być silniejsze od zabójcy który szybko biega nie słychać go slapuje, Barba kótry ma 200 armora za zabicie 25 Hp za zabicie sporo agility i odnawianie ammo magazynka, maga który widzi dzięki latarce niewidzialnych ma premie do inta spowalnia wroga. Może ta niewidzialność przesadzona ale reszta jest dobra same pistolety z ammo skokiem i +obrażenia to chyba już dobre nie??:)
  • +
  • -
  • 0

#4 GuTeK

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 29
Życzliwy

  • Postów:76
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Trzebnica
Offline

Napisano 04.11.2008 20:35

A moje zdanie jest takie nie potrzeba jak na razie wiecej klas.. hmm i tak wiekszosc serverow jeszcze uzywa starszej ver diablomoda..
moze jakie nowe itemy by sie przydaly ale klasa odpada


Ja i Miczu nie mamy juz pomyslow na nowe itemy byl taki pomysl tylko zeby dodac jakies zle itemy ktore mozna wyrzucic w nastepnej rundzie od wziecia itemu ale nie wiemy czy to dodac
  • +
  • -
  • 0

#5 Kier

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:5
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Wieluń
Offline

Napisano 05.10.2010 17:22

Siema może i to mój pierwszy na tym forum ale na diablo modach spędzam większość czasu. Chciałbym zaproponować nową Klasę, która dla was nie okaże się trudna.


Gavein:To postać ,która może mieć obojętnie jaki pistolet do niego dużo amunicji i m4a1 z niewyobrażalną ilością amunicji.Ta postać to osoba która cicho i szybko biega.Jest widzialna tylko przez latarkę w jakiejś broni lub przez gaz dymny.Może wysoko skakać tak jak ninja i mieć tylko nóż na początku pierwszych trzech rund.Początkowe HP 125.Maksymalny jej level to 350 poziom.Za każdego frga dostaje 25 Hp.

Mm nadzieję że ta postać się wam spodoba.




P.S:Mam nadzieję że będą dobre opinię.
  • +
  • -
  • 0

#6 Reprezentant

    Pomocny

  • Zbanowany

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:53
  • Lokalizacja:w .sma
Offline

Napisano 09.10.2010 21:28

klasa powinna byc zbalansowana do innych. i przy tworzeniu klas trzeba ograniczyc "fantasy"

#7 Kier

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:5
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Wieluń
Offline

Napisano 12.10.2010 18:32

Siema to moja poprawka. Chciałbym zaproponować poprawę nowej Klasy, która dla was nie okaże się trudna.


Gavein:To postać ,która może mieć deagla do niego dużo amunicji i m4a1 z niewyobrażalną ilością amunicji.Ta postać to osoba która normalnie szybko biega.Jest widzialna tylko przez latarkę w jakiejś broni lub przez gaz dymny.Może wysoko skakać tak jak ninja i mieć tylko nóż na początku pierwszych trzech rund.Początkowe HP 95.Co level dostaje 5 Hp.Maksymalny jej level to 350 poziom.Za każdego frga dostaje 10 Hp.

Mm nadzieję że ta postać się wam spodoba.




P.S:Mam nadzieję że będą dobre opinię.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych