Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Modyfikacja

Przeróbka Pluginów [ZOMBIE] Tylko dla geniuszy :DPotrzebuje pomocy bo sam nie umiem tego przerobić.

Modyfikacja

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Witexor

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:17
  • Imię:Kajtek
  • Lokalizacja:Knurów
Offline

Napisano 31.10.2010 12:48

Czy jest w stanie mi ktoś to zrobić? Wiem że to harcorowo trudne więc jak ktoś mi to zrobi i to będzie działać to zapłace w postaci doładowania konta telefonu(chyba że ktoś nie bd chciał :D) i oddam mój 15 slotowy serwer publiczny, dam reputa :D
Proszę o pomoc. Licze na was... :D

kontakt pod numerem gg: 11882098 llub steam: mixerslayer

Aha sorki za treść zadanie ale skopiowane z forum serwer na który to potrzebuje, jak co to pisać na gg lub steam w celach ustalenia hp, dmg itd postaci :D

Jak mniemam po odpowiednim przerobieniu pluginów z zombie plague można byłoby zrobić
ciekawe rzeczy na diablo.

1. Na ekranie pojawia się napis: Diablo kroczy po Ziemi
Jeden z graczy zmienia się w tzw. Diablo Clon.
Pozostali gracze ct i tt nie mogą się zabijać.
I zaczyna się polowanie na diablo. Diablo ten jest bardzo silny, proponuję 3k-4k hp z redukcją 5%. Chodzi z normalną prędkością może strzelać ognistymi kulami( dmg do umówienia) I tak samo dmg ciosu też jest kwestią do umówienia.
Proponuję jeszcze aby mógł wspinać się po ścianach i miał zmniejszoną gravitacje.(wiem, że brzmi jak super kox ale Clon Diablo w diablo 2 też jest prze koxem)
I teraz proponuję utworzyć slot na item stały dla gracza( po prostu może otworzyć "plecak" i albo wyrzucić item albo go dać na slot używanych, nie można używać więcej jak 1 item. Właśnie z Clona będą dropić itemy stałe.(otrzymuje item ten, który go zabije) Nie będą to jakieś hiper dobre itemy np. moc ninjy na stałe( Te będą hiper rzadko dropić i ten kto je otrzyma jest hiper mega kox) ale np. coś w stylu wapirzej bulwy itp.
Taki mod uaktywniałby się raz na 150-200 rund.

2. Trzech graczy zmienia się kolejno w: Uber Diablo, Uber Mefisto, Uber Baal. Umiejętności możemy dla każdego z nich wymyślić. Ogólnie musimy ich zabić ale ci bosowię są słabsi od Diablo Clona. I nie dają stałych itemów, tylko trochę więcej expa.
Uaktywnienie raz na 50 rund.

3. Sanktuarium Chaosu.
Część graczy się zmienia w sługusów diablo. TZN mają swoje klasy i statystyki, ale dostają premię do obrony i szybkości. A minus do hp. Takich przemienionych jest kilku w ct i tt a walka toczy się normalnie. Aby poznać kto się przemienił wystarczy popatrzyć na graczy, za każdym przemienionym ciągnie się taka linia jaką czasami możemy spotkać na surfach czy na dr.



POTRZEBUJE TEGO NA JAK NAJSZYBCIEJ! PLX HELP ME :)

Użytkownik Witexor edytował ten post 31.10.2010 12:49

  • +
  • -
  • 0

#2 .minD

    Wszechobecny

  • Użytkownik

Reputacja: 57
Pomocny

  • Postów:451
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 31.10.2010 22:15

napisz na moje gg
  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Modyfikacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych