Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Własny panel do serwerów gier


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 sebo151900

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Wysokie Mazowieckie
Offline

Napisano 02.11.2010 14:14

Witam użytkowników amxx.pl
Nie wiem czy w dobrym dziale post jesli nie to proszę moderatora o przeniesienie do odpowiedniego działu.
Mam do zaoferowania panel do obslugi serwerów gier(hlds,srcds,cod,et,samp,itd)
Panel posiada dwa moduły:

ADMIN:
-dodawanie użytkowników
-dodawanie box'ów(maszyn)
-dodawanie serwerów gier
-instalacja serwerów gier
-edycja uzytkowników
-dodawanie nowych gier do obslugi
-i dużo innych funkcji

KLIENT:
-start serwera
-stop serwera
-restart serwera
-edycja polecenia startowego
-webftp(możliwość edycji configów, dodawanie plików, usuwanie plików, itd)
-konsola online
-itd

od razu informuje że nie udostępniam kodu panelu moge jedynie postawić wam panel na swojej maszynie i wtedy otrzymujecie dane do konta głównego admina oraz adres panelu twojanazwa.max-host.pl

Dla przykładu:
Adres: www.panel.max-host.pl

Dane do logowania:
Login: demo
Hasło: demo

i taka prośba proszę nie zmieniac danych do konta testowego


Panel jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. Dodatkowo pomagam w konfiguracji maszyn żeby wszystko działało jak należy.
W zamian za udostepnienie takiego panelu i konfiguracje maszyn oczekuje drobnych dotacji na utrzymanie serwisu max-host.pl bądz reklamę na waszych stronach.

Kontakt:
gg:8764162
[email protected]

Pozdrawiam
Administracja
max-host.pl
  • +
  • -
  • 0

#2 Portek

    Kończymy zabawę, permanentna emerytura!

  • Przyjaciel

Reputacja: 976
Master

  • Postów:3 007
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 02.11.2010 14:41

Kto przy zdrowych zmysłach da Ci dostęp do powłoki serwera - nawet do konta innego aniżeli root? Swoją drogą mniemam że żadnego daemona nie ma - ssh2 i jazda? :) I pewnie bez szyfrowania połączeń, komend etc :D
  • +
  • -
  • 0

serwer-1.png
IP: ts3.cserwerek.pl


#3 sebo151900

    Nowy

  • Autor tematu
  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Wysokie Mazowieckie
Offline

Napisano 02.11.2010 15:08

Kto przy zdrowych zmysłach da Ci dostęp do powłoki serwera - nawet do konta innego aniżeli root?


Ja nie oczekuje żeby mi ktoś dawał jakiekolwiek dane do kont typu root poprostu dostajesz panel i sam se wszystko ustawiasz itd. to działa na takiej samej zasadzie jak gdybyś zainstalował swój panel na hostingu typu home.pl czy w jakiejs innej firmie... owszem mógł bym wyciągnąć haslo root z sql ale po co mi to??? chcę pomóc dla ludzi którzy maja problem z obsługą linuxa... i chcą se ułatwić obsługę serwerów gier
Ale oczywiście wszędzie są "pijawy" które tylko potrafią krytykować czyjąś pracę i chęć niesienia pomocy dla innych ludzi...

Swoją drogą mniemam że żadnego daemona nie ma - ssh2 i jazda? I pewnie bez szyfrowania połączeń, komend etc

Tak panel korzysta z obsługi ssh2. Korzystam z tego panelu juz ponad dwa lata i nigdy nie miałem problemu z bezpieczeństwem.

i taka prośba proszę nie zmieniac danych do konta testowego

jakbyś tego nie pisał to zapewne większość by na to nie wpadła ale ty musiałeś zaznaczyć że się da...
jak robisz demówki to po co dajesz takie prawa?

Co miał wnieść twój post do tematu??
  • +
  • -
  • 0

#4 Milek

    Powracam..

  • Power User

Reputacja: 97
Zaawansowany

  • Postów:528
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Anglia
Offline

Napisano 02.11.2010 15:18

Fajna sprawa lecz niektorzy woleli by postawic go an wlasnym hoscie :) Mogl bys go sprzedac :]
  • +
  • -
  • 0

#5 Pittero

    Wszechwiedzący

  • Użytkownik

Reputacja: 40
Pomocny

  • Postów:545
  • GG:
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 02.11.2010 15:22

Odsprzedasz skrypt?
  • +
  • -
  • 0

#6 Portek

    Kończymy zabawę, permanentna emerytura!

  • Przyjaciel

Reputacja: 976
Master

  • Postów:3 007
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 02.11.2010 15:23

Ja nie oczekuje żeby mi ktoś dawał jakiekolwiek dane do kont typu root poprostu dostajesz panel i sam se wszystko ustawiasz itd. to działa na takiej samej zasadzie jak gdybyś zainstalował swój panel na hostingu typu home.pl czy w jakiejs innej firmie... owszem mógł bym wyciągnąć haslo root z sql ale po co mi to??? chcę pomóc dla ludzi którzy maja problem z obsługą linuxa... i chcą se ułatwić obsługę serwerów gier
Ale oczywiście wszędzie są "pijawy" które tylko potrafią krytykować czyjąś pracę i chęć niesienia pomocy dla innych ludzi...

Wiesz co piszesz? Nie oczekuję danych -> dostajesz dane do admina i sam dane podajesz, które są w mojej bazie. Jedno wyklucza drugie - no chyba że ze mną coś jest nie tak i źle rozumuję :) Swoją drogą jak ktoś porywa się na własną maszynę, czy nawet VPS to ma choć cień wiedzy n/t linuxa, a kierowany za rączkę w tutorialu każdy głupi zainstaluje i odpali serwer na screenie.

"wyciągnąć" - plaintext? ;>

PS. Taaak, jestem cholerną pijawą, lubię krytykować bo nic w życiu nie osiągnąłem.

Tak panel korzysta z obsługi ssh2. Korzystam z tego panelu juz ponad dwa lata i nigdy nie miałem problemu z bezpieczeństwem.

Idąc w ilość - udostępniając "publicznie" pasowało by chociaż szyfrować połączenia, gdyby ktoś był naprawdę uparty to mógł by niezłego burdelu narobić.


i taka prośba proszę nie zmieniac danych do konta testowego

jakbyś tego nie pisał to zapewne większość by na to nie wpadła ale ty musiałeś zaznaczyć że się da...
jak robisz demówki to po co dajesz takie prawa?

Co miał wnieść twój post do tematu??

Kolejna pijawa ;)
  • +
  • -
  • 0

serwer-1.png
IP: ts3.cserwerek.pl


#7 Kusek

    z Wikipedii

  • Power User

Reputacja: 446
Wszechobecny

  • Postów:1 655
  • Imię:Krystian
Offline

Napisano 02.11.2010 15:48

od razu informuje że nie udostępniam kodu panelu moge jedynie postawić wam panel na swojej maszynie i wtedy otrzymujecie dane do konta głównego admina oraz adres panelu twojanazwa.max-host.pl


szybkie czytanie czasami szkodzi ^^ hihhhi
  • +
  • -
  • 0

#8 sebo151900

    Nowy

  • Autor tematu
  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Wysokie Mazowieckie
Offline

Napisano 02.11.2010 15:53

Sory za post pod postem ale nie da sie edytować poprzedniego postu:/

-PainKiller- to że zmieniłeś hasło w panelu świadczy tylko o tobie... śmieszny jesteś...
  • +
  • -
  • 0

#9 Milek

    Powracam..

  • Power User

Reputacja: 97
Zaawansowany

  • Postów:528
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Anglia
Offline

Napisano 02.11.2010 15:57

Cytat
od razu informuje że nie udostępniam kodu panelu moge jedynie postawić wam panel na swojej maszynie i wtedy otrzymujecie dane do konta głównego admina oraz adres panelu twojanazwa.max-host.pl


szybkie czytanie czasami szkodzi hihhhi


Użytkownik Pittero dnia 02 listopad 2010 - 14:22 napisał
Odsprzedasz skrypt?


Hmm wolał bym nie. Chyba że zaproponujesz coś ciekawego:) w tej sprawie zapraszam na mail bądz gg


  • +
  • -
  • 0

#10 Misiaczek ;c

    /dev/null

  • Moderator

Reputacja: 1 678
Godlike

  • Postów:2 496
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Halemba
Offline

Napisano 02.11.2010 17:40

dziwnie mi to przypomina Swift Panel :o czy tylko ja mam takie wrażenie? ;>
  • +
  • -
  • 0

#11 sebo151900

    Nowy

  • Autor tematu
  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Wysokie Mazowieckie
Offline

Napisano 02.11.2010 18:22

dziwnie mi to przypomina Swift Panel :o czy tylko ja mam takie wrażenie? ;>


Masz dobre wrażenie bo po czesci jest to swift ale przerobiony przezemnie i nie trzeba na niego licencji:)
oryginalny swiftpanel ma licencje ktorej teraz juz nie dostaniemy... Z tego co się dowiedziałem od autora owego panelu swift 1.6.1 bedzie działał do końca roku pozniej projekt off ma być tylko w obiegu wersja 1.7.0 płatna na licencji cena miesiecznej. Koszt licencji miesiecznej ma byc w granicach 30-40$ dożywotnia licencja 1000$
  • +
  • -
  • 0

#12 Misiaczek ;c

    /dev/null

  • Moderator

Reputacja: 1 678
Godlike

  • Postów:2 496
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Halemba
Offline

Napisano 02.11.2010 18:25

dziwnie mi to przypomina Swift Panel :o czy tylko ja mam takie wrażenie? ;>


Masz dobre wrażenie bo po czesci jest to swift ale przerobiony przezemnie i nie trzeba na niego licencji:)
Orginalny swiftpanel ma licencje ktorej teraz juz nie dostaniemy... Z tego co się dowiedziałem od autora owego panelu swift 1.6.1 bedzie działał do końca roku pozniej projekt off ma być tylko w obiegu wersja 1.7.0 płatna na licencji cena miesiecznej. Koszt licencji miesiecznej ma byc w granicach 30-40$ dożywotnia licencja 1000$


no normalnie jest się czym chwalić, smiech na sali :( IonCube Decoder 1.1(Build 40) , dekodujesz plik systemlicense.php potem ponownie kodujesz badź podmieniasz na phpowski i trybi :o
ba! nawet google wie jak fixnac licencje w swifcie zeby byla na zawsze :o

Użytkownik MisieQ edytował ten post 02.11.2010 18:27

  • +
  • -
  • 0

#13 ` ManieK

    Profesjonalista

  • Zbanowany

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:194
  • GG:
  • Lokalizacja:Ciechanów
Offline

Napisano 03.11.2010 23:36

ehh panel oparty na jakims innym i lekko przerobiony

Ja osobiscie bym nie skorzystał z usług tego Pana. Skoro sam nie umiesz napisać kodu to po co sie porywasz. Jeżeli licencja była sprzedawana za $$ a Ty przerobiłeś lekko pod siebie pliki to nadal korzystasz z tej licencji...

Nie polecam, jedyny plus dla tego Pana moze byc wyłudzenie i nabrojenie na dedyku




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych