Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Wyświetlanie HUD


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 21.10.2010 21:57

Witam. Problem polega na tym, że wiadomość HUD na początku rundy nie chce się wyświetlać (mam wgrane [Tutorial] Dodanie klasie szansy na zmianę skinu - Nieoficjalny polski support AMX Mod X). Kod zaczynający rundę mam trochę zmieniony, dodałem na początku
#include <hamsandwich>

Zarejestrowałem zdarzenie w "plugin_init", no i teraz u mnie to wygląda coś takiego
public RoundStart()
{
kill_all_entity("throwing_knife")

Bot_Setup()
ghost_check = false
check_class()
use_addtofullpack = false
}

public cl_spawn(id)
{
if(!is_user_alive(id))
return

set_hudmessage(100, 210, 25, -1.0, 0.14, 0, 3.0, 4.0, 0.2, 0.3, 5)
if(player_class[id] == Moja_Klasa) {
zmiana_skinu[id] = random_num(0,3)
if(zmiana_skinu[id] == 1) {
changeskin(id,0)
show_hudmessage(id, "Wygladasz jak przeciwnik")
}
else
changeskin(id,1)
}
else
zmiana_skinu[id] = 0
(...) // reszta kodu nie potrzebna
}

No i ten HUD wyświetla się sporadycznie, bardzo rzadko (oczywiście chodzi mi o wyświetlanie gdy ten skin się zmieni). Próbowałem ze zmienianiem tych kanałów (ostatniego parametru), ale to nic nie pomogło. Ktoś może zna rozwiązanie?

Użytkownik sebul edytował ten post 21.10.2010 21:58

  • +
  • -
  • 0

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo


#2 ZiuTeK

    Wszechwiedzący

  • Użytkownik

Reputacja: 135
Zaawansowany

  • Postów:507
  • Lokalizacja:inąd
Offline

Napisano 22.10.2010 19:10

Jesli masz duzo pluginów ktore wysylaja cos na HUD to te napisy zawsze ci beda znikaly.
Pousuwac zbedne pluginy albo ustawic im wyswietlanie napisu na say.
Mozesz tez probowac ustawic taska zeby odswiezal ten napis przez kilka sekund ale takie rozwiazanie mi sie nie podoba bo wtedy jesli masz te inne pluginy spamujace hud, to nie bedzie widac tamtych napisow.
  • +
  • -
  • 0

#3 sebul

    Godlike

  • Autor tematu
  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 22.10.2010 21:16

Napisów na HUD nie ma jakoś bardzo dużo (tyle co w modzie i może jeden z wyświetlaniem HP), a z tymi napisami na say, też pomyślałem, ale chciałem się dopytać, czy może jednak nie da rady zrobić tego w HUD.
  • +
  • -
  • 0

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo


#4 ZiuTeK

    Wszechwiedzący

  • Użytkownik

Reputacja: 135
Zaawansowany

  • Postów:507
  • Lokalizacja:inąd
Offline

Napisano 23.10.2010 21:25

wyłącz ten od wyswietlania HP i zobaczysz czy wszystko jest OK. Jesli tak to moze wystarczy ze w diablo albo w tym od HP zmienisz kanal wyswietlanych napisow. Jest ich chyba 4 do wyboru albo najlepiej to HP dorzuc sobie do tego napisu na dole gdzie masz klase item i skoki u paladyna. Najwyzej skroc odrobine rzeczy ktore sa niepotrzebne jak np:
Klasa: - to jest niepotrzebne, jak ktos wybierze klase to i tak bedzie wiedzial ze to jest jego klasa, wystarczy ze bedzie mu sie wyswietlala nazwa klasy. Zamiast level wystarczy lvl, mozesz zlikwidowac niepotrzebne spacje i wyswietlanie HP powinno sie zmiescic.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych