Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

COD, spowolnienie serwera.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 kiver

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 22
Życzliwy

  • Postów:161
  • Lokalizacja:Jarocin
Offline

Napisano 13.10.2010 20:50

Witam, posiadam serwer Call of Duty mod z 20 klasami. I jest mały problem gdyż co jakiś czas serwer ma opóźnienie np. gdy wpiszemy coś na say'u to pokazuje się dopiero po 20-40sec. Tak samo z zabiciami nie pokazuje kogo zabiliśmy.
Nie wiem czy to od COD'a, ale po usuwałem te wszystkie pierdoły bazooke sklep itp. i zrobiłem all od nowa tzn. wszystkie klasy na nowym sma. I dalej to samo.
Mam wgrane takie pluginy :

//muzyka po rundzie
alt_end_round_sounds.amxx
// Obok napisu Fire in the hole! pojawia sie informacja jaki granat zostal rzucony.
descriptive_fire_in_the_hole.amxx
// Wyrzuca graczy ze zbyt duzym pingiem lub zbyt niskimi ustawieniami rate. Komendy pluginu znajduja sie w pliku /cstrike/addons/amxmodx/configs/amxx.cfg
hpk.amxx
// Przepisuje mapy z /cstrike/maps/ do AMXX. dzięki temu sa widoczne w menu admina AMXX.
maphandler06.amxx
// Automatyczne wyrownywanie druzyn. Plik konfiguracyjny: /cstrike/addons/amxmodx/configs/ptb.cfg
ptb.amxx
// Zasady serwera pokazujace sie po wejsciu gracza na serwer. Wpisuje sie je w pliku /cstrike/rules.txt
public_rules.amxx


Może któryś z tych pluginów coś uszkadza ? ;/
Chyba że to od hosta serwer mam na Gamesol.pl

Użytkownik kiver edytował ten post 13.10.2010 20:51

  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych