Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

szukam paru pluginow!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Spo^iler

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:65
  • Lokalizacja:Poznań
Offline

Napisano 17.09.2010 19:38

A wiec poszukuje paru pluginów zaczne wiec:

1. Plugin do Deathmatch ktora po skonczeniu mapy pokazuje najlepszego z najlepszym winikiem we fragach widzialem gdzies ze pokazywalo to o ile pamietam w motd ale nie jestem pewny

2. Plugin do Deathmatch ktory daje vote i zeby mapa sie zmenila po uplynieciu czasu mapy bo obecnie mam wgrany Deagles Map Management 3.23 ale on dziala tak ze musi sie runda dokonczyc co wiadomo na DM jest to wrecz niemozliwe i nie wiem jak go skonfigurowac :/

3. Nastepny plugin widzialem go na serwie na PUCHATKU czyli chodzi mi o to ze np. wieczorem jak sie gra na serwie niebo jest ciemne a reszta pozostaje bez zmian bo znam pluginy ktore sa tak zrobione ze wszedzie panuje ciemnosc a mi chodzi o to zeby samo niebo sie zrobilo ciemne


A wiec to chyba wszystko, nagradzam + oczywiscie za poprawne linki :) dzięki z gory
  • +
  • -
  • 0

#2 kasza

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 890
Czempion

  • Postów:4 102
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Imię
  • Lokalizacja:Lokalizacja
Offline

Napisano 19.09.2010 21:30

1. W wersji GunGame.
2. Galileo - Nieoficjalny polski support AMX Mod X (w Twoim plg pewnie ustawia się cvarem czy ma kończyć rundę)
  • +
  • -
  • 0

Skillownia.com

 

 #3 [UWC3NG] Skillownia.com - 213.189.52.253:27301

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych