Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Fast download? jak to działa.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 cyber2hot

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:58
Offline

Napisano 31.10.2008 22:31

Link do tematu: http://amxx.pl/viewtopic.php?t=967

Zastanawiałem się od dłuższego czasu na czym to polega. Daje adres np http://mojemapki.pl/cstrike - i mam tam tylko mapy załóżmy 100mb.
Wchodząc na serw, będzie ściągało 100mb wszystko obowiązkowo? czy będzie ściągał tylko tą jedną mapkę, która jest grana na serwerze?

Proszę o odpowiedź.
  • +
  • -
  • 0

#2 Gość__*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 31.10.2008 22:49

Zastanawiałem się od dłuższego czasu na czym to polega. Daje adres np http://mojemapki.pl/cstrike - i mam tam tylko mapy załóżmy 100mb.
Wchodząc na serw, będzie ściągało 100mb wszystko obowiązkowo? czy będzie ściągał tylko tą jedną mapkę, która jest grana na serwerze?

Tak więc jeżeli jest mapa de_kabul to jeżeli ktoś jej nie ma będzie mu ściągać z prędkością jego łącza. A jeżeli ma już mapę de_kabul wiadomo, że ściągać się już nie będzie. Jeżeli chodzi o dźwięki, podmienione modele to każdy gracz których ich nie ma będą mu się ściągały.

#3 -PainKiller-

    Wszechobecny

  • Zbanowany

Reputacja: 66
Pomocny

  • Postów:498
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Kamil
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 31.10.2008 23:21

Fast download:
(nie wiem jakie sa dane, dlatego wszystko zmysle, chodzi o sens)

zalozmy ze masz serwer w firmie gamepad.pl
mozliwosci tego serwera to np.

wysylanie 30kb/s

serwery www maja wysylanie ponad

120kb/s

jesli masz pliki wgrane na serwer gamepada czyli normalnie wgrane mapki do csstrike itd.. sciaga ci maxymalnie 30kb/s, jesli mapa jest zupelnie nowa i zalozmy ze jest 10 graczy ktorzy potrzebuja ja sciagnac, wtedy lacze sie dzieli i kazdy ciagnie 3kb/s

wrzucajac mapki i inne pliki na serwer WWW masz poprostu serwer o mocniejszym wysylaniu co za tym idzie szybciej sciagasz, jesli sciagales kiedys mapki ze strony WWW a poprzez granie w csa to chyba widac roznice.....

Tak więc jeżeli jest mapa de_kabul to jeżeli ktoś jej nie ma będzie mu ściągać z prędkością jego łącza.



Jezeli serwer na to pozwoli to bedzie sciagac mu z predkoscia jego łącza, załozmy ze ma neostrade 2Mbit/s ktora sciaga ponad 240kb/s danych
moze to bys zdecydowanie wiecej niz serwer wysyla ;P

POZDRAWIAM




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych