Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Diablo niby najlepsza bazapomocy.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OnlyDiabloMod

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:141
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 30.08.2010 16:38

Witam mam serwer 32 slotowy z diablo 18 klas 401lvl max.
Mam problemy z bazą nieraz nie pokazuje mi sie przez całą mape /klasa lub wyskakuje po 3minutach od rozpooczęcia mapy, jeżeli jestem sam lub z kilkoma osobami to też tak jest.
Baze posiadam z unixstrom.pl podobno bardzo dobra tam, nieraz miałem ze duplikowały mi się pliki w bazie np 2x zawodowy było i komuś nie leciał lvl lub reset.

Wczesniej nie było problemów 27osob na serwerze było i klasa po 1minucie od rozpoczęcia mapy.

Co możecie polecić w takiej sytacji? co do serwera to 32 sloty z polskiej lokalizacji pingi po 10

Chciałbym dodać ze dorobiłem jeszcze 4 rzeczy (jak jest siła,int,zre,zwi) to dorobiłem w statystykach: adrenalinem, zaradnosc,.niewidzialnosc i lewitacje wszystko pięknie działa.

Do tego trace graczy przez to ze są problemy z klasa odchodzą na diablo 2000lvl max lub wiekszy w ogóle nie przerobiony! aż mnie to wkurw*a., Kiedyś miałem noobski 6000lvl to ciągle na nim grali only full, gdy zmieniłem IP i nowa wersja to nikt prawie nie gra a jest bardzo przerobiony, coś na poziomie newdiablomod tylko więcej klas mocy i statystyk, (nie plagiat)

Użytkownik OnlyDiabloMod edytował ten post 30.08.2010 16:42

  • +
  • -
  • 0
Moja sieć serwerów: CS-Budowlani.pl

#2 Juma

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 64
Pomocny

  • Postów:373
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Arek
  • Lokalizacja:Haynau
Offline

Napisano 30.08.2010 16:53

Posiadasz AmxBans lub coś co wykorzystuje 2 bazy MySQL ?
  • +
  • -
  • 1

#3 OnlyDiabloMod

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:141
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 30.08.2010 17:01

Tak amxbans na inna baze danych na proserwer.pl a przeszkadza to w czym ? jak 2 osobne bazy 1 do amxbans i 1 do diablo?
  • +
  • -
  • 0
Moja sieć serwerów: CS-Budowlani.pl

#4 Juma

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 64
Pomocny

  • Postów:373
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Arek
  • Lokalizacja:Haynau
Offline

Napisano 30.08.2010 21:43

Wiesz.. Osobiście ci powiem że posiadam hosting na GameSol'u i również posiadam AmxBans'a wraz z DiabloMod'em, i nie współgra on tak jak należy. Klasa wczytuje się przy pełnym serwerze (24 graczy) około 60 sekund, ale ja zrobiłem tak:
* Początek mapy - Rozgrzewka na 85 sekund (klasa akurat wczyta się w ten czas, a wszyscy są zadowoleni bo wydropią itemy ;) )
* Blokada komendy /klasa przez 80 sekund (akurat nie ma żadnych problemów)

Spróboj coś pokombinować w tym kierunku. A jeszcze pytanie. Jakiej używasz wersji AmxBans'u ?

p.s: Jak będzie AmxBans z Diablomodem na jednej bazie to nie ma sie co dziwić :spadowa:

Użytkownik Juma edytował ten post 30.08.2010 21:44

  • +
  • -
  • 0

#5 OnlyDiabloMod

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:141
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 31.08.2010 03:08

Amxbans 5.1 nie by defender tylko tutaj z forum.
Co do amxbans to na razie wylaczylem i jest lepiej zamierzam postawić na jednej bazie może bedzie lepiej niż na 2 osobnych.

Mógłbyś zapodać blokade klasy ? i rozgrzewkę z muzyczka jakaś lub linka?

PS. ktoś ma z was amxbans na unixstorm bo nie moge postawić! pisze ze nie moze sie polaczyc a podaje te same dane co z diablo.
  • +
  • -
  • 0
Moja sieć serwerów: CS-Budowlani.pl




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych