Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

diablo mod - klasy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Quindo

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:10
  • Imię:przemek
  • Lokalizacja:kutno
Offline

Napisano 30.09.2010 22:31

Witam

Mam kilka pytan.

1) Czy posiadacie moze wiecej klas do diablo mod ? tzn. wgralem diablo mod 5.3b i jest tam tylko 7 klas a chcialbym wiecej ;) Jezeli tak to prosilbym o jakis link do sciagniecia (gdyz szukalem ale nie do konca znalazlem)

2) Probowalem zrobic nowa klase wedlug poradnika ktory znalazlem w internecie ale nie dokonca mi to wychodzilo i juz na poczatku mialem problemy z odnalezieniem wlasciwej linijki tekstu do podmiany itd Z tego co czytalem to nikt za darmo mi nic nie zrobi ani nie poda swojej klasy ktora stworzyl takze szukam osoby ktora bylaby mi wstanie dodatkowa klase zrobic. Jestem gotow zaplacic (najlepiej forma sms - doladowanie serwa czy cos w tym stylu jezeli takowy posiadacie). Jezeli sa osoby zainteresowane to proszę sie zglaszac, wybiore najtansza oferte jezeli będę w stanie spelnic Wasze oczekiwania finansowe.
Zalezy mi tylko na 1 klasie.
  • +
  • -
  • 0

#2 kamioool

    Profesjonalista

  • Zbanowany

Reputacja: 40
Pomocny

  • Postów:203
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Kamil
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 01.10.2010 01:14

Moge zrobić to dla rozrywki. EW. za symboliczne doładowanie telefonu za 5 zł. Odezwij sie na GG :)

Użytkownik kamioool edytował ten post 01.10.2010 01:15





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych