Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Serwer Pada


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Złotówka

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 14
Początkujący

  • Postów:244
  • Imię:Adam
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 16.10.2010 16:42

Mam taki problem, że gdy wchodzi druga lub któraś osoba z rzędu na Serwer to pada. I tutaj pytanie czy jeśli wymienię baze na lepszą to problem nie będzie się pojawiał? Obecnie mam baze na proserwer.pl lecz w diablo mam 18 klas.
  • +
  • -
  • 0

#2 ZiuTeK

    Wszechwiedzący

  • Użytkownik

Reputacja: 135
Zaawansowany

  • Postów:507
  • Lokalizacja:inąd
Offline

Napisano 16.10.2010 18:12

Wina edytowanego diablo lub innych pluginów.
Sprawdz sobie logi w katalogu logs, najlepiej z dzisiejszego dnia i tam powinno pisac w czym jest problem.
  • +
  • -
  • 0

#3 Złotówka

    Wszechwidzący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 14
Początkujący

  • Postów:244
  • Imię:Adam
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 16.10.2010 18:29

Właśnie w logach nic nie ma. Czy taki Crash może być przez słabą baze danych?
  • +
  • -
  • 0

#4 ZiuTeK

    Wszechwiedzący

  • Użytkownik

Reputacja: 135
Zaawansowany

  • Postów:507
  • Lokalizacja:inąd
Offline

Napisano 17.10.2010 02:14

Przez problemy z baza danych moze wyjsc cos co przypomina crash ale crashem nie jest. Ja takie cos zauwazylem przy amxbansie. Gdy jest problem z polaczeniem z baza danych to serwer przestaje odpowiadac na pingi ale nie crashuje sie tylko zmienia sie na kolejna mape z mapcycle ale dopiero po kilku minutach. Glownie takie rzeczy mialem na wilanie, na innych hostingach sobie nie przypominam.
Jesli zmieniaja ci sie mapy, to mozliwe, ze to wlasnie taki problem, jesli nie i za kazdym razem jest ta sama mapa, to wina serwera.
Mowisz, ze nie masz logow, ale sprawdzales te w katalogu amxmodx czy ten katalog logs bezposrednio w cstrike ? Tutaj chodzi o ten z amxmodx-a. Jesli naprade tam nic nie ma, to mozesz jeszcze wyslac plugins.ini Wiem ze byly jakies pluginy, ktore niezbyt dobrze dzialaly i mogly powodowac crashe.
Jeden z nich to jakis plinfo ktory robil jezyk polski na serwerze, inny to icon cos tam, wyswietlajacy ikonke broni po lewej stronie i trzeci o jakim slyszalem to bronie na plecach.
  • +
  • -
  • 0

#5 Złotówka

    Wszechwidzący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 14
Początkujący

  • Postów:244
  • Imię:Adam
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 17.10.2010 07:29

Sprawdziłem logi w addons>logs, a plugin mam jeden bo robie to na Serwerze testowym i tym pluginem jest tylko Diablo. Serwer stoi na GameTEC, baza proserwer. Obawiam się, że jeżeli postawię Serwer pod sieć problem będzie występował i gracze zrezygnują.
  • +
  • -
  • 0

#6 ZiuTeK

    Wszechwiedzący

  • Użytkownik

Reputacja: 135
Zaawansowany

  • Postów:507
  • Lokalizacja:inąd
Offline

Napisano 18.10.2010 21:09

Piszesz ze sprawdziles logi ale nie piszesz co w nich bylo. Nie sadze ze to wina bazy. Raczej to jest wina zle zrobionego diablo.
Nic nie piszesz i mozemy ten temat ciagnac w nieskonczonosc.
Przeslij jeden plik error, jesli jest duzy to najlepiej w zalaczniku. W diablo zawsze jakies errory sie pojawiaja wiec nie uwierze, ze nic tam nie ma a najlepiej wgraj oryginalny diablo i wtedy przetestuj.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych