Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

HLTV + ESP


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_avenger9427_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 06.10.2010 20:36

Witam.

Jak sama nazwa tematu wskazuje, zastanawiam się nad możliwością nagrywania przez HLTV dem z użyciem ESP, co pozwalałoby na lepsze obserwowanie cheaterów. Jednakże słyszałem, że jest to niemożliwe, o czym zresztą przekonałem się sam - nadawszy dla HLTV uprawnienia admina, zatem dostęp do ESP. Faktycznie, nie działało, ale mam pewną teorię, która wyjaśniłaby, dlaczego?
Aby używać ESP trzeba je sobie najpierw włączyć podczas gry za pomocą klawiszy "R", a następnie "W" (domyślnie). Sam nie raz wchodząc na serwer, zastawałem ESP wyłączone, więc musiałem je włączać. HLTV, jako program, sam tego nie zrobi. Dlatego wpadłem na taki koncept przekształcenia pluginu ESP w taki sposób, żeby włączony był dla każdego admina automatycznie po wejściu na serwer - bez potrzeby ww. ręcznego włączania. Oczywiście na pisaniu pluginów za bardzo się nie znam, więc może ktoś mi pomoże ten plugin odpowiednio przekształcić, zgodnie z powyższym opisem? Byłbym wdzięczny. :) A może macie jakieś swoje poglądy, czemu HLTV nie może używać ESP?
Póki co czekam na osobę, która zechce ten plugin przekształcić...

Użytkownik avenger9427 edytował ten post 06.10.2010 20:37


#2 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 555
Godlike

  • Postów:11 981
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 06.10.2010 22:12

nie tak samo jak nagrywasz normalnie demko poprzez konsole i record to nawet na włączonym admin esp po odtworzeniu go nie widać
  • +
  • -
  • 0

#3 Gość_avenger9427_*

  • Autor tematu
  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 07.10.2010 06:01

Też tak myślałem, ale jednak kiedy nagrałem demo na serwerze z włączonym ESP, odtworzyłem je i było widać ESP. Bynajmniej u mnie. Może zobaczysz sam? Demo jest krótkie, ale ja widzę na nim włączone ESP...

Download bak.dem from Sendspace.com - send big files the easy way

Użytkownik avenger9427 edytował ten post 07.10.2010 06:05


#4 Abes Mapper

    Repulsion Gel

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 017
Godlike

  • Postów:7 356
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Sulejówek
Offline

Napisano 07.10.2010 09:27

Faktycznie jest
  • +
  • -
  • 0

#5 Gość_avenger9427_*

  • Autor tematu
  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 07.10.2010 16:33

Dlatego właśnie się zastanawiam nad istotą połączenia HLTV z ESP. Gdyby tak coś zmajstrować w .sma, żeby ESP włączało się adminom automatycznie po wejściu na serwer, może by się udało. ^^

#6 Change

    Super Hero

  • Użytkownik

Reputacja: 129
Zaawansowany

  • Postów:1 161
  • Lokalizacja:Konin
Offline

Napisano 07.10.2010 17:35

Nie wiem jak wygląda kod ESP, ale pewnie skoro adminom to jest zwykły if(get_user_flags) tak? to może do tego wystatczy dodać is_user_hltv? Wtedy powinno nagrać?
  • +
  • -
  • 0

#7 Gość_avenger9427_*

  • Autor tematu
  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 07.10.2010 17:55

Nie wiem, bo się na tym nie znam, zatem założyłem ten wątek. xD Jeśli jednak ktoś byłby chętny spróbować "poszperać" w pliku .sma tegoż pluginu, to go z przyjemnością załączam. Wersja używana przeze mnie.

Załączone pliki


Użytkownik avenger9427 edytował ten post 07.10.2010 17:55


#8 Change

    Super Hero

  • Użytkownik

Reputacja: 129
Zaawansowany

  • Postów:1 161
  • Lokalizacja:Konin
Offline

Napisano 07.10.2010 19:59

Nie mam pojęcia czy to działa, w sumie aż dziwne byłoby gdyby działało a jeszcze nikt na coś tak prostego by nie wpadł.. ale spróbuj ;)

Linia 235 zmień na
if ((get_user_flags(id) & REQUIRED_ADMIN_LEVEL) || get_cvar_num("esp_allow_all")==1 || is_user_hltv(id)){

  • +
  • -
  • 0

#9 Gość_avenger9427_*

  • Autor tematu
  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 08.10.2010 05:41

Niestety, nie pomogło. Chyba że coś źle wpisałem. xD

Przed
if ((get_user_flags(id) & REQUIRED_ADMIN_LEVEL) || get_cvar_num("esp_allow_all")==1 || 


Po:
if ((get_user_flags(id) & REQUIRED_ADMIN_LEVEL) || get_cvar_num("esp_allow_all")==1 || is_user_hltv(id)){


Więc raczej dobrze...

//EDIT

Wydaje mi się, że ESP nie będzie działać z HLTV tak czy inaczej, bo z tego co zauważyłem, HLTV nagrywa grę ogólnie, bez jakichś szczegółowych efektów, np. w trybie First Person, kiedy widać, jak ktoś rzuca granat, nie pojawia się animacja, jaką można by zobaczyć, gdyby samemu nagrywało się demo w tym trybie, zatem HLTV "nie widzi" też ESP...Także sposobu raczej nie ma na rozwiązanie tego problemu... Chyba że kiedyś powstanie wersja HLTV, która pozwoli na podłączenie pod nią HLTV.

Użytkownik avenger9427 edytował ten post 08.10.2010 05:53





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych