Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Problem z widocznościa ninji, Proszę o pomoc.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pawlo^^

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:35
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:lodz
Offline

Napisano 12.10.2010 17:25

Witam wszystkich. Moim problemem na Diablo Modzie jest ninja, a mianowicie to, że jest widoczna na początku rundy. Trzeba kliknąć "q", żeby zrobiła się niewidoczna. Posiadam wersję Diablo Mod 5.9l. Próbowałem naprawić ten problem wg tego poradnika:
[Tutorial] Problem z naświetlaniem Ninji? Znaczek widoczności! - Nieoficjalny polski support AMX Mod X wydaje mi się, że zrobiłem wszystko dobrze, zmieniłem w .sma wszystko zgodnie z intrukcją, przekompilowałem to na .amxx, wrzuciłem te 2 pliczki do odpowiednich folderów, zrestartowałem serwer, jednak po prostu jest tak jak przedtem. Nie wiem co robić, proszę o pomoc, będę bardzo wdzięczny za każdą pomocną wskazówkę. Nagrodzę reputacją oczywiście. Załączam mój pliczek .sma jeżeli ktoś cchiałby sprawdzić, czy dobrze zrobiłem, ale wydaje mi się, że tak.

Załączone pliki


  • +
  • -
  • 0

#2 dRewNoo

    Pomocny

  • Zbanowany

Reputacja: -3
Nowy

  • Postów:57
  • GG:
  • Imię:Jakub
  • Lokalizacja:Tarnobrzeg
Offline

Napisano 13.10.2010 08:51

Witam wszystkich. Moim problemem na Diablo Modzie jest ninja, a mianowicie to, że jest widoczna na początku rundy. Trzeba kliknąć "q", żeby zrobiła się niewidoczna. Posiadam wersję Diablo Mod 5.9l. Próbowałem naprawić ten problem wg tego poradnika:
[Tutorial] Problem z naświetlaniem Ninji? Znaczek widoczności! - Nieoficjalny polski support AMX Mod X wydaje mi się, że zrobiłem wszystko dobrze, zmieniłem w .sma wszystko zgodnie z intrukcją, przekompilowałem to na .amxx, wrzuciłem te 2 pliczki do odpowiednich folderów, zrestartowałem serwer, jednak po prostu jest tak jak przedtem. Nie wiem co robić, proszę o pomoc, będę bardzo wdzięczny za każdą pomocną wskazówkę. Nagrodzę reputacją oczywiście. Załączam mój pliczek .sma jeżeli ktoś cchiałby sprawdzić, czy dobrze zrobiłem, ale wydaje mi się, że tak.


podaj logi i skompiluj jeszcze raz,pewnie były jakieś błędy

#3 Pawlo^^

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:35
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:lodz
Offline

Napisano 13.10.2010 14:46

Ok, podaje logi, ale kompilowałem dwukrotnie, i nie wyskakiwały żadne błędu.


Twój plugin został skompilowany!
Użyj tego odnośnika do pobrania go - POBIERZ!
Użyj tego odnośnika do ponownego zobaczenia źródła - Zobacz!
Pliki będą dostępne 90 dni.
Welcome to the AMX Mod X 1.8.1-300 Compiler.
Copyright © 1997-2006 ITB CompuPhase, AMX Mod X Team

dbmod_5.sma(1553) : warning 217: loose indentation
Header size: 8884 bytes
Code size: 265024 bytes
Data size: 179064 bytes
Stack/heap size: 16384 bytes; max. usage is unknown, due to recursion
Total requirements: 469356 bytes

1 Warning.
Done.


Użytkownik Pawlo^^ edytował ten post 13.10.2010 14:47

  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych