Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Dwie Walki Pudzian, Saleta inni


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: WALKA KSW14 Najman vs Saleta oraz Pudzianowski vs Esch (10 użytkowników oddało głos)

Który zawodnik wygra ze swoim rywalem

  1. Marcin Najman (4 głosów [19.05%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 19.05%

  2. Przemysław Saleta (6 głosów [28.57%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 28.57%

  3. Mariusz Pudzianowski (5 głosów [23.81%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 23.81%

  4. Eric "Butterbean" Esch (6 głosów [28.57%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 28.57%

Głosuj

#1 MafiaDL

    Naj-Najstarszy Moderator

  • Przyjaciel

Reputacja: 561
Wszechwiedzący

  • Postów:3 492
  • GG:
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Warsaw
Offline

Napisano 18.09.2010 01:55

Dołączona grafika

"Rozjadę Najmana, ale chwilę to potrwa"

Przemysław Saleta już w sobotę zmierzy się z Marcinem Najmanem. Saleta zamierza zamęczyć przeciwnika. - Rozjadę Najmana, ale chwilę to potrwa - zapowiada w rozmowie z "Super Expressie".


Po ciężkiej operacji Saleta już nigdy miał nie pojawić się na zawodowym ringu. Jednak zmienił decyzję. Wraca na jeden pojedynek, by w ten sposób, raz na zawsze rozwiązać prywatny konflikt z Marcinem Najmanem. Do arcyciekawego pojedynku dojdzie podczas gali KSW 14 w łódzkiej Atlas Arenie.

- Sądząc po brzuchu Najmana, to chyba nie za dobrze u niego z kondycją - śmieje się były bokserski mistrz Europy i gwiazdor kick boxingu. - Mam nadzieję, że do drugiej rundy wytrzyma, bo ja nie mam zamiaru kończyć tego za szybko. Chcę po prostu poczuć tę walkę.

Najman nie może zrozumieć intencji swojego przeciwnika. - Spływają po mnie te słowa Salety - powiedział w niedawnym wywiadzie dla Wirtualnej Polski. - To są typowe objawy psychopatii, tego nie trzeba komentować, to powinno się konsultować z lekarzami. Od tego są psycholodzy, psychiatrzy, aby mu pomóc w tym zakresie.

- Powinien się pogodzić z rzeczywistością, a walkę potraktować w stu procentach sportowo. Jako sportowiec, życzę mu powodzenia - zakończył Najman.

Dołączona grafika

Najman dla WP: to są objawy psychopatii

Pojedynek Marcin Najman - Przemysław Saleta już 18 września w łódzkiej Atlas Arenie.

( ź: ) www.wp.pl

O walce Mariusz Pudzianowski vs Eric Esch nie jest tak głośno jak o tej walce którą opisalem

Na kogo stawiacie ?? I czy obstawiacie w zakładach buchmacherskie na Salete ? ( bo raczej on wygra ) aj chyba postawie :D zawsze cos sie wygrac na piwo
  • +
  • -
  • 0

#2 Abes Mapper

    Repulsion Gel

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 017
Godlike

  • Postów:7 356
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Sulejówek
Offline

Napisano 18.09.2010 10:27

Butterbean był w Jackass :P
  • +
  • -
  • 0

#3 -PainKiller-

    Wszechobecny

  • Zbanowany

Reputacja: 66
Pomocny

  • Postów:498
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Kamil
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 18.09.2010 12:06

moje typy:
pudzian - esch: 65%-35% - tutaj myśle że jest kwestia czy pudzian go przewróci, jak mu sie uda go przewrócić to ten gościu patrząc na poprzednie starcia raczej już nie wstaje..... więc będzie pytanie czy pudzian potrafi go dobić w parterze? Jeśli chodzi o stójkę to Esch ma nokautujący jeden cios i to może załatwić pudziana, oglądałem sporo walk jego....

NAJMAN - SALETA 20%-80% na salete. To bedzie bardzo słabiutka walka pod wzgledem umiejetnosci, obaj są zerami w MMA, zapowiada sie żałosny spektakl pod publike jednak uważam że najman to mega leń i nie sportowiec dlatego z tego punktu widzenia stawiam na Salete zaś wolałbym by Najman wygrał chociażby dlatego że nauczył sie pokory a Saleta chce sie wzbogacić na tym że Najman jest atrakcyjny dla kibicow za czym stoi kasa. Jakby polacy nie znali Najmana to Saleta by go nie prowokował, także dla mnie żaden nie ma szacunku, sympatie wieksza kieruje na Najmana jednak umiejętności za Saletą...

Użytkownik -PainKiller- edytował ten post 18.09.2010 12:37


#4 MafiaDL

    Naj-Najstarszy Moderator

  • Autor tematu
  • Przyjaciel

Reputacja: 561
Wszechwiedzący

  • Postów:3 492
  • GG:
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Warsaw
Offline

Napisano 18.09.2010 15:39

Też tak myśle że N i S pod publike robią :P Albo juz ustawili ;P chyba zaraz pójdę zrobić zakład na 100 zl :D na Salete
  • +
  • -
  • 0

#5 G[o]Q

    I'm G[o]Q

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 344
Godlike

  • Postów:3 563
  • Steam:steam
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:C: / program Files / Valve / Cstrike / G[o]Q.dem
Offline

Napisano 18.09.2010 15:46

ale najman nie bierze kasy i nawet zarzucal salecie to ze on ta kase wezmie w zasadzie to uwazam ze najman wygra bo saleta mnie poprostu wk***ia
  • +
  • -
  • 0
Manual ponad wszystko, konsola ponad manual :D :&

Chcesz wysłać do mnie PW ? użyj nazwy GoQ zamiast G[o]Q
Chcesz Kupić moduł płatności via Pukawka,Tserwery, Gamesol, Zabijaka do mojego sklepu? napisz PW cena to tylko 10 zł/sztuka

GG:6022845 (nie pomagam za free osobom ponizej rangi MoD) :D

#6 MafiaDL

    Naj-Najstarszy Moderator

  • Autor tematu
  • Przyjaciel

Reputacja: 561
Wszechwiedzący

  • Postów:3 492
  • GG:
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Warsaw
Offline

Napisano 18.09.2010 16:45

Tia przecież najman nie ma szans :P Saleta moze i wkur... ale wiadomo ze on wygra

I jeszcze szansa ze wygra Pudzian swoją walke

Pudzianowski vs. Eric Esch "Butterbean" - 18.09.2010 XIV Konfrontacja Sztuk Walki - Forum Bukmacherskie
  • +
  • -
  • 0

#7 Adminek AMXX.PL

    Admin :)

  • Bot

Reputacja: 156
Profesjonalista

  • Postów:7 490
  • Lokalizacja:AMXX.PL
Offline

Napisano 19.09.2010 14:36

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: w

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL

#8 Adminek AMXX.PL

    Admin :)

  • Bot

Reputacja: 156
Profesjonalista

  • Postów:7 490
  • Lokalizacja:AMXX.PL
Offline

Napisano 19.09.2010 14:36

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Wygrał: Saleta oraz Pudzianowski

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych